Akce pro vyšívací stroje MC350E a MC 9900 - Janome

23.11.2015
K vyšívacím strojům Janome MC350E a Janome MC9900 dostanete v listopadu zdarma Janome DIGITIZER JR, nebo cenově zvýhodněný set Janome DIGITIZER MBX s programem CorelDRAW v češtině.

Akce pro vyšívací stroje Janome MC350E a Janome MC9900

 

Nyní k vyšívacímu stroji Janome MC 350 E nebo šicímu a vyšívacímu stroji Janome MC 9900 dostává náš zákazník až do vyprodání zásob buďto zadarmo vyšívací software Janome DIGITIZER JR v ceně 6.636,- Kč, anebo může získat cenově výhodný set stroje a softwaru Janome DIGITIZER MBX s CorelDRAW® Graphics Suite X5. Software Janome DIGITIZER MBX má hodnotu 29.842,-Kč.

Zákazník si tak může vybrat, který z těchto dvou vyšívacích softwarů získá jako dárek. Na výběr má z těchto možností:

 
  1. Janome MC 350 E + dárek (vyšívací software DIGITIZER JR) za cenu 27.986,- Kč

  2. Janome MC 9900 + dárek (vyšívací software DIGITIZER JR) za cenu 48.400,- Kč

  3. Janome MC 350 E set (vyšívací software DIGITIZER MBX) za cenu 44.282,- Kč

  4. Janome MC 9900 set (vyšívací software DIGITIZER MBX) za cenu 65 118,- Kč


Janome MC 350 E - vyšívací software DIGITIZER JR zadarmo Vyšívací stroj Janome MC 9900 a software DIGITIZER JR zadarmo

 

Proč bych měl/a chtít vyšívací software Janome DIGITIZER JR?

 


Janome DIGITIZER JR je jednoduchý software pro vytváření návrhů výšivek, ideální pro začínající designery, který vám umožní využít možnosti vyšívacích strojů Janome naplno. Program automaticky konvertuje kresby do vyšívacích formátů. Má také vestavěné fonty pro vytváření číslic, písmen a různých znaků. Umí také převádět soubory z jednoho formátu do jiného.

Software Janome DIGITIZER JR stojí při samostatné koupi 6636,- Kč.

 

Zvýhodněná cenová nabídka na vyšívací software Janome DIGITIZER MBX

Vyšívací software Janome DIGITIZER MBX je nejnovější profesionální vyšívací software vhodný nejen pro vyšívací stroje Janome. Digitizer MBX má integrovaný program CorelDRAW Graphics Suite X5, který ocení i tiskařské firmy. Tento vyšívací software je vhodný pro začátečníky ve vyšívání i profesionály v odvětví grafiky, digitálního tisku a sítotisku.

Program CorelDRAW® Graphics Suite X5 má nejen luxusní 340 stránkový návod v češtině, ale dokonce je celý v české verzi.

Samostatně má tento software hodnotu více než 30.000,- Kč.


Podrobnosti o akci naleznete na stránkách Ráj-šití.cz

Janome MC 350 E a vyšívací stroj Janome DIGITIZER MBX za vynikající zvýhodněnou cenu Janome MC 9900 a vyšívací software Janome DIGITIZER MBX za vynikající cenu

 

Janome

Šicí stroje, overlocky, vyšívací stroje Janome - japonská značka, získávající si stále větší oblibu u českého obyvatelstva. Nabízí široký sortiment elektronických šicích strojů pro patchwork, zákazník si vybere v široké cenové škále, ale i dle požadovaných funkcích. Značka Janome také nabízí stroje pro poloprofesionální použití i vč. zabudovaného horního podávání.