0
0,- 

Vyšívací stroje
Vyšívací stroje jsou určené pro vyšívání. Vyšívací stroje ocení především ti uživatelé, kteří rádi zdobí vlastní výrobky výšivkami či monogramy. Vyšívací stroje jsou vybaveny funkcemi, které vyšívání usnadňují. Vyšívací stroje vyšívají podle vyšívacích formátů, které si můžete buď opatřit, anebo vytvořit. Vyšívací stroje naleznete v této kategorii, kde nabízíme renomované značky, vyšívací stroje Brother, vyšívací stroje Janome, vyšívací stroje Pfaff, vyšívací stroje Bernina. K vyšívacím strojům nabízíme i příslušenství a software pro vyšívání. Vyšívací stroj je speciální jednoduše ovladatelný vyšívací stroj určený pouze pro vyšívání. Vyšívací stroje jsou většinou vybaveny velkou dotykovou obrazovkou, která umožňuje editovat a kombinovat výšivku přímo ve stroji. Vyšívací stroje  býtmohou dále vybaveny automatickým odstřihem nitě, snímačem přetržení nitě, držákem s nůžkama umístěnými ve na stroji a dalšími užitečnými službami. Popis funkcí vždy najdete u každého vyšívacího stroje.

z2

stránka
... Následující strana
Třídit dle:
 
ks
Vyšívací stroj Brother NV 90 E je kompaktní domácí vyšívací stroj. Tento vyšívací stroj má vyšívací plochu 100 x 100 mm, LCD dotykový displej a 70 vyšívacích vzorů.
Cena s DPH: 13 590,- 
 
ks
ks
Elektronický vyšívací stroj Janome Memory Craft 200 E má 73 programů, 3 typy monogramů, rotační chapač a LCD displej. Tento vyšívací stroj slouží k vyšívání motivů, které lze různě editovat, případně je snadno přenášet přes USB.
Cena s DPH: 18 872,- 
 
ks
ks
Vyšívací stroj Brother INNOV NV 955 je vylepšenou verzí oblíbeného stroje NV 950 pro domácnost. Tento šicí a vyšívací stroj je dodáván včetně vyšívací jednotky s vyšívací plochou 100 x 100 mm. Vyšívací stroj má dotykový LCD displej.
Cena s DPH: 19 590,- 
 
ks
ks
Vyšívací stroj Brother INNOV 750 E je jednojehlový domácí vyšívací stroj nové generace s vyšívacím polem až 180 x 130 mm za exkluzivní cenu. Tento vyšívací stroj umožňuje připojení k PC přes USB port.
Cena s DPH: 22 250,- 
 
ks
ks
Vyšívací stroj Bernina Bernette Deco 340 je speciální jednoduše ovladatelný vyšívací stroj určený pouze pro vyšívání. Vyšívací stroje Bernina Bernette Deco 340 jsou vybaveny velkou dotykovou obrazovkou, která umožňuje editovat výšivky.
Cena s DPH: 29 190,- 
 
ks
ks
Vyšívací stroje Janome MC 350 E jsou kvalitní vyšívací stroje, vybavené volným ramenem, rotačním chapačem, automatickým navlékáním nitě, LCD displejem a USB připojením.
Cena s DPH: 30 828,- 
 
ks
ks
Vyšívací stroj Brother NV 800 E je jednojehlový domácí vyšívací stroj s vyšívací plochou až 260 x 160 mm a barevným dotykovým displejem. 138 vyšívacích vzorů a 11 typů písma již v paměti vyšívacího stroje.
Cena s DPH: 33 450,- 
 
ks
ks
Vyšívací stroje Janome MC 500 E jsou kvalitní vyšívací stroje, vybavené volným ramenem, rotačním chapačem, automatickým navlékáním nitě, LCD displejem a USB připojením.
Cena s DPH: 37 775,- 
 
ks
ks
Šicí a vyšívací stroj Brother NV 2600 je nový šicí, quiltovací a vyšívací stroj značky Brother s českým jazykem, vyšívací plochou až 260 x 160 cm a dotykovým barevným displejem. Stroj obsahuje 232 druhů stehů, 138 vyšívacích vzorů.
Cena s DPH: 47 750,- 
 
ks
ks
Šicí a vyšívací stroj Janome MC 9900 v sobě kombinuje šicí, quiltovací a vyšívací stroj. Nabízí 200 šicích programů, 6 typů automatické knoflíkové dírky, velký dotykový displej a 175 vyšívacích vzorů.
Cena s DPH: 50 367,- 
 
ks
ks
Vyšívací stroj Brother V 3 je nejnovější špičkový vyšívací stroj pro domácnost. Nabízí přehledný dotykový displej, automatický odstřih horní i spodní niti, 227 motivů a extra velkou vyšívací plochu 300 x 180 mm.
Cena s DPH: 53 450,- 
 
