Bernette šicí stroje

Cívka kovová nízká - Bernina je volitelné příslušenství, které je možno dokoupit pro šicí stroje Bernina, které jsou vypsány v popisu. Cívka se používá k navinutí niti.

46 s DPH

ks

Do tří dnů
Cívka kovová - Bernina je volitelné příslušenství, které je možno dokoupit pro šicí stroje Bernina, které jsou vypsány v popisu. Cívka se používá k navinutí niti.

46 s DPH

ks

Do tří dnů
Patka na slepý steh Bernette je volitelné příslušenství, které je možno dokoupit pro šicí stroje Bernina Bernette Milan 5 a Milan 7. Patka na slepý steh se používá ke skrytému lemování založených látek, aniž by došlo k prošití lícové

190 s DPH

ks

Do tří dnů
Patka na slepý steh Bernette je volitelné příslušenství, které je možno dokoupit pro šicí stroje Bernina Bernette Milan 2, 3 a London 2, 3, 5. Patka na slepý steh se používá ke skrytému lemování založených látek.

190 s DPH

ks

Do tří dnů
Patka pro všívání ozdobných šňůrek Bernette je volitelné příslušenství, které je možno dokoupit pro šicí stroje Bernina Bernette London 7, 8, Chicago 5, 7 a Milan 5, 7, 8.

190 s DPH

ks

Do tří dnů
Látací a quiltovací patka Bernette je volitelné příslušenství, které je možno dokoupit pro šicí stroje Bernina Bernette. Látací a quiltovací patka je vynikající na látání, quiltování, ale také vyšívání.

190 s DPH

ks

Do tří dnů
Bernette - patka řasící je volitelné příslušenství, které je možno dokoupit pro šicí stroje Bernina Bernette. Bernette řasící patka se používá k rovnoměrnému nařasení látky.

190 s DPH

ks

Do tří dnů
Bernette - patka obrubovací je volitelné příslušenství, které je možno dokoupit pro šicí stroje Bernina Bernette. Obrubovací patka se používá k šití jemných látek. Tato patka umožňuje vytvářet rovný okraj látky.

190 s DPH

ks

Do tří dnů
Bernette - patka obrubovací K je volitelné příslušenství, které je možno dokoupit pro šicí stroje Bernina Bernette. Obrubovací patka K se používá k šití jemných látek. Tato patka umožňuje vytvářet rovný okraj látky.

190 s DPH

ks

Do tří dnů
Bernette - patka pro overlockový steh E je volitelné příslušenství, které lze dokoupit pro šicí stroje Bernina Bernette. Patka pro overlockový steh se používá k provedení overlockových programů, ale vhodná je i pro standardní entl.

190 s DPH

ks

Do tří dnů
Bernette - patka pro overlockový steh G je volitelné příslušenství, které lze dokoupit pro šicí stroje Bernina Bernette. Patka pro overlockový steh se používá k provedení overlockových programů, ale vhodná je i pro standardní entl.

190 s DPH

ks

Do tří dnů
Patka pro všívání ozdobných šňůrek Bernette je volitelné příslušenství, které je možno dokoupit pro šicí stroje Bernina Bernette. Patka pro všívání šňůrek se používá k ke kvalitnímu a pěknému našití ozdobných šňůrek či obrub.

190 s DPH

ks

Do tří dnů
Příslušenství pro šicí stroje Bernette zahrnuje nabídku doplňků pro šicí stroje Bernina Bernette, které rozšiřují možnosti šití. V této kategorii Bernette šicí stroje je příslušenství a náhradní díly pro šicí stroje, které můžete přikoupit k aktuální modelové řadě šicích strojů Bernette. Zároveň můžete pořídit i náhradní díly a příslušenství k některým dalším typům šicích strojů. Bernette je značka firmy Bernina.

Příslušenství pro šicí stroje Bernina.