0
0,- 

Vyvíječe páry, žehličky
Kvalitní žehlička je nepostradatelným pomocníkem v domácnosti i menších či větších provozovnách. Nabízíme profesionální žehličky s vyvíječem páry a žehlícím stojanem. Průmyslové žehličky s kompaktním vyvíječem páry o objemu 2,5 l umožní žehlit až 4 hodiny bez dolévání vody. Vyvíječ páry o objemu 5 l s malými roměry, má držadlo pro snadné přenášení a ušetří prostor. Celonerezové provedení vyvíječe brání usazování vodního kamene při používání vody z kohoutku. Naši nabídku nově obohatily i žehličky s generátory páry značky Battistella a Texi, které představují cenově dostupnou alternativu pro Vaši provozovnu.

Třídit dle:
 
ks
PRYM 611915 cestovní napařovací žehlička Mini vhodná jak na cesty tak na žehlení patchworkových látek. Skvělý pomocník jak na cesty, tak i na doma!
Cena s DPH: 640,- 
 
ks
ks
Teflonový potah je dokoupitelné užitečné příslušenství pro žehličky FS454-32 italské značky Gemme.
Cena s DPH: 989,- 
 
ks
ks
Ruční napařovač oděvů SteamOne S-Travel je výborný pomocník na cestách. Jedete na služební cestu a bojíte se zmačkaného oblečení? S tímto ručním napařovačem je to snadné.
Cena s DPH: 1 999,- 
 
ks
ks
Parní pistole Gemme je parní pistole, která vypouští páru. Tato pistole je připojitelná pouze k vyvíječi páry PG036.
Cena s DPH: 2 600,- 
 
ks
ks
Žehlička Gemme FS454-32 je profesionální žehlička se silonovou hadicí a korkovým držadlem. Žehlička se stálým výkonem i při hadici dlouhé 2,2 m. Žehličku je třeba připojit k vyvíječi páry!
Cena s DPH: 3 190,- 
 
ks
ks
Napařovací žehlící systém SteamOne H18B je výborný pomocník při žehlení. Žehlí napařovací metodou, která je šetrnější jak klasická žehlička. Napařovač oděvů SteamOne žehlí látku rychleji a šetří místem, je to skvělý pomocník.
Cena s DPH: 4 699,- 
 
ks
ks
Napařovací žehlící systém SteamOne HU190 White je výborný pomocník při žehlení. Žehlí napařovací metodou, která je šetrnější jak klasická žehlička. Napařovač oděvů SteamOne žehlí látku rychleji a šetří místem, je to skvělý pomocník.
Cena s DPH: 5 899,- 
 
ks
ks
Napařovací žehlící systém SteamOne T9 je výborný pomocník při žehlení. Žehlí napařovací metodou, která je šetrnější jak klasická žehlička. Napařovač oděvů SteamOne žehlí látku rychleji a šetří místem, je to skvělý pomocník.
Cena s DPH: 6 299,- 
 
ks
ks
Parní kartáč Gemme je kartáč o výkonu 500W, který vypouští páru. Tento kartáč je připojitelný pouze k vyvíječi páry PG036.
Cena s DPH: 6 450,- 
 
ks
ks
Napařovací žehlící systém SteamOne H10S je výborný pomocník při žehlení. Žehlí napařovací metodou, která je šetrnější jak klasická žehlička. Napařovač oděvů SteamOne žehlí látku rychleji a šetří místem, je to skvělý pomocník.
Cena s DPH: 6 999,- 
 
ks
ks
Napařovací žehlící systém SteamOne Unilys je vyvíječ páry pro šetrné žehlení bez žehličky a žehlicího prkna. Žehlí napařovací metodou, která je šetrnější než klasická žehlička. Napařovač oděvů SteamOne žehlí látku rychleji a šetří mí
Cena s DPH: 7 499,- 
 
ks
ks
Napařovací žehlící systém SteamOne T10 je výborný pomocník při žehlení. Žehlí napařovací metodou, která je šetrnější jak klasická žehlička. Napařovač oděvů SteamOne žehlí látku rychleji a šetří místem, je to skvělý pomocník.
Cena s DPH: 8 299,- 
 
ks
ks
Žehlička Gemme PS05/B 2,5 l je speciální průmyslová žehlička s vyvíječem páry. Vyvíječ páry o objemu 2 l umožňuje žehlit až 4 hodiny. Vybaveno spínačem páry a kontrolkou nedostatku vody.
Cena s DPH: 12 490,- 
 
ks
ks
Žehlička Gemme PG027 5 l je profesionální žehlička s vyvíječem páry. Vyvíječ páry není náročný na prostor a má celonerezovou konstrukci. Jeho kompaktní rozměry umožňují i pohodlné přenášení.
Cena s DPH: 18 990,- 
 
ks
ks
Vyvíječ páry Gemme PG036 5 l je profesionální nerezový vyvíječ páry kompaktních rozměrů. Samostatný vyvíječ páry s možností připojení až dvou samostatných žehliček Gemme FS454-32.
Cena s DPH: 24 990,- 
 
ks
Třídit dle:
 

Vyvíječe páry, žehličky
Žehličky, které nabízíme v kategorii žehlící technika, kde najdete i žehlící lisy, jsou určeny pro menší či větší provozovny. Jedná se o profesionální žehličky, které usnadňují činnosti majitelům malých či větších provozoven, při výrobě oděvů a jejich finálního zpracování pro expedici. Průmyslové žehličky mají komapktní vyvíječe par a jejich provedení odpovídá požadavkům dnešní doby. Kromě této žehlící techniky nabízíme také mandly a příslušenství.


KATEGORIE
Nejprodávanější
Platební metody
Naši partneři
Weblogo
Doporučujeme z naší nabídky
 
Cena s DPH: 29 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 22 490,- 
ks
 
Cena s DPH: 23 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 12 990,- 
ks
Mohlo by vás zajímat

Copyright 2008 © OK business, s.r.o.
Šumavská 416/15 , 602 00 Brno, IČ:26908280, DIČ:CZ26908280, více info v kontaktech © OK business, s.r.o. - všechna práva vyhrazena Šicí stroje
Google
statistics NetDirect
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.