Dárkové balení k šicímu stroji zdarma

26.11.2013
Pořiďte dárek na Vánoce již zabalený, připravený jen k uložení pod stromeček! Šicí stroj Veronica jako dárek v pevném plnobarevném dárkovém balení, které potěší Vás i obdarovaného. Dárkové balení k šicímu stroji ZDARMA.

Další novinka od nás díky exklusivitě prodeje šicích strojů Veronica v Brně. Na vyžádání Vám bude Váš šicí stroj Veronica dodán zdarma v pevném plnobarevném dárkovém balení.
Balení je využitelné nejen v době Vánoc, ale i pro jiné příležitosti, např. svatební dar, narozeniny, apod. Tato služba je poskytována pouze k šicím strojům Veronica a to ZDARMA.

Dárkové balení šicího stroje Veronica

Ráj šití nabízí šicí stroje Veronica, a další značky, které mají prověřené a kvalitní služby s dalšími výhodami. Šicí stroje námi nabízené, pochází  pouze od oficiálních zastoupení, která zajišťují zákazníkům kontinuitu prodeje i další poprodejní podporu jako jsou dodávky příslušenství, náhdradních dílů atd. Některé značky sami na trhu zastupujeme a jsme přihlášeni do oficiálních sběrných míst dat o importu a exportu jako výrobce v ČR, v povinných systémech. Doprava je nad 3 300,- Kč ZDARMA. Jsme na trhu již více než 10 let, Ráj šití vlastní ochrannou známku a je finalistou soutěže kvality v soutěži SHOP ROKU 2013.