Juki šicí stroje řada F

Vodítko - Juki řada F, G, K a DX je volitelné příslušenství, které lze dokoupit pro šicí stroje Juki HZL řady F, G, K a DX. Vodítko se používá pro udržení stejné vzdálenosti mezi stehy nebo od kraje materiálu.

99 s DPH

ks

Do týdne
Řasící patka - Juki řada F, G, DX a 350 je volitelné příslušenství, které lze dokoupit pro šicí stroje Juki HZL řady F, G, DX a 350. Patka umožňuje řasení.

99 s DPH

ks

Více než týden
Základní patka - Juki řada F, G, DX je náhradní příslušenství, které lze dokoupit pro šicí stroje Juki HZL řady F, G a DX. Patka základní se používá pro běžné šití rovným nebo klikatým stehem. Běžně umístěna na stroji.

180

159 s DPH

ks

Do týdne
Patka pro manuální šití knoflíkových dírek - Juki řada F, DX je volitelné příslušenství, které lze dokoupit pro šicí stroje Juki HZL řady F, DX. Patka se používá pro 4 krokové šití knoflíkové dírky, šití abeced a dekorativních stehů.

260

159 s DPH

ks

Do týdne
Zipová patka - Juki řada F, G, DX je náhradní příslušenství, které lze dokoupit pro šicí stroje Juki HZL řady F, G a DX. Tato oboustranná patka má možnost přichycení na stroj zleva i zprava. Používá se pro všívání bežných zipů.

169 s DPH

ks

Do týdne
Patka na skrytý zip Juki řada F, G, DX je volitelné příslušenství, které lze dokoupit pro šicí stroje Juki HZL řady F, G a DX. Patka na skrytý zip se používá pro všívání skrytých způ např. na sukni, šatech.

169 s DPH

ks

Více než týden
Patka na přišívání knoflíků - Juki řada F, G, DX je volitelné příslušenství, které lze dokoupit pro šicí stroje Juki HZL řady F, G a DX. Patka slouží k řišívání knoflíků různých velikostí.

180

169 s DPH

ks

Do týdne
Kordovací patka - Juki řada F, G, DX je volitelné příslušenství, které lze dokoupit pro šicí stroje Juki HZL řady F, G a DX. Patka slouží ke zdobení materiálu našíváním až tří bavlnek.

179 s DPH

ks

Do týdne
Patka s otevřenou špičkou - Juki řada F, G, DX je volitelné příslušenství, které lze dokoupit pro šicí stroje Juki HZL řady F, G a DX. Patka je vhodná pro přišívání aplikací a šití dekorativních stehů.

199 s DPH

ks

Do týdne
Nástavec na cívku - Juki řada F a DX je volitelné příslušenství, které lze dokoupit pro šicí stroje Juki HZL řady F a DX.

199 s DPH

ks

Do týdne
Patka pro patchwork se středovým vodičem - Juki řada F, G, DX je volitelné příslušenství, které lze dokoupit pro šicí stroje Juki HZL řady F, G a DX. Patka slouží pro sešívání látek metodou patchwork. Se středovou vodící lištou.

219 s DPH

ks

Do týdne
Patka pro lemování (3 mm) - Juki řada F, G, DX je volitelné příslušenství, které lze dokoupit pro šicí stroje Juki HZL řady F, G a DX. Patka lemovací se používá pro zarolování okrajů jemných materiálů.

229 s DPH

ks

Více než týden
V této kategorii naleznete příslušenství pro domácí šicí stroje Juki řady F. Jedná se o příslušenství pro modely Juki HZL - F 300, F 370, F 400, F500, F 600 a F 700 a také pro DX 5 a DX 7.