0
0,- 

Ze světa šicích strojů

07.07.2015
Zprávy ze světa šití, novinky značek, které přišly v průběhu měsíce června. Změny a novinky, vychytávky od značek TOYOTA, Janome, Bernina, Gritzner, Babylock a dalších. Vítejte v Ráji! Není nad to v Ráji strávit klidně celé léto!

Zprávy ze světa šití!

Toyota!
Veškeré stroje série RS2000 již nebudou (byla ukončena jejich výroba) v nabídce této značky. V nabídce nicméně zůstávají modely šicích strojů FSG325 a ESG325. Do lajny přibyl nový model JNS17CT Jeans, který je dodáván včetně stolku. Šicí stroje Toyota!


Janome!
Zavedla nový šicí stroj Janome Skyline S3:
Šicí, vyšívací a quiltovací stroj - 399 programů, 8 knoflíkových dírek, vyšívání abecedy, šířka cik caku 7mm, zvětšený prostor ramena 21cm. Stroj je shodný jako model Skyline S5, ale má méně programů, a šíři cik caku do 7mm. Více informací včetně ceny na daný šicí stroj i jiné šicí stroje Janome na našich stránkách.

Šicí stroj Janome Skyline S3

Dovolujeme si vás rovněž upozornit na novinku u stroje Janome MB-4-S.

Jedná se o modernější vyšívací stroj, který má na rozdíl od původního modelu velký chapač s velkou cívkou na spodní nit. Díky tomu je možné vyšívat až o 40% déle než u původního modelu.

Cívky k vyšívacímu stroji Janome MB 4
Pro tento model také aktuálně platí speciální akce a to vyšívací SW Janome DIGITIZER MBX (včetně Corel Draw Essentials X5) zdarma až do odvolání.  Cena na tento SET s vyšívacím programem je stanovena nákupní cena pro dealera 97.990 Kč bez DPH. Pokud požadujete samotný stroj kde je nižší cena, nebo SW ZDARMA, napište toto do poznámky při objednávce!

Vyšívací stroj Janome MB 4


Singer!

Novinka od Singeru!
Coverlock Singer 14 T 970 C je 2, 3 a 4-nitný 3-jehlový coverlock určený pro domácí použití.


Babylock!

U strojů Babylock je nově uveden Cover Success C4.
Coverlock Success C4 není vyráběn firmou Babylock a nemá ani vymoženosti a přednosti strojů Babylock jako vzduchové navlékání, kolmá jehla a další, ale přesto si jistě najde pro svojí spolehlivost, jednoduchou obsluhu, velký pracovní prostor vpravo od jehly (90mm) a cenovou dostupnost (MOC včetně DPH 10.490,- Kč) své zákazníky.

Success C4 je stroj pro prádlový steh nebo řetízkový steh. Nabízí velkou pracovní plochou (90mm) vpravo od jehly a pohodlné ovládání a šití.
– 3/4 nitný prádlový/cover steh
– 2 nitný řetízkový steh
– Mnoho prostoru pro velké šicí projekty


Gritzner!
Šicí stroje Gritzner uvádí:

a)    ponížili jsme cenu strojů Hobby V
b)    sice byla zvýšena cena u overlocku 788 - nově  na 7.990,- Kč včetně DPH, ale dobrá zpráva je, že stále zůstávají všechny přídavné patky v ceně stroje.
c)    do ceníku a do naší nabídky přibyl šicí stroj Tipmatic 6152. Tento šicí stroj vychází z konstrukce Tipmatic 6122, ale nabízí více šicích a vyšívacích programů. Celkem můžete využít až 93 základních šicích a vyšívacích programů, včetně 4 krokové knoflíkové dírky.


Bernina!
Bernina přichází se Special Edition!
Šicí stroj Bernina 350 Special Edition je špičkový elektronický šicí stroj z nové řady šicích strojů švýcarské značky Bernina. Jedná se o nástupce oblíbených šicích strojů Bernina Active.

Šicí stroj Bernina Special Edition

Další novinky najdete snadno, zadejte si do vyhledávače Ráj šití!

Pokud máte dotazy, neváhejte nás kontaktovat na e-mail obchod(zavináč)raj-siti.cz nebo telefon +420 725 505 344.

KATEGORIE
Nejprodávanější
Platební metody
Naši partneři
Weblogo
Doporučujeme z naší nabídky
 
Cena s DPH: 29 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 22 490,- 
ks
 
Cena s DPH: 23 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 12 990,- 
ks
Mohlo by vás zajímat

Copyright 2008 © OK business, s.r.o.
Šumavská 416/15 , 602 00 Brno, IČ:26908280, DIČ:CZ26908280, více info v kontaktech © OK business, s.r.o. - všechna práva vyhrazena Šicí stroje
Google
statistics NetDirect
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.