Dealerské setkání partnerů značky pro šicí stroje Brother

16.10.2015
Blíží se setkání dealerů značky Brother, kde se českým firmám představí nové šicí a vyšívací stroje této světoznámé značky.

Ve dnech 23. a 24. 10. pořádá zastoupení zastoupení značky pro šicí stroje Brother dealerské setkání v hotelu Plumlov na Plumlovské přehradě.

Ráj šití se těší na dealerské setkání v hotelu Plumlov 23. - 24. 10. 2015


Na setkání značka Brother mimo jiné představí nový vyšívací stroj Brother VR, o kerém jsme psali v minulých článcích.

Jak možná víte, firma Brother uvedla v posledním roce na trh řadu nových šicích a vyšívacích strojů, posutpně jsme je zna našich stránkách představovali. Další nové typy jsou připraveny k uvedení na předvánoční trh. Jedná se např. o šicí stroje NV1100, NV1300, NV1800Q, NV2600, NV800, XV, zmíněný výše vyšívací automat VR, nový typ overlocku, šicí stroj určený pro dospívající děti – Little Angel, a také nový šicí stroj limitované série NV27. Brother rovněž připravil i innovovanou sérii skenerů  - CM300, CM700 a CM900.
Rádi vás s těmito novými produkty firmy Brother zavčas seznámíme, kdy využijeme naši přítomnost na dealerském setkání v krásných prostorách hotelu Plumlov na břehu Plumlovské přehrady.

Tyto šicí a vyšívací stroje zde fyzicky uvidíme, budeme si je moci vyzkoušet, takže podáme informace z první ruky. Brother nezapomíná ani na kvalitní marketingové materiálůyv digitální i papírové podobě a čekáme že nás také během setkání seznámí s předvánočními speciálními akcemi a  i zajímavými dárky. 

Těšíme se na setkání i s ostatními partnery Brother, protože jak vidno pro nás připravili zajímavý program a toto setkání bude pro nás i pro vás, naše vážené zákazníky, po všech stránkách přínosné.

Dealerské setkání partnerů značky pro šicí stroje Brother