Akční nabídka na vyšívací stroje Janome - do vyprodání zásob

23.11.2015
Zajímáte se o vyšívání na vyšívacím stroji? Janome nabízí až do vyprodání zásob zvýhodněné sety ších a vyšívacích strojů spolu s vyšívacím softwarem zdarma.

Vyšívací software DIGITIZER JR a DIGITIZER MBX patří k tomu nejlepšímu, co může firma nabídnout.

DIGITIZER JR v ceně přes 6.000,- Kč je vynikajícím řešením pro začínající designéry a je velmi intuitivní. Pokud začíná s navrhováním vlastních vyšívacích stehů, velmi vám ho doporučujeme.

DIGITIZER MBX v hodnotě téměř 30.000,-Kč je rozšířený o profesionální grafický program CorelDRAW Graphics. Tento program je vynikající nejen pro vyšívací stroje Janome. Ocení ho jistě i profesionální firmy.

K modelům šicích a vyšívacích strojů Janome (Janome MC 9900 a Janome MC 350 E) získáte jeden z těchto softwareů zdarma. Akce platí do vyprodání zásob.

vyšívací software DIGITIZER JR zdarma
 

Janome

Šicí stroje, overlocky, vyšívací stroje Janome - japonská značka, získávající si stále větší oblibu u českého obyvatelstva. Nabízí široký sortiment elektronických šicích strojů pro patchwork, zákazník si vybere v široké cenové škále, ale i dle požadovaných funkcích. Značka Janome také nabízí stroje pro poloprofesionální použití i vč. zabudovaného horního podávání.