0
0,- 

Toyota šicí stroje
V této kategorii lze objednat příslušenství pro šicí stroje Toyota. Kategorie příslušenství pro šicí stroje Toyota obsahuje zboží např. šicí patka, patky, cívka, dvojjehla, kolík dvojjehly a další. Příslušenství Toyota slouží pro vybrané šicí stroje Toyota, konkrétně řady RS 2000, ECO, SPA, SPB.

z2

stránka
... Následující strana
Třídit dle:
 
ks
Plastová cívka Toyota je volitelné příslušenství, které je možno dokoupit pro šicí stroje Toyota s rotačním chapačem SPA, SPB, ECO a Super Jeans. Cívka se používá k navinutí niti.
Cena s DPH: 27,- 
 
ks
Ks
Kolík nitě - Toyota RS 2000 je náhradní kolík horní nitě pro šicí stroj Toyota RS 2000.
Cena s DPH: 68,- 
 
Ks
ks
Destička pro šití rifloviny Toyota je volitelné příslušenství, které je možno dokoupit pro šicí stroje Toyota řady RS 2000, ECO, SPA, Super Jeans. Destička na riflovinu umožňuje snadnější šití rifloviny přes švy.
Cena s DPH: 155,- 
 
ks
ks
Patka na rovný steh Toyota je volitelné příslušenství, které můžete přikoupit pro šicí stroje Toyota řady RS 2000, ECO, Super Jeans. Patka na rovný steh se používá na rovné a přesné vedení při prošívání.
Cena s DPH: 159,- 
 
ks
ks
Patka základní Toyota je dokoupitelné příslušenství pro šicí stroje Toyota řady RS 2000. Patka je vhodná pro šití rovného a klikatého stehu.
Cena s DPH: 159,- 
 
ks
ks
Patka základní Toyota je dokoupitelné příslušenství pro šicí stroje Toyota řady SPA, SPB, ECO, Super Jeans. Patka je vhodná pro šití rovného a klikatého stehu.
Cena s DPH: 159,- 
 
ks
ks
Patka zipová Toyota je příslušenství, které lze dokoupit pro šicí stroje Toyota RS 2000, SPA, SPB, ECO, Super Jeans. Zipová patka slouží pro přišití jednotlivých stran zipu.
Cena s DPH: 165,- 
 
ks
ks
Patka pro lemování Toyota je volitelné příslušenství, které je možno dokoupit pro šicí stroje Toyota řady RS 2000, SPA, SPB, ECO, Super Jeans. Lemovací patka se používá k lemování jemných látek.
Cena s DPH: 170,- 
 
ks
ks
Patka pro overlockový steh Toyota je volitelné příslušenství, které lze dokoupit pro šicí stroje Toyota řady RS 2000, ECO, SPA, SPB, Super Jeans. Patka pro overlockový steh se používá pro snadnější šití overlockových stehů.
Cena s DPH: 180,- 
 
ks
ks
Patka na šití 4-krokové knoflíkové dírky Toyota je dokoupitelné příslušenství pro šicí stroje Toyota řady RS 2000, ECO, SPA, SPB, Super Jeans. Patka se používá pro vyšívání knoflíkových dírek ve 4 krocích.
Cena s DPH: 240,- 
 
ks
ks
Patka pro slepý steh Toyota je dokoupitelné příslušenství pro šicí stroje Toyota řady RS 2000, ECO, SPA, SPB, Super Jeans. Patka pro slepý steh se používá k začištění látky pomocí prošití lemu slepým stehem.
Cena s DPH: 245,- 
 
ks
ks
Patka na přišívání knoflíků Toyota je dokoupitelné příslušenství pro šicí stroje Toyota řady RS 2000, ECO, SPA, Super Jeans. Patka pro přišívání knoflíků se používá k přišívání knoflíků všech velikostí.
Cena s DPH: 311,- 
 
ks
ks
Patka rolovací s válečkem Toyota je určena pro šicí stroje Toyota řady RS 2000, ECO, SPA, SJ. Slouží k šití těžkých materiálů (kůže, vinyl, aj.). Patka má kolečko, díky kterému se posunuje po těžkých materiálech, netlačí látku a ani se nebrzdí
Cena s DPH: 325,- 
 
ks
ks
Patka zipová a pro všívání výztuhy Toyota je speciální příslušenství, které lze dokoupit pro šicí stroje Toyota RS 2000, SPA, SPB, Super Jeans. Patka slouží pro přišívání zipu a všívání výztuhy (provázku).
Cena s DPH: 330,- 
 
ks
ks
Patka quiltovací Toyota je příslušenství, které lze dokoupit pro šicí stroje Toyota řady RS 2000, ECO, SPA, SPB, Super Jeans. Patka se používá pro vyšívání, látání a quiltování.
Cena s DPH: 345,- 
 
ks
ks
Otevřená patka na aplikace Toyota je volitelné příslušenství, které lze dokoupit pro šicí stroje řady RS 2000, SPA, SPB, ECO, Super Jeans. Patka se používá k všívání aplikací.
Cena s DPH: 345,- 
 
ks
ks
Patka pro quilt a patchwork Toyota je příslušenství, které lze dokoupit pro šicí stroje Toyota řady RS 2000, ECO, SPA, SPB, Super Jeans. Patka umožňuje pohodlné šití technikou quilt a patchwork.
Cena s DPH: 350,- 
 
ks
ks
Spotřební sada Toyota je praktická sada příslušenství pro šicí stroje Toyota řady RS 2000. Sada obsahuje: cívky 10 ks, jehly 8 ks, dvojjehlu, kolík dvojjehly a olejničku.
Cena s DPH: 520,- 
 
ks
ks
Patka pro kruhové výšivky Toyota je volitelné příslušenství, které si můžete dokoupit pro šicí stroje Toyota řady RS 2000, SPA, SPB, ECO, RS 2000. Patka slouží k šití kruhových výšivek.
Cena s DPH: 575,- 
 
ks
ks
Sada příslušenství Toyota SP, ECO, SJ je praktická sada příslušenství pro šicí stroje Toyota SPA, SPB, ECO a Super Jeans. Sada obsahuje 10 ks cívek, jehly různých velikostí a navlékač.
Cena s DPH: 610,- 
 
ks

z2

stránka
... Následující strana
Třídit dle:
 

Toyota šicí stroje
Šicí stroje Toyota


KATEGORIE
Nejprodávanější
Platební metody
Naši partneři
Weblogo
Doporučujeme z naší nabídky
 
Cena s DPH: 29 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 22 490,- 
ks
 
Cena s DPH: 23 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 12 990,- 
ks
Mohlo by vás zajímat

Copyright 2008 © OK business, s.r.o.
Šumavská 416/15 , 602 00 Brno, IČ:26908280, DIČ:CZ26908280, více info v kontaktech © OK business, s.r.o. - všechna práva vyhrazena Šicí stroje
Google
statistics NetDirect
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.