0
0,- 

Žehlící technika
Pod pojmem žehlící technika si představujeme nepostradatelné pomocníky do domácnosti i provozoven. Patří sem kvalitní žehlící lisy, které doporučujeme při použití v domácnostech, profesionální žehličky či vyvíječe páry s žehlícím stojanem hodící se naopak do každé provozovny. Nechybí zde ani vyhřívaná žehlicí prkna, například Compact Light s odsáváním, která doplňují vybavení potřebné pro profesionální výsledek každého žehlení. Mezi přednosti průmyslových žehliček s kompaktním vyvíječem páry pak patří možnost žehlit dlouhé hodiny v kuse bez nutnosti dolévat vodu. Celonerezové provedení vyvíječů potom brání usazování vodního kamene při použití běžné vody z kohoutku.
S žehlící technikou lze snadno a perfektně vyžehlit velké kusy prádla stejně tak, jako obtížné tvary kalhot, triček košilí či sukní.

z2

stránka
... Následující strana
Třídit dle:
 
ks
Náhradní teflonový potah na žehlící lis Lucznik.
Cena s DPH: 300,- 
 
ks
ks
Patrona pro žehlící lis TEXI 68/101 je určená pro žehlící lisy Texi Apollo 68 a 101. Jedná se o granulát k odstraňování vodního kamene.
Cena s DPH: 417,- 
 
ks
ks
PRYM 611915 cestovní napařovací žehlička Mini vhodná jak na cesty tak na žehlení patchworkových látek. Skvělý pomocník jak na cesty, tak i na doma!
Cena s DPH: 640,- 
 
ks
ks
Teflonový potah je dokoupitelné užitečné příslušenství pro žehličky FS454-32 italské značky Gemme.
Cena s DPH: 989,- 
 
ks
ks
Stojan TEXI AP01 k žehlícím lisům TEXI Apollo je pevný stojan, který umožňuje umístění žehlícího lisu mimo stůl. Stojan lze jednoduše složit. Jedná se o dokoupitelné zboží k žehlicím lisům TEXI Apollo 68 a Apollo 101.
Cena s DPH: 1 029,- 
 
ks
ks
Stojan k žehlícímu lisu Lucznik DFSP-810 je praktický kovový stojan s odkládací plochou pro vyžehlené prádlo, který umožňuje umístění žehlícího lisu mimo stůl. Stojan lze jednoduše složit. Jediný volně prodejný stojan na trhu!!!
Cena s DPH: 1 100,- 
 
ks
ks
Stojan TEXI AP02 k žehlícím lisům TEXI Apollo je pevný stojan, který umožňuje umístění žehlícího lisu mimo stůl. Stojan lze jednoduše složit. Jedná se o dokoupitelné zboží k žehlicím lisům TEXI Apollo 68 a Apollo 101.
Cena s DPH: 1 815,- 
 
ks
ks
Ruční napařovač oděvů SteamOne S-Travel je výborný pomocník na cestách. Jedete na služební cestu a bojíte se zmačkaného oblečení? S tímto ručním napařovačem je to snadné.
Cena s DPH: 1 999,- 
 
ks
ks
Parní pistole Gemme je parní pistole, která vypouští páru. Tato pistole je připojitelná pouze k vyvíječi páry PG036.
Cena s DPH: 2 600,- 
 
ks
ks
Žehlička Gemme FS454-32 je profesionální žehlička se silonovou hadicí a korkovým držadlem. Žehlička se stálým výkonem i při hadici dlouhé 2,2 m. Žehličku je třeba připojit k vyvíječi páry!
Cena s DPH: 3 190,- 
 
ks
ks
Parní žehlící lis Singer ESP 2 má 7x větší žehlící plochu než klasická žehlička. Žehlící lis vyžehlí různé druhy prádla. Žehlit lze s párou i bez páry. Příkon 1 500 W.
Cena s DPH: 4 350,- 
 
ks
ks
Napařovací žehlící systém SteamOne H18B je výborný pomocník při žehlení. Žehlí napařovací metodou, která je šetrnější jak klasická žehlička. Napařovač oděvů SteamOne žehlí látku rychleji a šetří místem, je to skvělý pomocník.
Cena s DPH: 4 699,- 
 