ks
ks
Šicí a vyšívací stroj Janome MC 9900 + software v sobě kombinuje šicí, quiltovací a vyšívací stroj. Nabízí 200 šicích programů, 6 typů automatické knoflíkové dírky, velký dotykový displej a 175 vyšívacích vzorů.
Cena s DPH: 65 118,- 
 
ks
ks
Šicí a vyšívací stroj Brother V 5 je špičkový šicí, quiltovací a vyšívací stroj pro domácnost. Nabízí přehledný dotykový displej, automatický odstřih, kolenní páku, 531 stehů a další funkce.
Cena s DPH: 78 340,- 
 
ks
ks
Vyšívací stroj Brother VR je jednojehlový vyšívací stroj poloprůmyslového typu rozšířený o quiltovací funkce. S vyšívací plochou až 200 x 200 mm. LCD displej, úzké volné rameno, 405 vyšívacích vzorů, 20 fontů písma.
Cena s DPH: 98 500,- 
 
ks
ks
Šicí a vyšívací stroj Janome MC 12000 Horizon je nejmodernější šicí, quiltovací a vyšívací stroj od značky Janome. Nabízí 448 šicích programů, 338 vyšívacích vzorů v paměti stroje, funkci horního podávání a extra dlouhé volné rameno.
Cena s DPH: 106 146,- 
 
ks
ks
Vyšívací stroje Janome MB - 4 S jsou kompaktní jednohlavé 4-jehlové poloprofesionální vyšívací stroje vhodné pro všechny, kdo potřebují kvalitní výšivku. Vyšívací stroje Janome MB-4 S zvyšují produktivitu práce a kvalitu produktu.
Cena s DPH: 117 370,- 
 
ks
ks
Šicí a vyšívací stroj Brother V 7 je nejnovější špičkový šicí, quiltovací a vyšívací stroj pro domácnost. Nabízí přehledný dotykový displej, ultrasonické pero, automatický odstřih, kolenní páku, 531 stehů a další funkce.
Cena s DPH: 117 390,- 
 
ks
ks
Šicí a vyšívací stroj Janome Memory Craft 15000 je nejmodernější šicí, quiltovací a vyšívací stroj od značky Janome s možností propojení počítače a stroje pomocí WIFI. Nabízí více než 500 šicích programů a 480 vyšívacích vzorů.
Cena s DPH: 144 716,- 
 
ks
ks
Šicí a vyšívací stroj Brother XV je špičkový šicí, quiltovací a vyšívací stroj značky Brother s nadstandartní vyšívací plochou, který má mimořádné šicí a vyšívací funkce.
Cena s DPH: 173 500,- 
 
ks
Ks
Vyšívací stroj HAPPY HCH-701-30. Jedná se kvalitní poloindustriální vyšívací stroj určený pro začínající v oboru.
Cena s DPH: 189 000,- 
 
Ks

z2

stránka
... Následující strana
Třídit dle:
 

Vyšívací stroje
Výšivky jsou v dnešní době čím dál oblíbenější a tento trend nadále pokračuje především proto, že vyšívací stroje konečně sestoupily do cenové relace, která je přijatelná pro všechny i pro zákazníky v kategorii hobby. Konečně si tak můžete dovolit ve své firmě nebo domácnosti vytvořit vlastní logo či monogram, což v minulosti kvůli ceně možné nebylo.
Výšivky představují určitou ozdobu oblečení, která dokáže zásadně změnit jeho charakter. Výšivkou nejčastěji vyjadřujeme náš styl nebo náležitost k určité skupině, jako například sportovní klub či zájmová skupina a nebo pouze chceme naše oblečení zvýraznit či obzvláštnit. Výšivky se hodí na košile, mikiny i trička, ale také na ponožky, ručníky a další. Udělejte z jednoduchého jednobarevného trička díky výšivce něco exkluzivního, co Vám budou všichni ostatní závidět. Zažijte ten příjemný pocit, když jim sdělíte, že jde o vaši vlastní práci na vyšívacím stroji! V dnešní době výšivku hojně využívají rzné oděvní salony či malé zakázkové výroby, které se snaží nejen oživit výrobek, ale také ochránit svou jedinečnou výrobu vlastním logem či značkou.

