0
0,- 
 

Titanové nůžky 5 1/4 Titanium Ti514

115-TEXI Ti514Kód:
sklademDostupnost:
24 měsícůZáruka:
86,-  Cena bez DPH:
104,-  Cena s DPH:
zahrnuty v ceně Recyklační poplatky:
ks Množství:

Titanové nůžky 5 1/4 Titanium Ti514

Titanové nůžky 5 1/4 Titanium Ti514 (13 cm) jsou lehké, ostré a ergonomicky řešené nůžky. Titanové nůžky mají čepele vyrobené z titanu. Díky tomu jsou tvrdé, odolné a precizně stříhají. Držadla titanových nůžek jsou měkká, ergonomická a protipřilnavá. Kombinace chytrého řešení tvaru uchopení nůžek a mimořádně odolného a tvrdého materiálu umožňuje uživateli přesné a velmi komfortní stříhání. Titanové nůžky dále vynikají vysokou odolností proti korozi. Vhodné pro praváky i leváky.

Díky vysoké kvalitě jsou titanové nůžky Titanium prodávány s doživotní zárukou LIFETIME GUARANTEE, která pokrývá vady materiálu a konstrukční vady. Záruka se však nevztahuje na poškození, které bylo způsobeno stříháním kovových předmětů, pádem na zem, atd. Pro uznání záruky je nezbytné předložení hologramu umístěného na obalu nůžek.


Pro výrobu ostří titanových nůžek byl využit titan, který se ve srovnání s nůžkami s ostřím z nerezové ocele vyznačuje především vyšší ostrostí a mnohonásobně vyšší tvrdostí. Titanové nůžky dále vynikají nad nůžkami z nerezové ocele delší trvanlivostí. Titanové nůžky jsou po technologické stránce vyřešeny tak, aby nedocházelo při přivírání ramen nůžek k přivírání lepidel, různých materiálů či odstřižků. Díky tomu zůstanou titanové nůžky Titanium po použití hladké a zcela bez nečistot.


Projevem vysoce kvalitního zpracování titanových nůžek je speciální šroub anti-relieve, který spojuje obě ramena nůžek a znemožňuje povolení a nežádoucí rozevírání nůžek. Díky kvalitnímu spojení šroubem anti-relieve nezbývá mezi rameny nůžek žádné volné místo, a tak je vyloučeno povolení středu. Titanové nůžky Titanium garantují příjemnou práci a dlouhodobé užívání.


Titanové nůžky jsou vhodné pro textilní materiály, folie, plasty, papíry, kartony, atp. Jsou použitelné v domácnosti, kancelářích, atp.
Alternativní zboží
Cena s DPH: 200,- 
Titanové nůžky 9 1/12 Titanium Ti912 (24 cm) mají speciální titanový povrch a jsou vhodné pro lehké a střední materiály. Nůžky jsou lehké, a proto umožňují komfortní stříhání. Jsou vhodné pro praváky i leváky.
 
ks

Cena s DPH: 182,- 
Titanové nůžky 8 1/2 Titanium Ti812 (22 cm) mají speciální titanový povrch. Tento povrch poskytuje nůžkám pozoruhodnou tvrdost při střihu. Díky kvalitnímu ergonomickému řešení lze s těmito nůžkami stříhat přesně a pohodlně.
 
ksKATEGORIE
Nejprodávanější
Platební metody
Naši partneři
Weblogo
Doporučujeme z naší nabídky
 
Cena s DPH: 29 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 22 490,- 
ks
 
Cena s DPH: 23 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 12 990,- 
ks

Copyright 2008 © OK business, s.r.o.
Šumavská 416/15 , 602 00 Brno, IČ:26908280, DIČ:CZ26908280, více info v kontaktech © OK business, s.r.o. - všechna práva vyhrazena Šicí stroje
Google
statistics NetDirect
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.