0
0,- 

Žehlící lisy
Žehlící lisy jsou dokonalým pomocníkem pro žehlení. Žehlící lisy vyžehlí vaše prádlo od drobného prádla, utěrek, kapesníků až po ubrusy, prostěradla, povlečení, závěsy a další. S žehlícím lisem se můžete pustit i do žehlení triček, košilí a dalších náročnějších kusů prádla. Žehlící lis nahradí vaši žehličku a díky několikanásobně větší žehlící ploše vám ušetří spoustu času. Umožňují snadné a pohodlné žehlení doma a třeba i vsedě. Internetový obchod Raj-siti.cz Vám nabízí žehlící lisy za výhodné ceny. Vyberte si ze široké nabídky žehlících lisů ten pravý produkt pro Vás. Námi nabízené žehlící lisy jsou vhodným pomocníkem do každé domácnosti. Pohodlněji a rychleji už to nejde. Velmi lehce, pouhým tlakem prstů, prostřednictvím silného pákového mechanismu, se žehlící lisy zavírají silou 45kg - a stejně lehce se otevírají. Tvarované žehlicí plochy pro snadné žehlení všech druhů prádla. Pohodlné žehlení s žehlicími lisy i u Vás doma. Pokud máte vyšší potřebu žehlení, pak je zde možnost vybrat si mezi mandly. Žehlící technika si nachází stále větší místo i v domácnostech.

Třídit dle:
 
ks
Patrona pro žehlící lis TEXI 68/101 je určená pro žehlící lisy Texi Apollo 68 a 101. Jedná se o granulát k odstraňování vodního kamene.
Cena s DPH: 417,- 
 
ks
ks
Stojan TEXI AP01 k žehlícím lisům TEXI Apollo je pevný stojan, který umožňuje umístění žehlícího lisu mimo stůl. Stojan lze jednoduše složit. Jedná se o dokoupitelné zboží k žehlicím lisům TEXI Apollo 68 a Apollo 101.
Cena s DPH: 1 029,- 
 
ks
ks
Stojan k žehlícímu lisu Lucznik DFSP-810 je praktický kovový stojan s odkládací plochou pro vyžehlené prádlo, který umožňuje umístění žehlícího lisu mimo stůl. Stojan lze jednoduše složit. Jediný volně prodejný stojan na trhu!!!
Cena s DPH: 1 100,- 
 
ks
ks
Stojan TEXI AP02 k žehlícím lisům TEXI Apollo je pevný stojan, který umožňuje umístění žehlícího lisu mimo stůl. Stojan lze jednoduše složit. Jedná se o dokoupitelné zboží k žehlicím lisům TEXI Apollo 68 a Apollo 101.
Cena s DPH: 1 815,- 
 
ks
ks
Parní žehlící lis Singer ESP 2 má 7x větší žehlící plochu než klasická žehlička. Žehlící lis vyžehlí různé druhy prádla. Žehlit lze s párou i bez páry. Příkon 1 500 W.
Cena s DPH: 4 350,- 
 
ks
ks
Žehlicí lis Lucznik DFSP-810 umožňuje snadné a rychlé žehlení na sucho i při použití páry. Žehlicí plocha žehlícího lisu je 7x větší než u běžné žehličky. Žehlící lis výrazně ušetří váš čas.
Cena s DPH: 5 890,- 
 
ks
ks
Žehlicí lis Lucznik DFSP-810 se stojanem umožňuje snadné a rychlé žehlení na sucho i při použití páry. Žehlicí plocha žehlícího lisu je 7x větší než u běžné žehličky. V ceně je kovový skládací stojan.
Cena s DPH: 6 790,- 
 
ks
ks
Žehlící lis Texi Apollo 68je elektronický žehlící lis, který umožňuje žehlení na sucho i s pomocí páry. 12x větší žehlící plocha než u klasické žehličky. Objem nádržky na vodu 0,8 l. Možno používat vodu z kohoutku.
Cena s DPH: 6 805,- 
 
ks
ks
Žehlící lis Necchi SP80 má 7x větší žehlící plochu než klasická žehlička. Žehlící lis vyžehlí různé druhy prádla. Žehlit lze s párou i bez páry. Příkon 1 300 W.
Cena s DPH: 8 990,- 
 
ks
ks
Žehlící lis Texi Apollo 101je elektronický žehlící lis s největší žehlící plochou 101 x 30 cm. 18x větší žehlící plocha než u klasické žehličky. Objem nádržky na vodu 0,8 l. Možno používat vodu z kohoutku.
Cena s DPH: 10 521,- 
 
ks
Třídit dle:
 

Žehlící lisy
Domácnost dneška nemusí končit u automatické pračky nebo sušičky. Dnes si je možno pořídit řadu dalších skvělých pomocníků, jako je třeba žehlicí lis, který má určitě své místo v bytě či domu moderní ženy nebo muže. Navíc, když může být Vaše žehlení rychlejší a kvalitnější. Žehlící lisy je řešením, jak předcházet námaze a stresu, kterých již je beztak dost. Při používání žehlícího lisu si můžete zkrátit dobu žehlení až na polovinu nebo minimálně na čtvrtinu času, který trávíte žehlením a Vámi vyžehlené prádlo na žehlícím lise bude mít podobu jak z profesionální čistírny nebo od výrobce oděvů. Pozice, kterou u žehlení zaujmete je na Vás. Co nejpohodlnější, takže klidně i v sedě, třeba na klekačce, pokud máte, kdy si nebudete v takové míře namáhat krční páteř nebo záda. Žehlící lis je speciálně tvarovaný a díky tomu jeho plochy pomáhají zvládnout vyžehlit i materiály, s kterými si žehlička tolik neporadí. Na žehlícím lise žehlíte šetrně, prádlo nenatahujete a tím neporušujete tolik vlákno a také i finančně se to vyplatí. Žehlící lis můžete použít jako suchý lis nebo lis s párou. Přesné nastavení páry odstraňuje možnost vzniku přehybů atd. Při žehlení párou je žehlené prádlo zahřáté stejnoměrně po celé žehlené ploše. Želící lis je pro uživatele velmi jednoduchým zařízením, které vyžaduje jen základní zručnost a důslednost v dodržování základních zásad, které jsou uvedeny v návodu každého žehlícího lisu.


KATEGORIE
Nejprodávanější
Platební metody
Naši partneři
Weblogo
Doporučujeme z naší nabídky
 
Cena s DPH: 29 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 22 490,- 
ks
 
Cena s DPH: 23 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 12 990,- 
ks
Mohlo by vás zajímat

Copyright 2008 © OK business, s.r.o.
Šumavská 416/15 , 602 00 Brno, IČ:26908280, DIČ:CZ26908280, více info v kontaktech © OK business, s.r.o. - všechna práva vyhrazena Šicí stroje
Google
statistics NetDirect
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.