Baby Lock over/coverlocky

Průhledná patka - Babylock BLCS1, BLCS2, BLCS3 je volitelná patka, kterou lze dokoupit pro overlocky Baby Lock Desire BLE 5, Evolve BLE 8 W a Cover Stitch BLCS 2. Průhledná patka poskytuje možnost lépe vidět na šitý materiál.

230 s DPH

ks

Do tří dnů
Průhledná patka - Babylock Desire, Evolve je volitelná patka, kterou lze dokoupit pro overlocky Baby Lock Desire BLE 5, Evolve BLE 8 W. Průhledná patka poskytuje možnost lépe vidět na šitý materiál.

230 s DPH

ks

Do týdne
Vodítko látky - Babylock Desire, Cover Stitch je praktické vodítko, které lze dokoupit pro c/overlocky Baby Lock Desire BLE 5, Evolve BLE 8 W a Cover Stitch BLCS 2.

280 s DPH

ks

Do tří dnů
Patka pro slepý steh - Baby Lock Desire je patka, kterou lze dokoupit pro overlocky Baby Lock Desire BLE5 a Evolve BLE8W. Tato patka umožňuje šití slepého stehu.

490 s DPH

ks

Více než týden
Patka pro našívání korálků - Baby Lock Desire, Evolve je patka, kterou lze dokoupit pro c/overlocky Baby Lock Desire a Evolve. Tato patka umožňuje přišívání korálků na okraj látky.

490 s DPH

ks

Do tří dnů
Patka pro našívání krajky - Baby Lock Desire je patka, kterou lze dokoupit pro c/overlocky Baby Lock Desire BLE 5 a Evolve. Tato patka umožňuje přišívání krajky.

490 s DPH

ks

Do týdne
Patka pro všívání dutinek, lampasů 3 mm - Baby Lock Desire je patka, kterou lze dokoupit pro overlocky Baby Lock Desire BLE 5 a Evolve. Tato patka umožňuje všívat dutinky a lampasy až do 3 mm.

490 s DPH

ks

Do tří dnů
Patka pro všívání dutinek, lampasů 5 mm - Baby Lock Desire, Evolve je patka, kterou lze dokoupit pro overlocky Baby Lock Desire BLE 5 a Evolve. Tato patka umožňuje všívat dutinky a lampasy až do 5 mm.

490 s DPH

ks

Do tří dnů
Patka pro našívání korálků - Baby Lock Imagine, Eclipse je patka, kterou lze dokoupit pro overlocky Baby Lock Imagine a Eclipse. Tato patka umožňuje přišívání korálků na okraj látky.

490 s DPH

ks

Do tří dnů
Patka pro všívání dutinek, lampasů 5 mm - Baby Lock Imagine, Eclipse je patka, kterou lze dokoupit pro overlocky Baby Lock Imagine a Eclipse. Tato patka umožňuje všívat dutinky a lampasy až do 5 mm.

490 s DPH

ks

Do tří dnů
Patka pro všívání dutinek, lampasů 3 mm - Baby Lock Imagine, Eclipse je patka, kterou lze dokoupit pro overlocky Baby Lock Imagine a Eclipse. Tato patka umožňuje všívat dutinky a lampasy až do 3 mm.

490 s DPH

ks

Do tří dnů
Patka pro našívání krajky - Baby Lock Imagine, Eclipse je patka, kterou lze dokoupit pro overlocky Baby Lock Imagine a Eclipse. Tato patka umožňuje přišívání krajky.

490 s DPH

ks

Do tří dnů
V této kategorii naleznete volitelné příslušenství, které lze dokoupit pro overlocky a coverlocky značky Baby Lock a také kombinaci Baby Lock Desire. Jedná se o patky i cenově výhodné sady patek Babylock. Široká nabídka příslušenství Babylock značně rozšiřuje možnosti šití a tvorby výrobků na těchto strojích. Overlocky a coverlocky Babylock jsou mimořádně kvalitní a nejsilnější stroje s nejjednodušší obsluhou v kategorii pro domácnost.