0
0,- 
 

Titanové nůžky 7 1/2 Titanium Ti712

115-TEXI Ti712Kód:
sklademDostupnost:
24 měsícůZáruka:
126,-  Cena bez DPH:
152,-  Cena s DPH:
zahrnuty v ceně Recyklační poplatky:
ks Množství:

Titanové nůžky 7 1/2 Titanium Ti712

Titanové nůžky 7 1/2 Titanium Ti712 (19 cm) jsou ostré, lehké a ergonomicky řešené nůžky vynikající tvrdostí, odolností a velmi přesným stříháním. Titanové nůžky Titanium jsou charakteristické svými ostrými čepelemi a držadly, která jsou měkká, ergonomická a protipřilnavá. Tato kombinace mimořádně chytrého a elegantního řešení ve spojení s kvalitním a odolným materiálem, z něhož jsou čepele vyrobeny, poskytuje uživateli výhody přesného a maximálně komfortního stříhání.  Ergonomické řešení a nízká hmotnost patří spolu s vysokou tvrdostí a odolností proti korozi k hlavním výhodám titanových nůžek. Vhodné pro praváky i leváky.


S ohledem na vysokou kvalitu těchto nůžek je pro titanové nůžky Titanium poskytována doživotní záruka LIFETIME GUARANTEE, která se vztahuje na vady materiálu a konstrukční vady. Ze záruky je vyňato poškození způsobené stříháním kovových předmětů, pádem na zem, apod. Záruka bude uznána při předložení hologramu, který je umístěn na obalu nůžek.


Titanové ostří se odlišuje od ostří nůžek vyrobených z nerezové oceli v první řadě delší trvanlivostí. Titanové nůžky jsou výrazně ostřejší a tvrdší. Pro titanové nůžky bylo zvoleno technologické řešení, které znemožňuje přivírání lepidel, různých materiálů či odstřižků. Díky tomu zůstanou titanové nůžky Titanium po použití hladké a zcela bez nečistot.


Obě ramena nůžek jsou spojena speciální šroubem anti-relieve, který zabraňuje povolení a rozevírání nůžek. Mezi rameny nůžek tak není žádné volné místo a je vyloučeno povolení středu. Titanové nůžky Titanium garantují příjemnou práci a dlouhodobé užívání.


Titanové nůžky jsou vhodné pro textilní materiály, folie, plasty, papíry, kartony, atp. Použitelné v domácnosti, kancelářích, atp.

KATEGORIE
Nejprodávanější
Platební metody
Naši partneři
Weblogo
Doporučujeme z naší nabídky
 
Cena s DPH: 29 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 22 490,- 
ks
 
Cena s DPH: 23 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 12 990,- 
ks

Copyright 2008 © OK business, s.r.o.
Šumavská 416/15 , 602 00 Brno, IČ:26908280, DIČ:CZ26908280, více info v kontaktech © OK business, s.r.o. - všechna práva vyhrazena Šicí stroje
Google
statistics NetDirect
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.