0
0,- 

Veritas staré šicí stroje
V kategorii Příslušenství pro staré šicí stroje Veritas prodáváme nožní spouštěč, přívodní kabely - šňůry, klínové řemeny. Příslušenství pro staré šicí stroje Veritas je zboží, které můžete přikoupit pro svůj šicí stroj. Příslušenství a náhradní díly pro staré šicí stroje Veritas z naší nabídky nemusí být využitelné u všech typů šicích strojů Veritas. Při nákupu příslušenství pro staré šicí stroje Veritas si proto na obrázku zkontrolujte, je-li dané zboží vhodné pro typ šicího stroje Veritas, který vlastníte. V dalších kategoriích příslušenství a náhradní díly pro šicí stroje zakopupíte zboží jak pro nové šicí stroje tak pro starší šicí stroje. Najdete zde nabídku k aktuální modelové řadě šicích strojů Lucznik, Bernina, Brother, Janome atd. Zároveň můžete pořídit i náhradní díly a příslušenství k některým starším typům šicích strojů typu Predom apod.

Třídit dle:
 
ks
Plastová cívka Veritas je volitelné příslušenství, které je možno dokoupit pro staré šicí stroje Veritas. Cívka se používá k navinutí niti.
Cena s DPH: 10,- 
 
ks
ks
Kovová cívka Veritas je volitelné příslušenství, které je možno dokoupit pro staré šicí stroje Veritas. Cívka se používá k navinutí niti. Tato cívka je také vhodná pro šicí stroj Veronica Champion 500.
Cena s DPH: 15,- 
 
ks
ks
Řemen k šicímu stroji univerzální 172 cm je příslušenství pro staré šlapací šicí stroje. Řemen má délku 172 cm a šířku 3 x 5 mm. Sponka na konci řemenu má 15 x 5 mm.
Cena s DPH: 55,- 
 
ks
ks
Cívkové pouzdro - Veritas 8014/29, 39, 40 je náhradní cívkové pouzdro vhodné pro starší šicí stroje Veritas s označením 8014/29, 39, 40.
Cena s DPH: 100,- 
 
ks
ks
Klínový řemen slouží jako náhradní díl pro staré šicí stroje Veritas. Rozměr 3 x 5 x 315 mm.
Cena s DPH: 125,- 
 
ks
ks
Klínový řemen Veritas slouží jako náhradní díl pro staré šicí stroje Veritas. Rozměr 3,5 x 5,5 x 290 mm.
Cena s DPH: 125,- 
 
ks
ks
Patka na skrytý zip plast - Veritas je praktické příslušenství, které lze dokoupit pro starší šicí stroje Veritas. Patka se používá na všívání skrytých zipů. Vyrobeno z pevného plastu.
Cena s DPH: 150,- 
 
ks
ks
Patka zipová plast - Veritas je praktické příslušenství, které lze dokoupit pro starší šicí stroje Veritas. Patka je vhodná pro všívání běžných zipů.
Cena s DPH: 170,- 
 
ks
ks
Patka široký lem - Veritas je praktické příslušenství, které lze dokoupit pro starší šicí stroje Veritas. Patka se používá na lemování ubrusů, prostírání atd.
Cena s DPH: 180,- 
 
ks
ks
Stehová deska - Veritas je náhradní stehová deska, kterou lze dokoupit pro starší šicí stroje Veritas 8014/29, 39, 40.
Cena s DPH: 220,- 
 
ks
ks
Patka quiltovací uzavřená plastová - Veritas slouží pro quiltování volným pohybem, vyšívání a látání. Patka je zkonstruována tak, aby mohla snadno přeskakovat z místa na místo. Určena pro staré šicí stroje Veritas.
Cena s DPH: 240,- 
 
ks
ks
Patka quiltovací otevřená plastová - Veritas slouží pro quiltování volným pohybem, vyšívání a látání. Patka je zkonstruována tak, aby mohla snadno přeskakovat z místa na místo. Patka je určena pro staré šicí stroje Veritas.
Cena s DPH: 240,- 
 
ks
ks
Přívodní kabel je dokoupitelné příslušenství určené pro staré šicí stroje Veritas. Menší koncovka, která se zapojuje do nožního spouštěče má zdířky ve tvaru L.
Cena s DPH: 250,- 
 
ks
ks
Přívodní kabel je dokoupitelné příslušenství určené pro staré šicí stroje Veritas. Menší koncovka, která se zapojuje do nožního spouštěče má zdířky ve tvaru II.
Cena s DPH: 250,- 
 
ks
ks
Přívodní kabel Veritas Famula je dokoupitelné příslušenství určené pro staré šicí stroje Veritas Famula. Koncovka, která se zapojuje do nožního spouštěče má zdířky na 3 kolíky.
Cena s DPH: 250,- 
 
ks
ks
Patka kráčející s horním podávání 7mm - Veritas je vhodná i pro začátečníky a slouží pro zajištění rovnoměrného posunu horní látky v případě šití klouzavých materiálů, případně materiálů, které mají sklon se lepit.
Cena s DPH: 450,- 
 
ks
ks
Nožní spouštěč je dokoupitelné příslušenství určené pro staré šicí stroje Veritas.
Cena s DPH: 490,- 
 
ks
ks
Veritas - TUR-90 motor set. Jedná se o sadu náhradních dílů pro staré šicí stroje Lucznik, Veritas, Lada a Čajka.
Cena s DPH: 1 290,- 
 
ks
Třídit dle:
 

Veritas staré šicí stroje
Příslušenství pro starší typy šicích strojů Veritas.


KATEGORIE
Nejprodávanější
Platební metody
Naši partneři
Weblogo
Doporučujeme z naší nabídky
 
Cena s DPH: 29 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 22 490,- 
ks
 
Cena s DPH: 23 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 12 990,- 
ks
Mohlo by vás zajímat

Copyright 2008 © OK business, s.r.o.
Šumavská 416/15 , 602 00 Brno, IČ:26908280, DIČ:CZ26908280, více info v kontaktech © OK business, s.r.o. - všechna práva vyhrazena Šicí stroje
Google
statistics NetDirect
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.