Elna - přehled

17.04.2012
Značka Elna prodává své šicí stroje ve více než 60 zemích světa. Ráj-šití.cz tyto šicí stroje nabízí nově i Vám. Šicí stroje Elna představují ucelenou řadu šicích strojů, ze které si vybere úplný začátečník i nejnáročnější zákazník. Elna dbá na kvalitu spolu s nejnovějšími inovacemi svých výrobků. O tom jaké šicí stroje Elna jsou k dostání a co tyto šicí stroje umí, se můžete přesvědčit v následujícím přehledu.

Šicí stroj Elna Sew Green, Sew Fun, Sew Zebra jsou lehké mechanické šicí stroje určené pro občasné domácí šití. Tyto šicí stroje Elna se liší zajímavým a originálním designem, mají 15 šicích programů včetně strečových a trojitých stehů, kyvný CB chapač a volné rameno. S těmito šicími stroji lze obšívat knoflíkovou dírku ve 4 krocích a šít dvojjehlou. Vysoký zdvih patky a regulace napětí nitě od 0 do 9 usnadňuje šití různých materiálů od lehkých až po středně těžké. Šicí stroje Elna Sew se vyznačují velmi jednoduchým ovládáním.

Více informací: šicí stroj Elna Sew Green, šicí stroj Elna Sew Fun, šicí stroj Elna Sew ZebraŠicí stroj Elna Explore 220 je mechanický šicí stroj určený pro běžné domácí šití. Elna Explore 220 nabízí svým uživatelům 17 šicích stehů, kyvný CB chapač a volné rameno. S tímto šicím strojem lze obšívat knoflíkovou dírku ve 4 krocích a šít dvojjehlou. Šicímu stroji Elna Explore 220 nechybí ani zabudovaný navlékač nitě do jehly a nastavitelná délka i šířka stehu. Tento šicí stroj má vysoký zdvih patky a vypínatelné podávací zoubky pro snadné látání.

Více informací: šicí stroj Elna Explore 220Šicí stroj Elna Explore 240 je mechanický šicí stroj určený pro běžné domácí šití. Elna Explore 240 nabízí svým uživatelům 25 šicích stehů, kyvný CB chapač a volné rameno. S tímto šicím strojem lze obšívat knoflíkovou dírku automaticky na 1-krok a šít dvojjehlou. Šicímu stroji Elna Explore 220 nechybí ani zabudovaný navlékač nitě do jehly a nastavitelná délka i šířka stehu. Tento šicí stroj má vysoký zdvih patky a vypínatelné podávací zoubky pro snadné látání.

Více informací: šicí stroj Elna Explore 240Šicí stroj Elna Explore 320 je mechanický šicí stroj určený pro běžné domácí šití. Elna Explore 320 nabízí svým uživatelům pevnější konstrukci umožňující snadný průnik jehly, 21 stehů a horizontální rotační chapač s průhlednou krytkou pro viditelné množství navinuté nitě na spodní cívce. Tomuto šicímu stroji nechybí ani volné rameno, které umožňuje pohodlné šití obtížných tvarů. Šicí stroj Elna Explore 320 má také poloautomatickou knoflíkovou dírku šitou ve 4 krocích a vysoký zdvih patky. Zabudovaný navlékač nitě do jehly a nastavitelná délka i šířka stehu, to jsou další funkce šicího stroje Elna Explore 320. Pro snadné látání lze zasunout podávací zoubky.

Více informací: šicí stroj Elna Explore 320Šicí stroj Elna Explore 340 je mechanický šicí stroj určený pro běžné domácí šití. Elna Explore 340 nabízí svým uživatelům pevnější konstrukci umožňující snadný průnik jehly, 25 stehů a horizontální rotační chapač s průhlednou krytkou pro viditelné množství navinuté nitě na spodní cívce. Tomuto šicímu stroji nechybí ani volné rameno, které umožňuje pohodlné šití obtížných tvarů. Šicí stroj Elna Explore 340 má také automatickou knoflíkovou dírku šitou na 1 krok a vysoký zdvih patky. Zabudovaný navlékač nitě do jehly a nastavitelná délka i šířka stehu, to jsou další funkce šicího stroje Elna Explore 340. Pro snadné látání lze zasunout podávací zoubky.

