Časově omezená nabídka značky Brother

01.12.2015
Šicí stroje, overlocky, coverlocky, vyšívací stroje či vyšívací software - to vše se dá najít pod značkou Brother. Nabízíme vám časově omezenou nabídku na vybrané populární stroje se spoustou dárků.

Merrylocky a šicí stroje Brother jsou velmi populární a kvalitní stroje. Jestliže jste pojali plán si jeden pořídit a přemýšlíte, jestli se vyplatí jít do značky Brother nebo Merrylock, zvažte tyto akce. Upozorňujeme, že jsou časově nebo kusově omezené!
 

Pokračující akce Brother z minulých měsíců

1) Vyšívací stroj Brother Innov-Is NV 750 s vyšívacím softwarem PED Plus za 50% ceny!

 

2) Ke strojům Brother NV 800E a Brother NV 955 získáváte profesionální software PE Design Plus zdarma


Vyšívací stroj Brother NV 800 E   Vyšívaví stroj Brother NV 955

 

3) Rozšiřující stolek k šicím strojům Brother BQ 17 a Brother BN 27


Šicí stroj Brother BN27   šicí stroj Brother BQ 17


 

Nové akce na šicí stroje Brother a overlocky Merrylocky - prosinec

 

šicí stroj Brother NV 151) Šicí stroj Brother NV 15 + DÁREKSadu nití Madeira v hodnotě 650,- Kč dostanete zdarma až do konce roku 2015 při koupi oblíbeného šicího stroje Brother NV (Innov-ís) 15. 

2) Overlock Merrylock MK 4030 + DÁREK a
Overlock Merrylock MK 3050 + DÁREK


Ke každému zakoupenému overlocku Merrylock MK4030 zdarma přídavný stolek v hodnotě 1500,- Kč. Ke každmu overlocku a coverlocku v jednom, Merrylocku MK3050, dostanete sadu 6 patek v hodnotě 1500,- Kč zdarma. Akce platí do vyprodání zásob.


overlock Merrylock MK 4030 overlock Merrylock MK3050


SADA OBSAHUJE TYTO PATKY: patka řasící, patka na slepý steh, patka na všívání gumy, patka na všívání pásků, patka na všíván kordu, patka na všívání perel


 

Overlock - coverlock Merrylock MK 4055 + DÁREK

3) Coverlock Merrylock MK 4055 + DÁREK Ke coverlocku Merrylocku MK 4075 dostanete dárkem sadu 3 patek v hodnotě 1050,- Kč zdarma. Akce platí do vyprodání zásob.


SADA OBSAHUJE TYTO PATKY: patka lemovací, patka k našívání krajky, patka se zakladačem na podehnutý lem

 Akční ceny na vybrané šicí stroje Brother


Snížené předvánoční ceny naleznete u těchto modelů značky Brother:

1) Šicí stroj Brother Innov-ís NV 20 L
2) Šicí stroj Brother Innov-ís NV 27 SE
3) Šicí stroj Brother Innov-ís NV 35
4) Šicí stroj Brother Innov-ís NV 55

Brother

Šicí stroje Brother mají dlouhou tradici. Základy společnosti pro šicí stroje byly položeny již v roce 1908 v Japonsku, již v roce 1925 byl založen výrobní provoz na domácí šicí stroje Brother, a o tři roky později již byly vyráběny první průmyslové šicí stroje pod názvem Brother. V současnosti jsou šicí stroje Brother oblíbenou značkou šicích strojů díky nízké poruchovosti strojů, pravidelným novinkám, které splňují aktuální požadavky zákazníků, ať se již jedná o běžné základní domácí šití pro minimální potřebu nebo pravidelnou činnost nebo o patchwork nebo o vyšívací stroje či kombinaci šicí a vyšívací stroje. Overlocky Brother patří mezi oblíbené a kvalitní stroje s dlouhou životností, pro používání v domácnosti.