Co se dá všechno na šicím stroji Lucznik ušít.

03.06.2013
Šicí stroje Lucznik jsou známé svojí výhodnou cenou a kvalitou, komfortem funkcí, které poskytují. Nabízí širokou škálu od šicího stroje pro začátečníka a po stroje pro zkušené a náročné švadleny.

To byste nevěřili, co vše se dá na šicích strojích Lucznik ušít. Moje známá má zálibu v kynologii, jezdí po výstavách psů a soutěžích v agility, dosahuje pěkných výsledků. Protože ráda šije, je samozřejmé, že se pokoušela šít nejprve i pro svého pejska a jak šel čas, tak s obdivem její práce, začala šít i pro pejsky svých kamarádek, známých a dnes svoje hobby zdokonalila a vytváří neuvěřitelné příslušenství pro psy. Zvládne lehce jak obleček na zimu či šusťákový do deště na jaro, k čemuž se musela odhodlat jako k prvnímu, protože na trhu se to hemží hlavně oblečením pro chrty a malá plemena, kdežto ona má fenku Německého pinče, který je takovým velkým malým psem, spíše Bonsai Dobrmanem. Musela tedy sáhnout do vlastního repertoáru a povedlo se.

Posuďte sami, jak to její fence sluší v nově ušitém oblečku, na míru na šicím stroji Lucznik 2005 Amelia II:

Obleček pro psa šitý na šicím stroji Lucznik Amelia II 
Nezůstalo jen u oblečku. Šicí stroj Lucznik Amelia II jí svojí variabilitou, vybaveností, zdokonalenou osobním umem a představivostí, umožnil a umožňuje šít i obojky:

 Obojky šité na šicím stroji Lucznik Amelia II

a také ušít postroje, vodítka:

Postroje šité na šicím stroji Lucznik Amelia II


a další potřeby pro psy.

Potřeby pro psy šité na šicím stroji Lucznik Amelia II

Podívejte se, jak sluší jednomu z mnoha uživatelů:

Šito na šicím stroji Lucznik Amelia II
 
Její výtvory ušité na šicím stroji Lucznik Amelia II se osvědčily i v praxi. Představivost a různorodost materiálů pak vedla k vytvoření celé série typů pro různá plemena a pro různé typy využití i pro služební plemena.

Šicí stroj Lucznik Amelia II, na kterém jsou výrobky šity:

Šicí stroj Lucznik Amelia II