Do Ráje šití dorazily knihy o šití a patchworku

24.11.2015
Vycházíme vám vstříc se žádostmi o pomoc švadlenkám-začátečníkům a doporučujeme vám tyto knížky o šití pro začátečníky i pokročilé. Můžete je u nás zakoupit ke svému šicímu stroji.

Dorazila nová várka knih o šití, patchworku, oděvních střizích a také šití pro nejmenší. Najdete zde tituly pro úplné začátečníky i pokročilé. Doufáme, že vám udělají radost.

Knihy o šití pro začátečníky


Úplné nováčky potěší tituly jako Velká kniha šití - základní postupy a techniky anebo Ruční práce pro malé šikulky. Velká kniha šití je výborným úvodem pro všechny, kdo chtějí začít šít.  Druhá zmíněná je, jak název napovídá, knihou o šití pro děti, a obsahuje úvod do mnoha kreativních technik ručních prací včetně šicích stehů, háčkování a dalších.

Velká kniha šití - záklandí postupy a technikyRuční práce pro malé šikulky - kniha šití pro děti

 

Knihy pro začátečníky - pokročilé


Další zajímavou knihou je tato publikace o oděvních střizích. Najdete zde návody pro základní oděvní střihy, návod jak střihy používat, číst je a pracovat s nimi a dokonce je navrhovat. Doporučujeme všem aspirujícím švadlenkám. Kniha se příznačně jmenuje Oděvní střihy - jak je použít, upravit a navrhnout. Pro ty z vás, kteří mají kreativní ambice spíše směrem k bytovým doplňkům, nabízíme knihu s názvem Velká kniha šití - Módní a bytové doplňky.

Kniha Oděvní střihy - jak je použít, upravit a navrhnoutVelká kniha šití - módní bytové doplnky

 

Knihy o patchworku a quiltingu pro začátečníky i pokročilé


Nabízíme také tyto knihy s technikami patchworku a quiltingu: Patchwork pro začátečníky a Patchwork a quilting - jak na to.

Patchwork pro začátečníkykniha Patchwork a quilting - jak na toDalší knihy a výtisky časopisů Burda se střihovými přílohami najdete v kategorii Galanterie - Knihy hobby.