Atributy šicích strojů Brother

01.12.2015
Jaké jsou výhody a přednosti značky Brother a v čem jsou šicí stroje Brother výjimečné?

Šicí stroje Brother pro domácnost jsou v Česku velmi populární a mají pověst kvalitních strojů. Čím se vyznačují?

Šicí stroje Brother

1) Tichý chod
Domácí šicí stroje Brother jsou známé tím, že jsou velmi tiché. Pokud šijete pozdě večer, nebo máte malé děti či domácí mazlíčky, které by hlasitější chod stroje mohl vyrušit, Brother je tou pravou volbou pro vás.

2) Kvalita
Šicí stroje Brother nezřídka mívají kovovou kostru, která posiluje šicí vlastnosti stroje. Tělo stroje je z kvalitního plastu. Díky tomu je stroj lehký a snadno přenositelný.

3) Horizontální chapač
Vypadá to, že značka Brother miluje horizontální rotační chapač, neboť jím vybavuje všechny své stroje. Rotační chapač se nasazuje shora, je umístěný pod stehovou deskou, mívá zpravidla průhlednou krytku (je tedy vidět, kolik nitě zbývá na cívce) a snáze se čistí.

4) Jednoduché ovládání
Šicí stroje Brother mají jednoduché a intuitivní ovládání. U elektronických šicích strojů je to přehledný LCD displej a volba stehů a funkcí za pomocí tlačítek. U mechanických šicích strojů volba stehů pomocí otočného kolečka. Přehledné navlékání nitě je vhodné i pro začátečníky.

5) Prodloužená záruka
Na šicí stroje Brother se uplatňuje záruka 3 roky.


Historie značky Brother sahá celé jedno století zpátky a přečíst si o ní můžete v tomto článku. Mimo jiné vám doporučujeme také toto porovnání jednotlivých modelů, které vám může pomoci ve výběru nejvhodnějšího stroje pro vás.