ks
ks
Žehlicí lis Lucznik DFSP-810 umožňuje snadné a rychlé žehlení na sucho i při použití páry. Žehlicí plocha žehlícího lisu je 7x větší než u běžné žehličky. Žehlící lis výrazně ušetří váš čas.
Cena s DPH: 5 890,- 
 
ks
ks
Napařovací žehlící systém SteamOne HU190 White je výborný pomocník při žehlení. Žehlí napařovací metodou, která je šetrnější jak klasická žehlička. Napařovač oděvů SteamOne žehlí látku rychleji a šetří místem, je to skvělý pomocník.
Cena s DPH: 5 899,- 
 
ks
ks
Napařovací žehlící systém SteamOne T9 je výborný pomocník při žehlení. Žehlí napařovací metodou, která je šetrnější jak klasická žehlička. Napařovač oděvů SteamOne žehlí látku rychleji a šetří místem, je to skvělý pomocník.
Cena s DPH: 6 299,- 
 
ks
ks
Parní kartáč Gemme je kartáč o výkonu 500W, který vypouští páru. Tento kartáč je připojitelný pouze k vyvíječi páry PG036.
Cena s DPH: 6 450,- 
 
ks
ks
Žehlicí lis Lucznik DFSP-810 se stojanem umožňuje snadné a rychlé žehlení na sucho i při použití páry. Žehlicí plocha žehlícího lisu je 7x větší než u běžné žehličky. V ceně je kovový skládací stojan.
Cena s DPH: 6 790,- 
 
ks
ks
Žehlící lis Texi Apollo 68je elektronický žehlící lis, který umožňuje žehlení na sucho i s pomocí páry. 12x větší žehlící plocha než u klasické žehličky. Objem nádržky na vodu 0,8 l. Možno používat vodu z kohoutku.
Cena s DPH: 6 805,- 
 
ks
ks
Napařovací žehlící systém SteamOne H10S je výborný pomocník při žehlení. Žehlí napařovací metodou, která je šetrnější jak klasická žehlička. Napařovač oděvů SteamOne žehlí látku rychleji a šetří místem, je to skvělý pomocník.
Cena s DPH: 6 999,- 
 
ks
ks
Žehlící prkno Texi Champion S s odsáváním a vyhříváním je profesionální chromované žehlící prkno s žehlící plochou 46 x 120 cm, vybavené odsáváním páry a vyhříváním. Zaručí perfektně vyžehlené prádlo.
Cena s DPH: 7 416,- 
 
ks

z2

stránka
... Následující strana
Třídit dle:
 

Žehlící technika
V kategorii Žehlící technika nabízíme žehlící lisy, žehličky, vyvíječe par a příslušenství, což jsou zejména náhradní potahy na žehlící lisy. Nabízíme žehlící lisy značek AEG a Lucznik, u kterých navíc dodáváme stojan sloužící k uložení vyžehleného prádla. Žehlící technika Vám usnadní žehlení a ušetří čas, který můžete věnovat něčemu jinému. Hlavní předností žehlících lisů je pak to, že šetří Vaše ruce, jelikož nemusíte tak pracně žehlit klasickým způsobem. Nabízíme profesionální žehličky, vyvíječe páry, žehlící lisy, žehlící prkna a další. Námi nabízená žehlící technika je vhodná do každé domácnosti i všech provozoven. Žehlící techniku hravě využijí například majitelé menších hotelů či penzionů, ale i školní jídelny a menší zdravotnická zařízení. Pokud máte na žehlení vyšší požadavky a nároky, doporučujeme zakoupit mandlovací stroj z kategorie mandly.


KATEGORIE
Nejprodávanější
Platební metody
Naši partneři
Weblogo
Doporučujeme z naší nabídky
 
Cena s DPH: 29 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 22 490,- 
ks
 
Cena s DPH: 23 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 12 990,- 
ks
Mohlo by vás zajímat

Copyright 2008 © OK business, s.r.o.
Šumavská 416/15 , 602 00 Brno, IČ:26908280, DIČ:CZ26908280, více info v kontaktech © OK business, s.r.o. - všechna práva vyhrazena Šicí stroje
Google
statistics NetDirect
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.