Akce - Šicí stroj Lucznik 2009 Julia ve slevě

29.04.2009
Šicí stroj Lucznik Julia 2009 v současné době přichází ve velmi výhodné nabídce. Původní koncová cena 5 900 Kč, za kterou se šicí stroj prodával, byla zlevněna téměř o 50 %!!! Tento šicí stroj navíc vyniká nejen počtem programů, kterých má celkem 36, tedy nadstandard oproti jiným konkurenčním šicím strojům. Skvělý poměr cena výkon.

šicí stroj Lucznik 2009 Julia

Multifunkční šicí stroj pro domácnost


Co je vlastně šicí stroj Lucznik Julia? Šicí stroj Julia je víceúčelový a multifunkční šicí stroj do domácnosti. Právě v domácnosti dokáže tento šicí stroj podávat vynikající a kvalitní výkon.Šicí stroje Lucznik
jsou zpravidla vybaveny mnoha užitečnými funkcemi, které urychlují a usnadňují šití v domácnosti. Šicí stroj Lucznik Julia není výjimkou. Mezi základní funkce, které tento šicí stroj má, patří volné rameno senzační pro šití obtížných tvarů, jako jsou rukávy či nohavice a celokovový kyvný chapač.


Šicí stroj a jeho funkce


Šicí stroj Julia
disponuje 36-ti šicími programy, díky kterým lze na šicím stroji šít velkým počtem různých druhů stehů a úprav. Šicí stroj tak dokáže šít krytý steh pro slepé podšívání lemů a okrajů, krytý steh pro šití zipů, elastický velký steh pro všívání gumy, opravy, zpevňování či šití ložního prádla, trikotový steh do plizování, lemování a obšívání, overlockový steh pro lemování a sešívání tkaniny, větvičkový steh a ozdobný saténový steh, kterému se někdy říká zhuštěný cikcak steh a využívá se pro dekorativní šití.Šicí stroj Julia se skládá z kovových součástí. Díky nim je šicí stroj odolný a splňuje nároky, které na něj klade domácí šití. Šicí stroj umožňuje regulovat délku stehu od 0 do 4 mm, ale také šířku stehu od 0 do 5 mm. Šicí stroj Julia je vhodný pro šití řady látek a materiálů. Šicí stroj šije lehké látky, jako jsou tyl, žoržet a šifónová krajka, až po středně těžké látky, např. tenký štruks, tvíd či plátno. Pro každou látku a materiál je nutné vždy vybrat správné jehly a nitě.Dále má tento šicí stroj program poloautomatická knoflíková dírka (tzv. čtyřkroková knoflíková dírka). Šicí stroj má funkci přišívání knoflíků, může také příšívat aplikace. Při šití na šicím stroji Julia lze použít dvojjehlu, která slouží pro dekorativní šití. Šicí stroj Julia umožňuje také šití více vrstev materiálu díky vysokému zvednutí patky. Velkou výhodou je ořez nitě přímo na těle stroje, příjemné osvětlení pracovní plochy a v neposlední řadě i síťový vypínač.


Šicí stroj a jeho technické údaje


Šicí stroj Lucznik Julia šije rychlostí až 900 stehů za minutu. Výkon motoru šicího stroje činí 65 W. Šicí stroj má hmotnost 6,7 kg netto, v balení je jeho hmotnost vyšší - 7,5 kg. Tělo má šicí stroj vyrobeno z hliníkového korpusu s metalickými částmi.


Šicí stroj a jeho výbava


Spolu s šicím strojem dostane uživatel také standardní výbavu, která je započítána v ceně šicího stroje. Do standardní výbavy patří nezbytné pomůcky pro šití, např. čtyři patky (základní, na slepý steh, pro knoflíkovou dírku, zipová), dvě filcové podložky na cívkový kolík, a párač vhodný např. pro šití knoflíkových dírek.Pro šicí stroj je možné na našem internetovém obchodě Ráj-šití.cz dokoupit také další příslušenství, které zahrnuje mnoho typů patek, cívky a dvojjehlu.Možnosti, které tento šicí stroj přináší do domácností, oceňuje mnoho majitelek a majitelů, kterým šicí stroj Lucznik Julia odvádí účinnou a užitečnou službu. Šicí stroj Julia jejich práci zjednodušil a zrychlil. Zařaďte se i vy mezi spokojené uživatelky a uživatele tohoto šicího stroje. 

Navštivte kategorii Šicí stroje, nebo rovnou přejděte na stránku Šicí stroj Lucznik 2009 Julia.