0
0,- 

Texi šicí stroje
V této kategorii příslušenství naleznete patky vhodné pro šicí stroje Texi. Značka Texi byla dříve výrobcem pouze průmyslových šicích strojů a později příslušenství pro nové i staré domácí stroje různých značek. Dnes je již výrobcem i svých domácích šicích strojů Texi Ballerina a Texi Tutu.

Třídit dle:
 
ks
Patka oboustranná široká pro všívání zipů - Texi je příslušenství, které lze dokoupit pro šicí stroje Texi Tutu a Texi Ballerina. Patka slouží k všívání klasických zipů.
Cena s DPH: 47,- 
 
ks
ks
Patka pro rovný steh - Texi je příslušenství, které lze dokoupit pro šicí stroje Texi Tutu a Texi Ballerina. Patka slouží pro šití a prošívání rovným stehem.
Cena s DPH: 61,- 
 
ks
ks
Patka základní - Texi je příslušenství pro šicí stroje Texi Joy 1301, 1302, 1303, 1304, 25. Patka je určena pro systém MATIC - rychlé upínání.
Cena s DPH: 61,- 
 
ks
ks
Patka kordovací pro našívání ozdobných šňůrek - Texi je příslušenství, které lze dokoupit pro šicí stroje Texi Tutu a Texi Ballerina. Patka umožňuje přišít až 3 tenké šňůrky.
Cena s DPH: 62,- 
 
ks
ks
Patka obrubovací s dvojitým zahnutím (1.6 mm) - Texi je příslušenství, které lze dokoupit pro šicí stroje Texi Tutu a Texi Ballerina. Patka slouží k vytvoření lemů na lehkých materiálech.
Cena s DPH: 67,- 
 
ks
ks
Patka overlocková - Texi je příslušenství, které lze dokoupit pro šicí stroje Texi. Patka napomáhá s vedením látky při šití overlockového stehu.
Cena s DPH: 81,- 
 
ks
ks
Patka s nastavitelným vodičem - Texi je příslušenství, které lze dokoupit pro šicí stroje Texi Tutu a Texi Ballerina. Patka má vodič s možností nastavení vzdálenosti od okraje.
Cena s DPH: 84,- 
 
ks
ks
Patka vyšívací, quiltovací a látací - Texi je příslušenství, které lze dokoupit pro šicí stroje Texi Tutu a Texi Ballerina. Patka umožňuje šití, quiltování, vyšívaní či látání volným pohybem.
Cena s DPH: 157,- 
 
ks
ks
Přídavný stolek Texi Joy 13 umožňuje rozšíření šicí plochy pro šicí stroj Texi Joy 1303 Green.
Cena s DPH: 449,- 
 
ks
ks
Patka kráčející standardní - Texi je příslušenství pro šicí stroje Texi Tutu a Texi Ballerina. Patka kráčející slouží pro prošívání látek, které se lepí nebo mají sklon ke klouzání. Vhodná při šití více vrstev materiálu.
Cena s DPH: 495,- 
 
ks
ks
Sada 5ks patek pro overlocky TEXI PIERROT, Texi Joylock 2/4.
Cena s DPH: 1 339,- 
 
ks
Třídit dle:
 


KATEGORIE
Nejprodávanější
Platební metody
Naši partneři
Weblogo
Doporučujeme z naší nabídky
 
Cena s DPH: 29 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 22 490,- 
ks
 
Cena s DPH: 23 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 12 990,- 
ks
Mohlo by vás zajímat

Copyright 2008 © OK business, s.r.o.
Šumavská 416/15 , 602 00 Brno, IČ:26908280, DIČ:CZ26908280, více info v kontaktech © OK business, s.r.o. - všechna práva vyhrazena Šicí stroje
Google
statistics NetDirect
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.