Certifikace

04.04.2013
Důvěryhodnost, spolehlivost, solidnost, to jsou atributy, které by měly zdobit dobrého obchodníka. Na takového se může zákazník s důvěrou obrátit, může mu svěřit svoji obejdnávku, věřit mu, že nákupem u něj neprohloupí ani po letech. Společnost plnící si svoje zákonné povinnosti je tou, na kterou se dá spolehnout.

Každý dovozce a výrobce je povinen být zapojen do sdružených systémů. Pokud tak nečiní, vystavuje se porušení zákona o obalech a porušuje tak svoji povinnost o zajištění zpětného odběru a využití odpadu z obalů atd. Naše společnost OK business, s.r.o. je zapojena do Systému sdruženého plnění a plní si tak svoje zákonné povinnosti. Toto svědčí o důvěryhodnosti naší firmy v očích zákazníků, kteří by toto měli po svých dodavatelích vyžadovat, aby se nedostali následně do problémů, až budou tuto otázku řešit a také o solidnosti. Naše společnost plní svoji povinnost k zajištění zpětného odběru a využití odpadů z obalů způsobem podle zákona. Splnila ji pro všechna čtvrtletí oroku 2009, kdy jí bylo vystaveno osvědčení společnosti EKO-KOM, kde je vedena pod klientským číslem EK-F06090015. Zároveň je naše společnost registrovaná v seznamu výrobců (již od roku 2005), kdy uzavřela smlouvu o kolektivním plnění se společností ELEKTROWIN a je vedena pod registračním číslem: 05166/07-ECZ.

  Osvedceni ElektrowinOsvědčení Ekokom 2011Ekokom osvedceni pro vyrobce - OK business, s.r.o.Osvědčení Ekokom 2013 pro OK businessEkokom osvědčení 2014