0
0,- 

Záruční podmínky Veronica

19.08.2015
Zvažujete nákup šicího stroje Veronica nebo už ho máte doma? Jak je to se zárukou 5 let? Získám záruku automaticky nebo je nutné se registrovat? Na všechny tyto otázky Vám odpoví následující článek.

Šicí stroje Veronica nabízejí prodloužení záruční lhůty zdarma až na 5 let. Při nákupu šicího stroje automaticky získáváte zákonem danou záruční dobu 2 roky. Pokud chcete záruku prodloužit, je nutné se registrovat přímo u značky Veronica. Jak na to?


Záruka 5 let

Podmínky:
- vyplnění všech položek registračního formuláře a jeho odeslání na adrese www.sici-stroje.cz/registrace
- registrace zákazníka musí proběhnout nejpozději do 30 dní od zakoupení šicího stroje
- na základě vyplněného a odeslaného registračního formuláře se stane zákazník členem klubu Veronica, čímž získá nárok na prodloužení záruční doby
- odesláním registračního formuláře zákazník souhlasí se zasíláním novinek týkajících se šicích strojů Veronica


V případě závady

Pro uplatnění záruky je nutné předložit doklad o zaplacení a potvrzený záruční list (v případě požadavku na pětiletou záruku je nutné doložit také "potvrzení o prodloužení záruky na 5 let"). Vadné zboží dopravit nebo zaslat na adresu servisního střediska Veronica. K vadnému zboží musí být přiložen popis závady a adresa, kam bude opravené zboží zasláno.


KATEGORIE
Nejprodávanější
Platební metody
Naši partneři
Weblogo
Doporučujeme z naší nabídky
 
Cena s DPH: 29 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 22 490,- 
ks
 
Cena s DPH: 23 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 12 990,- 
ks
Mohlo by vás zajímat

Copyright 2008 © OK business, s.r.o.
Šumavská 416/15 , 602 00 Brno, IČ:26908280, DIČ:CZ26908280, více info v kontaktech © OK business, s.r.o. - všechna práva vyhrazena Šicí stroje
Google
statistics NetDirect
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.