0
0,- 
 

Titanové nůžky 8 1/2 Titanium Ti812

115-TEXI Ti812Kód:
sklademDostupnost:
24 měsícůZáruka:
150,-  Cena bez DPH:
182,-  Cena s DPH:
zahrnuty v ceně Recyklační poplatky:
ks Množství:

Titanové nůžky 8 1/2 Titanium Ti812

Titanové nůžky 8 1/2 Titanium Ti812 (22 cm) jsou ostré, lehké a komfortní nůžky. Vhodné pro praváky i leváky.


Titanové nůžky Titanium vytvářejí profesionální modelovou řadu nůžek. Nůžky mají ostré čepele a měkká, ergonomická a protipřilnavá držadla. Tato kombinace mimořádně chytrého a elegantního řešení ve spojení s kvalitním a odolným materiálem čepelí zaručuje výhody přesného stříhání a maximální komfort při každodenní práci. Titanové nůžky jsou lehké a ergonomicky řešené, díky čemuž je uživateli poskytnuto plynulé a pohodlné stříhání. Titanové nůžky Titanium jsou velmi tvrdé a jsou rovněž odolné proti korozi. 


S ohledem na vysokou kvalitu těchto nůžek je pro titanové nůžky Titanium poskytována doživotní záruka LIFETIME GUARANTEE, která se vztahuje na vady materiálu a konstrukční vady. Ze záruky je vyňato poškození způsobené stříháním kovových předmětů, pádem na zem, apod. Záruka bude uznána při předložení hologramu, který je umístěn na obalu nůžek.


Titanový materiál, ze kterého je vyrobeno titanové ostří, se oproti materiálům z nerezové oceli liší zejména delší trvanlivostí, vyšší ostrostí a mnohonásobnou tvrdostí. Čepele nůžek jsou řešeny tak, aby se mezi ně nepřivírala lepidla, různé materiály ani jiné zbytky, které jsou vedlejším produktem stříhání. Titanové nůžky Titanium zůstavají po použití hladké a bez nečistot.


Obě ramena nůžek jsou spojena speciální šroubem anti-relieve, který zabraňuje povolení a rozevírání nůžek. Mezi rameny nůžek tak není žádné volné místo a je vyloučeno povolení středu. Titanové nůžky Titanium garantují příjemnou práci a dlouhodobé užívání.


Titanové nůžky jsou vhodné pro textilní materiály, folie, plasty, papíry, kratony, atp. Jsou použitelné v domácnosti, kancelářích, atp.
Alternativní zboží
Cena s DPH: 200,- 
Titanové nůžky 9 1/12 Titanium Ti912 (24 cm) mají speciální titanový povrch a jsou vhodné pro lehké a střední materiály. Nůžky jsou lehké, a proto umožňují komfortní stříhání. Jsou vhodné pro praváky i leváky.
 
ks

Cena s DPH: 152,- 
Titanové nůžky 7 1/2 Titanium Ti712 (19 cm) jsou standardní nůžky v kategorii HOBBY. Mimořádná tvrdost titanových nůžek ve spojení s ergonomickým řešením poskytuje uživateli výhodu přesného a komfortního stříhání.
 
ksKATEGORIE
Nejprodávanější
Platební metody
Naši partneři
Weblogo
Doporučujeme z naší nabídky
 
Cena s DPH: 29 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 22 490,- 
ks
 
Cena s DPH: 23 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 12 990,- 
ks

Copyright 2008 © OK business, s.r.o.
Šumavská 416/15 , 602 00 Brno, IČ:26908280, DIČ:CZ26908280, více info v kontaktech © OK business, s.r.o. - všechna práva vyhrazena Šicí stroje
Google
statistics NetDirect
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.