Elektronický šicí stroj Lucznik 2050 Magdalena v akci!

12.01.2016
Získejte přídavný stolek zdarma. Čtěte dál!

Elektronický šicí stroj Lucznik Magdalena pro kreativní šití s možností vyšívání abecedy a číslic je nyní v akci s dárkem. Přídavný stolek Lucznik pro šicí stroje Magdalena a Karolina v ceně 690,- Kč získáte nyní zdarma při koupi šicího stroje Magdalena. Pouze do vyprodání zásob!


Elektronický šicí stroj Lucznik 2050 Magdalena


Lucznik 2050 Magdalena má v nabídce 156 typů stehů včetně overlockových, dekoračních, abecedy, číslic. Stehy můžete zrcadlově otáčet a ukládat do paměti stroje. Magdalena je vybavená tlačítlem start / stop pro šití bez pedálu, regulace rychlosti šití přímo na stroji, tlačítko SLOW pro nastavení pomalého šití, funkci automatického zapošití, extra široký steh - až 7 mm, extra vysoký zdvih patky, mini návod v přihrádce u stroje, kvalitní LED displej a LED osvětlení, funkci automatického vypnutí navíjení spodní cívky po jejím navinutí, automatický navlékač jehly, horizontální rotační chapač s průhlednou krytkou, volné rameno, kovovou kostru a výkonný motor 70 W.


Lucznik Magdalena - stehy

 

Lucznik

Šicí stroje, overlocky Lucznik a žehlící lisy Lucznik. To jsou produkty, které nabízí jedna z nejstarších tradičních značek šicích strojů v aktuální modelové řadě. Značka Lucznik oslavila v r. 2010 výročí 60 let založení. Ze zkušeností, ale i z aktuálních potřeb trhu se poučila, a proto v současné době nabízí šicí stroje, které mají na rozdíl od řady jiných značek kovovou kostru stroje a důležité součástky, použité v šicím mechanismu, jsou rovněž kovové, což se pozitivně odráží v životnosti strojů. Proto jsou u současných zákazníků tolik oblíbené. Šicí stroje a overlocky Lucznik se mohou pochlubit velmi výhodnými cenami, ale i příslušenstvím za rozumné ceny. Běžně je i veškeré příslušenství skladem. Servis je zajištěn zkušenými techniky v autorizovaném servise. Nové šicí stroje a overlocky Lucznik jsou natolik oblíbené, že mají tisíce spokojených zákazníků.