Elektronické šicí stroje Brother

25.01.2013
Elektronické šicí stroje Brother – japonská kvalita na světovém trhu. Elektronické šicí stroje BROTHER řady INNOV-ÍS patří k absolutní špičce v domácích šicích strojích. Skvělá technologie v kombinaci se zkušeností vytvořila kvalitní výrobky vyznačující se spolehlivostí, tichým chodem, řadou dostupných funkcí a zejména jednoduchou obsluhou.

Elektronické šicí stroje Brother - U elektronických šicích strojů Brother je samozřejmostí elektronické nastavení polohy jehly v materiálu, kdy se při šití otáčí materiál podél jehly a obsluha nemusí pro spuštění jehly otáček ručním kolem. Další výhodou elektronických šicích strojů Brother je přímá volba programů pomocí regulátoru nebo tlačítek  a velmi snadná změna parametrů délky stehů, popřípadě šířky cik-cak stehu. Šířka cik-caku je nastavitelná až do 7mm s porovnáním s mechanickými šicími stroji, kde ve většině případů lze nastavit do max. 5 mm.

Elektronické šicí stroje Brother - šicí stroje Brother mají tyto schopnosti, výhody při šití:

Automatické šití knoflíkových dírek probíhá ve dvou krocích, nejprve se dírka obšije rovnostehem a teprve potom cik-cak stehem. Zákazník zcela jistě ocení její pevnost a zejména perfektní tvar, který se nemění ani při častém zapínání knoflíků.

Sepnuté tlačítko automatického zapošívání umožní na začátku a konci šití zapošít tři bezpečnostní stehy bez pomocí ruční páčky.

Některé z dražších elektronických šicích strojů BROTHER mají automatický odstřih nití a kolenní páku pro snadné a rychlé vytažení šitého materiálu. Velmi oblíbený je zejména Šicí a vyšívací stroj NV 955.

U všech elektronických šicích strojů BROTHER je jasné LED osvětlení pracovní plochy příjemné pro oči, které nezahřívá plasty ve svém okolí. Již lze zapomenout na výměny žárovek.

Sedmiřádkový podavač perfektně podává šité dílo a to i u problematických materiálů.

Toto jsou pouze některé z výhod, které mohou mít jen elektronické šicí stroje.  Elektronika vládne světem. Je to trend budoucnosti. A tento trend budou schopny vyvíjet a posunovat dopředu jen silné firmy, mezi kterými určitě vyniká japonská firma BROTHER. Elektronické šicí stroje Brother samozřejmě najdete v nabídce Ráj šití, specializovaného prodejce na šicí stroje pro domácnosti.