Brother má šicí stroj pro děti a další novinky roku 2015

20.10.2015
Značka Brother představuje své nové modely šicích a vyšívacích strojů. Patří k nim dlouho očekávaný jednojehlový vyšívací stroj Brother VR a také dětský šicí stroj Little Angel. Pojďte se s námi podívat.

Brother má šicí stroj pro děti!
Brother uvedl na trh dětský šicí stroj Brother KD 144. Stroji se také přezdívá Brother Little Angel. Tuto zprávu měsíce ocení všechny malé švadlenky, kteří si takového užitečného pomocníka přejí pod stromeček. Pro budoucí hvězdy návrhářského průmyslu je to skutečně dobrá zpráva, protože značka Brother se vyznačuje výborným zákaznickým servisem, kvalitními stroji s dlouhou životností a také skvělou dostupností veškerého příslušenství. I rodiče si oddechnou, až uslyší, že dětský šicí stroj Brother KD 144 Little Angel je vybavený chráničem prstů.

Nejnovější šicí stroje Brother - šicí stroj pro děti, nový vyšívací stroj VR a mnoho dalšího

Další novinkou je již avizovaný jednojehlový vyšívací stroj Brother VR. Je vybavený ultra tenkým ramenem a novými minirámy, které oproti jiným vyšívacím strojům umožňují vyšívat i na těžko dostupných místech, např. na kapsách kalhot, rukávů košile a také na detském oblečení. Můžete s ním vyšívat dokonce kšiltové čepice nebo boty.
Dále je Brother VR vybavený novými druhy písma. Celkem vám poskytne 6 velkých okrasných fontů písma. Dalších 20 si můžete nastavit. K tomu nabízí 405 vyšívacích vzorů. To vše za bezkonkurenční cenu.

A co říkáte na speciální edici Brother Innov-is NV 27? Tato exkluzivně vybavená, vylepšená verze šicího stroje NV 20 LE vás může oslovit pevným plastovým krytem, rozšířenou nabídkou stehů a také přepravním obalem. Brother NV 27 je vynikajícím strojem pro začátečníky. Tento model se vyrábí pouze v limitovaném množství, proto neváhejte.

Doufáme, že vás novinky pro letošní rok potěšily, a pokud si přejte dozvědět se více, zavítejte do Ráje šití v Brně na Šumavské. Těšíme se na vás!