Bobbin - přehled

18.01.2012
Šicí stroje Bobbin jsou mechanické šicí stroje znamé značky Bobbin. Bobbin je tradiční česká značka šicích strojů, kterou znaly už naše babičky. Bobbin nabízí šicí stroje pro domácí běžné šití a opravy. Výraz bobbin dává ve světě šití jasný signál.

Šicí stroje Bobbin


Šicí stroj Bobbin Lizard 4222
Šicí stroj Bobbin Lizard 4222 je kvalitní mechanický šicí stroj pro domácí použití s robustní konstrukcí.
Šicí stroj Bobbin Lizard 4222 nabízí svým uživatelům 15 šicích programů, stává se tak jednodušší variantou modelu Lizard 4228. Mezi hlavní přednosti tohoto šicího stroje patří úzké volné rameno, integrovaný navlékač nitě do jehly, 4 kroková knoflíková dírka, vysoký zdvih patky, který je ideální i pro šití více vrstev látky a snadný výběr stehů pomocí kolečka.

Více informací: Šicí stroj Bobbin Lizard 4222

Šicí stroj Bobbin Lizard 4228
Šicí stroj Bobbin Lizard 4228 je mechanický šicí stroj pro domácí použití s robustní konstrukcí.
Šicí stroj Bobbin Lizard 4228 nabízí svým uživatelům 25 šicích programů, které zahrnují i 4 ozdobné a 4 vyšívací programy, overlockové stehy a další. Mezi hlavní přednosti tohoto šicího stroje patří především plněautomatické šití knoflíkové dírky v jediném kroku, bez nutnosti cokoliv nastavovat. Dále má tento šicí stroj úzké volné rameno, integrovaný navlékač nitě do jehly, vysoký zdvih patky, který je ideální i pro šití více vrstev látky a snadný výběr stehů pomocí kolečka.

Více informací: Šicí stroj Bobbin Lizard 4228

Šicí stroj Bobbin Cut Plus
Šicí stroj Bobbin Lizard Cut Plus je mechanický šicí stroj s funkcí ořezu látky pro domácí použití.
Šicí stroj Bobbin Lizard Cut Plus nabízí svým uživatelům 13 šicích programů a funkci ořezu látky, podobně jako je tomu u overlocku. Tento šicí stroj je dále vybaven horizontálním rotačním chapačem, úzkým volným ramenem, navlékačem nitě do jehly, 4 krokovou knoflíkovou dířkou, rychlou volbou programu s přednastavenou délkou i šířkou stehu. Dále má tento šicí stroj vysoký zdvih patky, který je ideální i pro šití více vrstev látky a snadný výběr stehů i zpětné šití.


Více informací: Šicí stroj Bobbin Cut Plus