Juki šicí stroje řada K

Vodítko - Juki řada F, G, K a DX je volitelné příslušenství, které lze dokoupit pro šicí stroje Juki HZL řady F, G, K a DX. Vodítko se používá pro udržení stejné vzdálenosti mezi stehy nebo od kraje materiálu.

99 s DPH

ks

Do týdne
Patka na přišívání knoflíků - Juki řada K je volitelné příslušenství, které lze dokoupit pro šicí stroje Juki HZL řady K. Patka slouží k přišívání knoflíků různých velikostí.

199 s DPH

ks

Do týdne
Teflonová patka - Juki řada F, G, DX, K je volitelné příslušenství, které lze dokoupit pro všechny domácí šicí stroje Juki HZL. Patka teflonová se používá pro šití jemných i těžkých materiálů (vinil, kůže).

320

239 s DPH

ks

Do týdne
Patka na knoflíkovou dírku - Juki řada K je volitelné příslušenství, které lze dokoupit pro šicí stroje Juki HZL řady K. Patka se používá pro šití knoflíkové dírky za pomoci senzoru.

249 s DPH

ks

Do týdne
Patka pro lemování (3 mm) - Juki řada K je volitelné příslušenství, které lze dokoupit pro šicí stroje Juki HZL řady K. Patka lemovací se používá pro zarolování okrajů jemných materiálů.

249 s DPH

ks

Do týdne
Zipová patka - Juki řada K je náhradní příslušenství, které lze dokoupit pro šicí stroje Juki HZL - K 85. Tato oboustranná patka má možnost přichycení na stroj zleva i zprava. Používá se pro všívání běžných zipů.

360

249 s DPH

ks

Do týdne
Overlocková patka - Juki řada K je volitelné příslušenství, které lze dokoupit pro šicí stroje Juki HZL - K 85. Patka pro overlockový steh se používá pro začištění látky, zamezí stahování kraje látky.

400

279 s DPH

ks

Do týdne
Patka pro slepý steh - Juki řada K je volitelné příslušenství, které lze dokoupit pro šicí stroje Juki HZL - K 85. Patka pro slepý steh se používá k neviditelnému zakládání látek.

309 s DPH

ks

Do týdne
Patka pro rovný steh - Juki řada K je volitelné příslušenství, které lze dokoupit pro šicí stroje Juki HZL - K 85. Patka na rovný steh se používá k prošívání látek rovným stehem.

329 s DPH

ks

Do týdne
Patka na skrytý zip - Juki řada K je volitelné příslušenství, které lze dokoupit pro šicí stroje Juki HZL - K 85. Patka na skrytý zip se používá pro všívání skrytých způ např. na sukni, šatech.

329 s DPH

ks

Do týdne
Základní patka - Juki řada K, Z je náhradní příslušenství, které lze dokoupit pro šicí stroje Juki HZL řady K a Z. Patka základní se používá pro běžné šití rovným nebo klikatým stehem. Určeno pro Juki HZL - K85, 27Z, 29Z.

520

359 s DPH

ks

Do týdne
Patka pro manuální šití knoflíkových dírek - Juki řada K je volitelné příslušenství, které lze dokoupit pro šicí stroje Juki HZL - K 85. Patka se používá pro 4 krokové šití knoflíkové dírky, šití abeced a dekorativních stehů.

520

369 s DPH

ks

Do týdne
V této kategorii naleznete příslušenství pro domácí šicí stroje Juki řady K. Jedná se o příslušenství pro model Juki HZL - K 85.