Gritzner - přehled

13.04.2012
Šicí stroje Gritzner jsou kvalitní německé mechanické šicí stroje. Značka Gritzner představuje šicí stroje řady Tipmatic, které jsou vhodné i pro šití silnějších látek, vybavené systémem horního podávání a řady Hobby. Šicí stroje Gritzner Hobby jsou kompaktní šicí stroje s výhodným poměrem programové vybavení/cena. Pro snadnější orientaci v nabídce přinášíme rychlý přehled.

Šicí stroj Gritzner Hobby II

Šicí stroj Gritzner Hobby II je mechanický domácí šicí stroj kompaktních rozměrů. Tento německý šicí stroj Hobby II nabízí 17 šicích programů, mezi kterými jsou strečové i overlockové stehy. Hobby II je vybaven horizontálním rotačním chapačem, poloautomatickou knoflíkovou dírkou ve 4-krocích a volným ramenem. Šicí stroj Hobby II má zabudovaný navlékač nitě a nastavitelnou délku a šířku stehu. Stroji nechybí ani zpětný chod a možnost šití dvojjehlou.

Více informací: Šicí stroj Gritzner Hobby IIŠicí stroj Gritzner Hobby V

Šicí stroj Gritzner Hobby V je moderní elektronický domácí šicí stroj s displejem. Tento německý šicí stroj Hobby V nabízí 66 šicích programů, mezi kterými jsou užitkové, strečové, overlockové i patchworkové stehy. Hobby V je vybaven horizontálním rotačním chapačem, 8 typy automatické knoflíkové dírky šité na 1 krok a volným ramenem. Šicí stroj Hobby V má zabudovaný navlékač nitě, tlačítko START/STOP pro šití bez pedálu, tlačítko pro pomalé šití a další. Stroji nechybí ani polohování jehly, tedy možnost nastavení, zda se jehla zastaví v pozici nahoře nebo zůstane zapíchnutá v látce. Tento šicí stroj vyniká velmi výhodným poměrem cena - výkon - programové vybavení.

Více informací: Šicí stroj Gritzner Hobby VŠicí stroj Gritzner Tipmatic 1035

Šicí stroj Gritzner Tipmatic 1035 je německý mechanický šicí stroj s kvalitní a prověřenou konstrukcí a systémemzabudovaného horního podávání látky DFT. Šicí stroj Gritzner Tipmatic 1035 nabízí 57 typů stehů, dlouhé a úzké volné rameno i polohování jehly vpravo či vlevo. Kvalitní celokovový vertikální rotační chapač je předností tohoto šicího stroje Tipmatic 1035. Standardem je poloautomatické šití knoflíkové dírky ve 4 krocích. Jedná se o šicí stroj, jehož předností je silný průpich, to znamená, že je ideální pro šití nejen tenkých, ale i silných materiálů vč. rifloviny, montérkoviny apod. ve více vrstvách.

Více informací: Šicí stroj Gritzner Tipmatic 1035Šicí stroj Gritzner Tipmatic 6122

Šicí stroj Gritzner Tipmatic 6122 je mechanický německý šicí stroj  s kvalitní a prověřenou konstrukcí a zabudovaným systémem horního podávání látky DFT. Šicí stroj Gritzner Tipmatic 6122 nabízí 64 užitkových a dekoračních programů, dlouhé a úzké volné rameno i polohování jehly vpravo či vlevo. Celokovový vertikální rotační chapač má navíc pozlacený obvod, který chrání chapač před korozí, způsobenou vnější vlhkostí či potem. Šicí stroj se ovládá pomocí tlačítek. Jedná se o šicí stroj, jehož předností je silný průpich, to znamená, že je ideální pro šití nejen tenkých, ale i silných materiálů vč. rifloviny, montérkoviny apod. ve více vrstvách.

Více informací: Šicí stroj Gritzner Tipmatic 6122