Dubnové akce na šicí stroje

09.04.2015
Duben přináší jak novinky, tak další změny v cenách šicích strojů aj. V dubnu se koná i Prague Patchwork Meeting, kde bude předvedena řada novinek. Více v článku.

Největší událostí dubna 2015 bude pravděpodobně Prague Patchwork Meeting. Nicméně je to jen zlomek dění na trhu se šicími stroji, přestože se tam vypravuje většina přeních dodavatelů. Jako ve všech odvětvích, i tady výstavnictví upadá co do návratnosti pro vystavovatele (zcela určitě ne z pohledu koníčku, jakým je quilting a patchwork). Cesta ven,  řešení a návrat do starých zlatých časů je asi v nenávratnu. Zástupci Ráje šití budou u toho, aby zachytili to nej a případně dohodli speciální podmínky na celý rok, protože to není jen o pár dnech.

Letos to bude o to těžší, protože obecně dochází k zdražování sortimentu z důvodů dovozu (žádné šicí stroje se již v ČR dlouhodobě nevyrábí) a hlavně vazby na US dolar, který posílil až o 20%. Je otázkou co bude dále s cenami strojů. Zákazníci by měli být obezřetní u levných strojů, protože skaldy již nejsou a tudíž pokud je cena příliš nízká, slouží pouze jako lákadlo.

Co se týče jednotlivých značek, pak akční modely zavedl Brother.

Platné akce na domácí šicí a vyšívací stroje a zařízení Brother na měsíc duben 2015!

Ráj šití a Brother

Dubnové akce jsou zaměřené na vybrané vyšívací stroje NV750e, NV955 a V3 a hlavně na šicí stroje NV15, NV20LE, NV35 a NV55, kde byly razantně sníženy prodejní ceny, což je jiný trend než u ostatních značek a typů strojů a proto značku Brother i zmiňujeme. Akce je prodloužena i na ScanCut CM840, ke kterému jsou dodávány podložky Standard Mat 30 x30 v hodnotě 1. 060,- Kč ZDARMA.

Šicí stroje Brother v akci:

NV 15
NV 20LE
NV 35
NV 55


Akce na šicí stroje Brother v dubnu 2015

Akce na šicí stroje Brother

Pokud byste zavítali na stánek Brother, tak ten bude v Praze prezentovat novinky. Prague Patchwork Meeting 2015 se koná v hotelu STEP v Praze od 10.4. do 12.4.2015. Brother bude vystavovat i předvádět  všechny novinky firmy Brother a to quiltovací stroje NV1100, NV1300, NV1800Q, vyšívací NV800, COMBO NV2600 a super stroj XV se skenovací kamerou (kreslení, skenování,vyšívání).


Značka Lucznik uvedla na trh novinku šicí stroj Lucznik 2070 Malwina, ke kterému přidává navíc DÁREK: Přídavný stolek rozšiřující pracovní plochu zdarma! Akce platí do vyprodání zásob!

Šicí stroj Lucznik 2070 Malwina je moderní elektronický šicí stroj s LED displejem určený pro domácí použití. Šicí stroje Lucznik 2070 Malwina jsou vybavené 99 druhy nejpoužívanějších stehů vč. abecedy, overlockových a dekorativních stehů, horizontálním rotačním chapačem s průhlednou krytkou, 8 typy automatické knoflíkové dírky a volným ramenem. Kromě již zmíněných funkcí, umožňuje Lucznik Malwina šití bez nutnosti používat pedál (tlačítko start/stop), regulovat rychlost šití i na stroji nebo třeba polohovat jehlu nahoru a dolů pomocí tlačítka.


V akční ceně pak nabízí za super podmínek, se slevou 30% šicí stroj Lucznik 2040 Karolina.