Jaké novinky nás v tomto roce čekají?

17.04.2014
Zajímá Vás, jaké nové šicí stroje budou brzy na trhu? Co nového si značky Pfaff, Singer a Husqvarna připravili? Těšit se můžete na vylepšený šicí stroj Pfaff Ambition 1.5 i samostatný coverlock značky Singer.

Tak jako každý rok i rok 2014 přinesl a přinese řadu novinek nejen od těch nejzvučnějších značek na trhu. My jsme pro Vás zjistili, co nového nás čeká a nemine u značek Singer, Pfaff a Husqvarna.

 

Šicí stroje Pfaff

Již začátkem roku 2014 jsme se museli rozloučit s oblíbenou základní řadou šicích strojů Pfaff Hobby, tak jak ji známe. Čas totiž neúprosně plyne a je třeba jít s dobou! Právě z tohoto důvodu došlo k náhradě modelů Hobby 1122 a 1132 za krásné, veselé, originální a opět vysoce kvalitní šicí stroje Smarter by Pfaff 140s a 160s. Jedná se o stroje jednoduché na obsluhu, které si zamiluje i mladší generace, díky neotřelému designu.

Co bude ještě nového? Dobrá zpráva pro nadšené quiltařky, patchworkářky a všechny velmi kreativní švadlenky. Šicí stroj Pfaff Ambition 1.5 se dočká nového designu, většího displeje a jednoduššího ovládání. Vznikne tak nový šicí stroj Pfaff Quilt Ambition 2.0.Inovace se během roku dočká také šicí a vyšívací stroj Pfaff Creative Performance.

 

Šicí stroje Singer

Singer toho letos nabízí opravdu hodně! Začali jsme spuštěním nových šicích a vyšívacích strojů Singer Futura XL - 420 a XL - 580, které nahradili Futuru XL-400 a XL 550. Mají více vyšívacích vzorů, vyšívací rámeček v ceně navíc, kolenní páku a zjednodušené navlékání horní nitě SwiftSmart.

Dále nás čeká zcela nový coverlock Singer (Cover Stitch Only). Tento čistě jen coverlock Singer užijete na zkracování délek nejen pružných materiálů prádlovým (spodem krycím) a řetízkovým stehem.

V druhé polovině roku 2014 by se měla omladit série Singer Brilliance 6100.
 

Šicí stroje Husqvarna

I Husqvarna bude koncem tohoto roku vylepšovat J. Týká se to oblíbené řady Husqvarna Sapphire a vyšívaček Topaz 20, Topaz 30 a Ruby Deluxe.

Husqvarna si připravila i zcela nový šicí stroj Opal 690 Q.

 

Jakmile bude možné nové stroje dodat, budou umístěny na náš web Ráj-šití.cz. Přesné termíny nemáme k dispozici!