Husqvarna - přehled

18.01.2012
Šicí stroje Husqvarna, to jsou kvalitní šicí stroje známé švédské značky Husqvarna, která má tradici již více než 300 let. Šicí stroje Husqvarna představují kvalitní a silné šicí stroje vhodné pro každou domácnost.

Šicí stroje Husqvarna


Šicí stroj Husqvarna Huskystar E 10
Šicí stroj Husqvarna Viking Huskystar E 10 je spolehlivý a solidní šicí stroj, který dobře poslouží při základním šití.
Šicí stroj má 19 šicích programů a 50 praktických stehových funkcí, kyvný CB chapač, 4-krokovou knoflíkovou dírku, regulaci délky stehu a regulaci přítlaku patky. Šicí stroj Husqvarna Huskystar E 10 má jednoduché ovládání a je dodáván s bohatým příslušenstvím. Šicí stroj Husqvarna Viking Huskystar E 10 šije základní, ozdobné a pružné stehy.

Více informací: Šicí stroj Husqvarna Huskystar E 10Šicí stroj Husqvarna Huskystar E 20
Šicí stroj Husqvarna Viking Huskystar E 20 je spolehlivý a solidní šicí stroj, který dobře poslouží i začátečníkům.
Šicí stroj má 70 praktických stehových funkcí, kyvný CB chapač, plněautomatické šití knoflíkové dírky v jediném kroku, regulaci délky stehu, šířky stehu a regulaci přítlaku patky. Šicí stroj Husqvarna Huskystar E20 má jednoduché ovládání a je dodáván s bohatým příslušenstvím. Šicí stroj Husqvarna Viking Huskystar E 20 šije základní, overlockové, ozdobné a pružné stehy. Tento šicí stroj má kvalitní švédskou konstrukci.

Více informací: Šicí stroj Husqvarna Huskystar E 20Šicí stroj Husqvarna Emerald 116
Šicí stroj Husqvarna Viking Emerald 116 je domácí mechanický šicí stroj s užitečnými funkcemi.
Šicí stroj Husqvarna Viking emerald 116 má 60 stehových funkcí a 16 stehů, regulaci délky a šířky stehu a nastavitelný přítlak patky. Šicí stroj dále umožňuje snadnou výměnu přítlačných patek na nacvaknutí, má horizontální rotační chapač, vestavěný navlékač nitě, automatickou knoflíkovou dírku v jediném kroku  a ořez nitě. Šicí stroj Husqvarna Viking Emerald 116 je dodáván s bohatým příslušenstvím.

Více informací: Šicí stroj Husqvarna Emerald 116Šicí stroj Husqvarna Emerald 118
Šicí stroj Husqvarna Viking Emerald 118 je kvalitní domácí šicí stroj.
Šicí stroj Husqvarna Viking Emerald 118 má elektroniku, která zajišťuje trvale nejvyšší výkon stroje při průniku jehly látkou. Šicí stroj má plynulé ovládání maximální rychlosti šití, umožňuje volbu polohy jehly při zastavení stroje. Šicí stroj má dále 70 stehových funkcí, 18 stehů, horizontální rotační chapač, ořez nitě, automatickou knoflíkovou dírku (v jednom kroku), nastavitelný přítlak patky, snadnou výměnu patek nacvakáváním, a další funkce.

Více informací: Šicí stroj Husqvarna Emerald 118