Více informací: šicí stroj Elna Explore 340Šicí stroj Elna 3210 Jeans je mechanický šicí stroj určený pro běžné domácí šití, vhodný i pro šití džínoviny. Elna 3210 Jeans nabízí svým uživatelům pevnější konstrukci umožňující snadný průnik jehly i při šití silnějších materiálů, 19 stehů a horizontální rotační chapač s průhlednou krytkou pro viditelné množství navinuté nitě na spodní cívce. Tomuto šicímu stroji nechybí ani volné rameno, které umožňuje pohodlné šití obtížných tvarů např. rukávů či nohavic. Šicí stroj Elna 3210 Jeans má také automatickou knoflíkovou dírku šitou na 1 krok a vysoký zdvih patky. Zabudovaný navlékač nitě do jehly a nastavitelná délka i šířka stehu, to jsou další funkce šicího stroje Elna 3210 Jeans. Pro snadné látání lze zasunout podávací zoubky.

Více informací: šicí stroj Elna 3210 JeansŠicí stroj Elna Experience 520 je elektronický šicí stroj s LED displejem určený pro běžné domácí šití. Elna Experience 520 nabízí svým uživatelům pevnější konstrukci umožňující snadný průnik jehly, 30 šicích programů včetně stehů patchworkových a horizontální rotační chapač s průhlednou krytkou. LED displej zobrazuje číslo zvoleného stehu s údaji o délce a šířce. Tomuto šicímu stroji nechybí ani volné rameno, které umožňuje pohodlné šití obtížných tvarů. Šicí stroj Elna Experience 520 má také 6 typů automatické knoflíkové dírky šité na 1 krok a vysoký zdvih patky.  Díky funkci polohování jehly lze nastavit, zda se jehla zastaví nahoře nebo zůstane zapíchnutá v látce. Zabudovaný navlékač nitě do jehly a nastavitelná délka i šířka stehu, to jsou další funkce šicího stroje Elna Experience 520. Pro snadné látání lze zasunout podávací zoubky.

Více informací: šicí stroj Elna Experience 520Šicí stroj Elna Experience 540 je elektronický šicí stroj s LED displejem určený pro běžné domácí šití. Elna Experience 540 nabízí svým uživatelům pevnější konstrukci umožňující snadný průnik jehly, 50 šicích programů včetně stehů patchworkových a horizontální rotační chapač s průhlednou krytkou. LED displej zobrazuje číslo zvoleného stehu s údaji o délce a šířce. Tomuto šicímu stroji nechybí ani volné rameno, které umožňuje pohodlné šití obtížných tvarů. Šicí stroj Elna Experience 540 má také 3 typy automatické knoflíkové dírky šité na 1 krok a vysoký zdvih patky.  Díky funkci polohování jehly lze nastavit, zda se jehla zastaví nahoře nebo zůstane zapíchnutá v látce. Zabudovaný navlékač nitě do jehly a nastavitelná délka i šířka stehu, to jsou další funkce šicího stroje Elna Experience 540. Pro snadné látání lze zasunout podávací zoubky.

Více informací: šicí stroj Elna Experience 540Šicí stroj Elna Experience 620 je elektronický šicí stroj s LED displejem určený pro domácí šití. Elna Experience 620 nabízí svým uživatelům pevnější konstrukci umožňující snadný průnik jehly i při šití silnějších materiálů, 60 šicích programů včetně stehů patchworkových a horizontální rotační chapač s průhlednou krytkou. LED displej zobrazuje číslo zvoleného stehu s údaji o délce a šířce. Tomuto šicímu stroji nechybí ani volné rameno, které umožňuje pohodlné šití obtížných tvarů. Šicí stroj Elna Experience 620 má také 4 typy automatické knoflíkové dírky šité na 1 krok a vysoký zdvih patky.  Díky funkci polohování jehly lze nastavit, zda se jehla zastaví nahoře nebo zůstane zapíchnutá v látce. Šicí stroj má velmi praktickou a přehlednou schránku na příslušenství, umístěnou z přední strany stroje. Součástí příslušenství je přídavný stolek pro rozšíření pracovní plochy a trn pro šití do kruhu.

