0
0,- 

Vyšívací vzory
V kategorii vyšívací vzory naleznete vyšívací vzory pro Váš vyšívací či šicí a vyšívací stroj. Jedná se především o vyšívací vzory značek Janome a Brother. Vzory jsou nahrány na CD nebo USB flash disku. Z CD vzory jednoduše nahrajete do počítače, z počítače na USB disk či paměťovou kartu a přenesete do vyšívacího stroje. Vyšívací vzory jsou vhodné pro všechny vyšívací stroje s USB portem nebo slotem pro paměťovou kartu.

Třídit dle:
 
ks
Vyšívací vzory - Zimní kolekce USB Brother je sada zimních vzorů uložených na USB. Vzory jsou vhodné pro vyšívací stroje Brother, které mají USB vstup.
Cena s DPH: 1 440,- 
 
ks
ks
Vyšívací vzory - Letní motivy USB Brother je sada letních vzorů uložených na USB. Vzory jsou vhodné pro vyšívací stroje Brother, které mají USB vstup.
Cena s DPH: 1 440,- 
 
ks
ks
Vyšívací vzory - Jarní kolekce USB Brother je sada jarních vzorů uložených na USB. Vzory jsou vhodné pro vyšívací stroje Brother, které mají USB vstup.
Cena s DPH: 1 440,- 
 
ks
ks
Vyšívací vzory - Podzimní motivy USB Brother je sada podzimních vzorů uložených na USB. Vzory jsou vhodné pro vyšívací stroje Brother, které mají USB vstup.
Cena s DPH: 1 440,- 
 
ks
ks
Vyšívací vzory - 3D motivy USB Brother je sada 3D vzorů uložených na USB. Vzory jsou vhodné pro vyšívací stroje Brother, které mají USB vstup.
Cena s DPH: 2 239,- 
 
ks
ks
Vyšívací vzory - Orientální bordury USB Brother je sada orientálních vzorů uložených na USB. Vzory jsou vhodné pro vyšívací stroje Brother, které mají USB vstup.
Cena s DPH: 2 239,- 
 
ks
ks
Vyšívací vzory - Dětské motivy USB Brother je sada dětských vzorů uložených na USB. Vzory jsou vhodné pro vyšívací stroje Brother, které mají USB vstup.
Cena s DPH: 2 541,- 
 
ks
ks
Vyšívací vzory - Cutwork style USB Brother je sada speciálních vzorů uložených na USB. Vzory jsou vhodné pouze pro vyšívací stroje Brother PR 650 e, PR 1000 e.
Cena s DPH: 2 541,- 
 
ks
Třídit dle:
 


KATEGORIE
Nejprodávanější
Platební metody
Naši partneři
Weblogo
Doporučujeme z naší nabídky
 
Cena s DPH: 29 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 22 490,- 
ks
 
Cena s DPH: 23 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 12 990,- 
ks
Mohlo by vás zajímat

Copyright 2008 © OK business, s.r.o.
Šumavská 416/15 , 602 00 Brno, IČ:26908280, DIČ:CZ26908280, více info v kontaktech © OK business, s.r.o. - všechna práva vyhrazena Šicí stroje
Google
statistics NetDirect
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.