0
0,- 

Univerzální kufr na kolečkách - kočár pro váš overlock

27.04.2016
Přenášení overlocku nebo coverlocku může být záludné. Všude číhají rohy stěn nebo dveře, které jen čekají, až budou moci vašemu (c)overlocku odřít tělo. Vyzrajte na ně s naším univerzálním kufrem na kolečkách.

Novinkou na našem shopu je univerzální kufr na kolečkách pro coverlocky a overlocky. Do kufru můžete uložit váš overlock nebo coverlock jakékoli značky a vyrazit s ním směle na školení, prezentaci, kurz, k zákazníkovi nebo na chatu.

Pojízdný ochranný obal na overlock, coverlock

Kufr je z pevného materiálu s nylonovou přísadou, prošívaný, měkce polstrovaný, má vnitřní podpůrnou konstrukci (kovový rám) a dno a zadní stěnu vyztuženou jednolitým pevným blokem. Duální systém koleček a teleskopická rukojeť umožňují, že s ním můžete zacházet stejně jako s cestovním kufrem na kolečkách. Uvnitř je pevný pojistný popruh, kterým zajistíte váš coverlock nebo overlock proti pohybu.

Kupte si kufr na kolečkách pro overlocky a coverlocky na Ráji šití

Kufr dodáváme v černé barvě. Je vhodný pro všechny overlocky, coverlocky a také kombinace overlocku-coverlocku s přepínáním.Kufr na coverlock a overlock

dno kufru na overlock a coverlock

Kufr na kolečkách pro overlocky a coverlocky dostanete nyní na Ráj-šití.cz

KATEGORIE
Nejprodávanější
Platební metody
Naši partneři
Weblogo
Doporučujeme z naší nabídky
 
Cena s DPH: 29 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 22 490,- 
ks
 
Cena s DPH: 23 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 12 990,- 
ks
Mohlo by vás zajímat

Copyright 2008 © OK business, s.r.o.
Šumavská 416/15 , 602 00 Brno, IČ:26908280, DIČ:CZ26908280, více info v kontaktech © OK business, s.r.o. - všechna práva vyhrazena Šicí stroje
Google
statistics NetDirect
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.