Více informací: šicí stroj Elna Experience 620Šicí stroj Elna Experience 660 je elektronický šicí stroj s LED displejem určený pro domácí šití. Elna Experience 660 nabízí svým uživatelům pevnější konstrukci umožňující snadný průnik jehly i při šití silnějších materiálů, 200 šicích programů, 3 typy fontů abecedy a horizontální rotační chapač s průhlednou krytkou. LED displej zobrazuje zvolený steh s údaji o délce a šířce. Tomuto šicímu stroji nechybí ani volné rameno, které umožňuje pohodlné šití obtížných tvarů. Šicí stroj Elna Experience 660 má také 12 typů automatické knoflíkové dírky šité na 1 krok, tlačítko START/STOP pro šití bez pedálů, zrcadlové otáčení vzorů a 3 místa v paměti. Díky funkci polohování jehly lze nastavit, zda se jehla zastaví nahoře nebo zůstane zapíchnutá v látce. Šicí stroj má velmi praktickou a přehlednou schránku na příslušenství, umístěnou z přední strany stroje. Součástí příslušenství je přídavný stolek pro rozšíření pracovní plochy a trn pro šití do kruhu.

Více informací: šicí stroj Elna Experience 660Šicí stroj Elna Excellence 720 je elektronický domácí šicí stroj s LED displejem a systémem horního podávání I.A.F., který se skvěle hodí pro patchwork. Elna Excellence 720 nabízí svým uživatelům 126 šicích programů, 2 typy fontů abecedy a horizontální rotační chapač s průhlednou krytkou. Tento šicí stroj má 7 typů automatické knoflíkové dírky šité na 1 krok, plynule regulovatelnou rychlost šití až na 1000 stehů za minutu, automatický přítlak patky, kolenní páku a tlačítko START/STOP pro šití bez pedálů. Díky funkci polohování jehly lze nastavit, zda se jehla zastaví nahoře nebo zůstane zapíchnutá v látce. Systém horního podávání látky I.A.F spolu s diferenciálním nastavením I.A.F zaručuje přesné a rovnoměrné podávání látky při šití. Šicí stroj má praktickou schránku na příslušenství a součástí příslušenství je přídavný stolek pro rozšíření pracovní plochy.

Více informací: šicí stroj Elna Excellence 720Šicí stroj Elna Excellence 740 je elektronický domácí šicí stroj s LED displejem a systémem horního podávání I.A.F. Tento šicí stroj je vhodný i pro patchwork. Elna Excellence 740 nabízí svým uživatelům 245 šicích programů, 2 typy fontů abecedy a horizontální rotační chapač s průhlednou krytkou. Tento šicí stroj má 11 typů automatické knoflíkové dírky šité na 1 krok, extra dlouhé volné rameno 28 cm/11, plynule regulovatelnou rychlost šití až na 1000 stehů za minutu, automatický přítlak patky, kolenní páku a tlačítko START/STOP pro šití bez pedálů. Uživatele jistě potěší i automatický ořez nitě. Díky funkci polohování jehly lze nastavit, zda se jehla zastaví nahoře nebo zůstane zapíchnutá v látce. Systém horního podávání látky I.A.F spolu s diferenciálním nastavením I.A.F zaručuje přesné a rovnoměrné podávání látky při šití. Šicí stroj má také 3 praktické schránky na příslušenství, z nichž jedna je umístěna přímo na přední straně stroje. Součástí příslušenství je přídavný stolek pro rozšíření pracovní plochy.

Více informací: šicí stroj Elna Excellence 740