0
0,- 

Tašky na šicí stroje
Chcete-li svůj šicí stroj uschovat, přenést nebo chránit proti prachu, pak je tou správnou volbou taška pro šicí stroj. Nabízíme jak originální tašky například pro šicí stroje Bernina, kdy je tato taška na šicí stroj nepromokavá a tím praktická pro přenášení a pro ukládání šicího stroje. V současné době je taška k dispozici v červené barvě. Tašky na šicí stroj Lucznik v barvě zlaté a hnědé jsou dokoupitelným příslušenstvím pro šicí stroje Lucznik z naší nabídky. Do těchto tašek na šicí stroje se vejde většina běžných šicích strojů. Taška je skládací se zipovým uzávěrem a držadlem, je možné ji složit, takže nepřekáží a tím je praktická i pro cesty na školení apod. Pokud odpovídají rozměry tašky šicímu stroji jiné značky, je možno ji rovněž zakoupit. V nabídce je i taška pro overlocky, která je specifická svými rozměry a je určena pro bezpečné přenášení a uložení overlocku. Taška má sice logo Brother, ale zabezpečí stejně i overlocky jiných značek. V sortimentu najdete i univerzální tašku, která je dokoupitelným příslušenstvím pro šicí stroje z naší nabídky. Do tašky na šicí stroje se vejde většina běžných šicích strojů. Rozměry najdete v popisu produktu.

Třídit dle:
 
ks
Taška na šicí stroj - šedá je vhodná pro přenášení a úschovu šicích strojů. Taška má pevné stěny a dno, dále také kapsy na příslušenství.
Cena s DPH: 490,- 
 
ks
ks
Taška na overlock/coverlock - šedá je vhodná pro přenášení a úschovu overlocků. Taška má pevné stěny a dno, dále také kapsy na příslušenství.
Cena s DPH: 540,- 
 
ks
ks
Taška na šicí stroj modrá je praktická taška vhodná pro přenášení a úschovu šicích strojů.
Cena s DPH: 790,- 
 
ks
ks
Taška na šicí stroj modrá Sewing je praktická taška vhodná pro přenášení a úschovu šicích strojů.
Cena s DPH: 790,- 
 
ks
ks
Taška na šicí stroj zelená je praktická a univerzální taška moderního designu vhodná pro přenášení a úschovu šicího stroje. Taška obsahuje i malou taštičku na šlapátko. Zelená barva s růžovými popruhy.
Cena s DPH: 890,- 
 
ks
ks
Taška Bernina je nepromokavá taška pro přenášení a uložení šicího stroje. V současné době je taška k dispozici v červené barvě.
Cena s DPH: 1 100,- 
 
ks
ks
Taška na šicí stroj - Lucznik Dorota a Tereza je taška pro uschování a přenášení šicího stroje Lucznik Dorota nebo Lucznik Tereza.
Cena s DPH: 1 490,- 
 
ks
ks
Univerzální kufr pro overlocky a coverlocky - snadno a jednoduše přepravujte svůj overlock na různé přednášky, školení, kurzy s pomocí tohoto universálního kufru. Kufr je na kolečkách a má teleskopickou rukojeť.
Cena s DPH: 1 690,- 
 
ks
Třídit dle:
 


KATEGORIE
Nejprodávanější
Platební metody
Naši partneři
Weblogo
Doporučujeme z naší nabídky
 
Cena s DPH: 29 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 22 490,- 
ks
 
Cena s DPH: 23 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 12 990,- 
ks
Mohlo by vás zajímat

Copyright 2008 © OK business, s.r.o.
Šumavská 416/15 , 602 00 Brno, IČ:26908280, DIČ:CZ26908280, více info v kontaktech © OK business, s.r.o. - všechna práva vyhrazena Šicí stroje
Google
statistics NetDirect
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.