Jak vybrat vyšívací stroj?
V dnešní době se k vyšívacím strojům vztahuje spousta dotazů, ať už jde o kvalitu či kolikati jehlový stroj je lepší. Pokud máte také dotazy, kontaktujte naše odborníky, kteří Vám rádi odpoví nebo pomohou s výběrem vyšívacího stroje.
Kvalita výšivky je ovlivněna těmito prvky:
  • Kvalitním zpracováním výšivky v programu, tímto lze výšivku nejen opticky zdokonalit, ale i ušetřit čas vyšívání a množství materiálu v kýšivce potřebného. Vyšívací programy najdete v kategorii Software pro vyšívání
  • Kvalitní jehly, které minimalizují poškození materiálu i chapače vyšívacího stroje při jejím zlomení.
  • Kvalitní vyšívací nitě,zabraňující zbytečnému trhání nití. Odměnou pak bude pěkný vzhled výšivky a kvalita se projeví i při praní, kdy si udrží stejné vlastnosti vizuální i barevné.
  • Kvalitní podkladové materiály, potřebné k zabránění vibrací vyšívaného materiálu v rámečku, jeho různým posunům a natahování. 
  • V neposlední řadě je to potom vyšívací stroj, který se řadí do kategorií hobby, poloprůmyslový a průmyslový.
Hobby vyšívací stroje
Do této skupiny patří většina levných vyšívacích strojů s jednou jehlou. Liší se od sebe rychlostí vyšívání, která ale nemá velký vliv. Jednojehlové vyšívací stroje umí vyšívat s více barvami, avšak funguje tak, že vyšije jednou barvou, zastaví a čeká, až navléknete novou barvu a stroj spustíte. Čím více barev výšivka obsahuje, tím déle nad ní strávíte. Představiteli jsou Janome MC 200 E nebo Janome MC 350 E.

Poloprůmyslové vyšívací stroje
Jedná se o stroje vícejehlové. Vychází se zde z poznatku, že loga jsou většinou 1 - 4 barevné. Je to z důvodu ušetření nákladů při označování reklamních materiálů, ale také z hlediska designu - vícebarevné logo by vypadalo spíše jako křiklavý papoušek. Proto 4 barvy jsou absolutně dostačující a pokud potřebujete čas od času vyšít barevnější obrázek, jednoduše si stroj převléknete. Tyto vyšívací stroje fungují tak, že po došití jedné barvy se stroj sám zastaví, nit odstřihne a začne vyšívat další barvou. Tyto vyšívací stroje dosahují vyšších rychlostí, jsou snadno přenositelné, ale stále nejsou stavěny na velkou sériovou výrobu. Dokáží vyšívat celý den, ale nikoli stovkové či tisícové série! Patří sem například Brother PR-1000 či Brother PR 650 E

Průmyslové vyšívací stroje
Tyto vyšívací stroje jsou již určeny pro firmy, které se výrobou výšivek živí, požadují bezchybné výrobky, ale také vysokou ryhclost. Stroj také poskytuje delší životnost, vyšší váhu a je složitější na instalaci. Odměnou je samozřejmě vysoká rychlost a možnost vyššího opotřebení vyšívacího stroje.

Jaký si pořídit vyšívací program?
Většina světových výrobců dokáže pracovat s více formáty jak na importu, tak i na exportu.  Většinou dokáží exportovat tyto formáty:
 bmp, jpg, png, pcx, wmf, emf, eps. Vyšívají pak ve formátech jef a sew.
Dále dokáží vytvořit a převádět soubory: jan, jef, jef+, sew, emd, pes, pec, hus, vip, vp3, exp, pcs, pcm, csd, dst, dsb, jmt a další. Podporují dokonce i typy písma True type již nainstalované v PC. V programu pak můžete nastavovat sklon výšivky, hustotu stehů, kvalitu nití, vyšívané materiály a mnoho dalšího. Programy se opět dělí na základní, kde je co nejvíce funkcí automaticky a potom profesionální, kde kromě automatu je i mnoho funkcí, kterými si sami zásadním způsobem měníte výšivku. 
nejkvalitnějšími programy jsou ty, jejichž součástí je COREL, který je absolutně přesný a nedeformuje výšivku. Zde doporučujeme Janome Digitizer MBX

Naši odborníci vám dokáží maximálně poradit při výběru vyšívacího stroje, pomoci při zaškolení s programy, ale také doporučit podkladové materiály a zajistit plnohodnotný servis.

Většina reklamních agentur i malých výrobců dnes preferuje kvalitu, nízkou cenu, nižší hmotnost stroje z důvodu přenostitelnosti na různé akce, rychlou návratnost investice a nepotřebnost více jak 4 barev( jelikož 99% log a nápisů jsou pouze 1 - 3 barevných, jako například Coca Cola či NIKE).KATEGORIE
Nejprodávanější
Platební metody
Naši partneři
Weblogo
Doporučujeme z naší nabídky
 
Cena s DPH: 29 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 20 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 193 890,- 
ks
 
Cena s DPH: 12 490,- 
ks
 
Cena s DPH: 4 990,- 
ks
Mohlo by vás zajímat

Copyright 2008 © OK business, s.r.o.
Šumavská 416/15 , 602 00 Brno, IČ:26908280, DIČ:CZ26908280, více info v kontaktech © OK business, s.r.o. - všechna práva vyhrazena Šicí stroje
Google
statistics NetDirect
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.