0
0,- 

Veritas - přehled

26.02.2013
Šicí stroje Veritas jsou určené pro domácí použití. Šicí stroje Veritas se vyznačují jednoduchou a pohodlnou obsluhou.

Šicí stroje Veritas jsou vybavené řadou funkcí a jsou určené pro domácí šití. Jde o šicí stroje, které díky jednoduchému a pohodlnému ovládání šetří čas i námahu, jež si běžně žádá domácí šití. V tomto článku se můžete blíže a podrobněji seznámit s naší nabídkou na šicí stroje Veritas.


Šicí stroj Veritas Creativa 835Šicí stroj Veritas 835Šicí stroj Veritas Creativa 835 je jednoduchý šicí stroj s pohodlnou obsluhou určený pro domácnost. Šicí stroj má kyvný chapač, volné rameno, 35 programů, overlockové a užitkové stehy, plynule nastavitelnou délku a šířku stehu, poloautomatické šití knoflíkové dírky či integrovaný navlékač nitě do jehly. Šicí stroj umožňuje také rychloupínání šicích patek, šití dvojjehlou a jemné doladění stehů.


Více informací pro šicí stroj: Šicí stroj Veritas Creativa 835


Šicí stroj Veritas 808Šicí stroj Veritas 808Šicí stroj Veritas 808 je domácí šicí stroj s pohodlným a jednoduchým ovládáním. Šicí stroj má volné rameno, kyvný CB chapač, 8 programů, overlockové a užitkové stehy, ořez nitě na hlavě stroje i na tyči pro patky, čtyřkrokovou knoflíkovou dírku, rychloupínání šicích patek, plynulou regulaci délky stehu nebo možnost šití dvojjehlou.


Více informací pro šicí stroj: Šicí stroj Veritas 808


Šicí stroj Veritas 8081 PaSŠicí stroj Veritas 8081Šicí stroj Veritas 8081 PaS patří mezi šicí stroje s jednoduchým a pohodlným ovládáním vhodné pro domácnost. Šicí stroj má volné rameno, kyvný CB chapač, 21 programů, užitkové a overlockové stehy, plynule nastavitelnou délku stehu, nastavitelné napětí nitě, vysoký zdvih patky či poloautomatické šití knoflíkové dírky. Šicí stroj také umožňuje šití dvojjehlou, zpětné šití a jemné doladění stehů.


Více informací pro šicí stroj: Šicí stroj Veritas 8081 PaS


Více informací o šicích strojích Veritas naleznete v kategorii Šicí stroje Veritas, ve které si můžete objednat šicí stroje Veritas. Prodej šicích strojů Veritas obstarává internetový obchod Ráj-šití.cz, který se specializuje na šicí stroje. V tomto internetovém obchodě pořídíte jak šicí stroje Veritas, tak i šicí stroje dalších značek nebo příslušenství pro šicí stroje.

KATEGORIE
Nejprodávanější
Platební metody
Naši partneři
Weblogo
Doporučujeme z naší nabídky
 
Cena s DPH: 29 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 22 490,- 
ks
 
Cena s DPH: 23 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 12 990,- 
ks
Mohlo by vás zajímat

Copyright 2008 © OK business, s.r.o.
Šumavská 416/15 , 602 00 Brno, IČ:26908280, DIČ:CZ26908280, více info v kontaktech © OK business, s.r.o. - všechna práva vyhrazena Šicí stroje
Google
statistics NetDirect
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.