0
0,- 

VÍTÁME VÁS.

07.04.2017
Šicí stroje, overlocky, coverlocky, příslušenství k šicím strojům, potřeby pro šití, mandly a žehlící lisy, galanterie a další sortiment nejen pro ženy a pro domácnost z Ráje šití.

Vítejte v Ráji šití!

Šicí stroje, overlocky, coverlocky, mandly, žehlící lisy

 
a další sortiment nejen pro ženy, ale pro všechny, kdo mají rádi šití. Nabízíme šicí stroje, overlocky, coverlocky, příslušenství k šicím strojům, vyšívací stroje, příslušenství i pro starší šicí stroje, galanterii, ale také mandly a žehlící lisy, řezací plotry ad. Nabízíme nejširší nabídku značek, objektivní poradenství, znalost a porovnání produktů, skvělé akční ceny, slevy i prodej na splátky. Většina zboží skladem. Rychlé dodací lhůty, dodání až do domu. Kvalitní a rychlý servis, záruky. Ráj šití je spolehlivý a prověřený dodavatel - specialista na overlocky a šicí stroje, což potvrzuje největší počet pozitivních hodnocení zákazníků na portále Heureka a pečeť kvality, kterou obdržel. Zboží můžete vidět na kamenné prodejně. Ráj šití je navíc registrovanou, ochrannou známkou pro komoditu šicí stroje a šicí technika.

KATEGORIE
Nejprodávanější
Platební metody
Naši partneři
Weblogo
Doporučujeme z naší nabídky
 
Cena s DPH: 29 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 22 490,- 
ks
 
Cena s DPH: 23 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 12 990,- 
ks
Mohlo by vás zajímat

Copyright 2008 © OK business, s.r.o.
Šumavská 416/15 , 602 00 Brno, IČ:26908280, DIČ:CZ26908280, více info v kontaktech © OK business, s.r.o. - všechna práva vyhrazena Šicí stroje
Google
statistics NetDirect
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.