0
0,- 

Splátkový prodej Cetelem

13.02.2014
Splátkový prodej. Prodej na výhodné splátky. V současné době Vám nabízíme na našem www.raj-siti.cz tyto typy úvěrů, za které si snadno a bez peněz ihned pořídíte šicí stroj, overlock, mandl, žehlící lis a další zboží - Variabilní úvěr, úvěr 1/10, úvěr pohoda 3, úvěr 1 procento a božský úvěr.

Splátkový prodej na šicí stroje, overlocky, mandly, žehlící lisy a další sortiment. Prodej na výhodné splátky. V současné době Vám nabízíme na našem Ráj-šití.cz tyto typy úvěrů - Variabilní úvěr, úvěr 1/10, úvěr pohoda 3, úvěr 1 procento a božský úvěr. Krátce: Variabilní úvěr - libovolná přímá platba, počet splátek 6 - 36 měsíců, navýšení dle počtu měsíců, RPSN 18,39%. Úvěr 1/10 - přímá platba 10%, počet splátek 10 (po 10%), navýšení 10%, RPSN 26,27%. Úvěr pohoda 3 - přímá platba 10%, počet splátek 11 (po 10%), navýšení 20% / 0%, RPSN 35,79% / 0% - pokud klient doplatí úvěr do 3 měsíců, pak doplatek bez navýšení. Úvěr 1 procento - přímá platba libovolná, počet splátek 5 - 20, navýšení dle počtu splátek, RPSN 23, 92%. Božský úvěr - přímá platba 0%, počet splátek 20, navýšení 20% / 0%, RPSN 23,92% / 0%  - pokud klient doplatí úvěr mezi 6 a 7 splátkou, pak doplatek bez navýšení. Více níže.
 

Proč zvolit úvěr?

- stáváte se ihned majitelem zboží, se kterým můžete bez omezení disponovat
- délku splácení můžete zvolit již od 6 měsíců
- úvěr můžete předčasně doplatit a ukončit tak smlouvu o úvěru
- můžete se pojsitit proti neočekávaným životním situacím (zdravotní komplikace, příp.
  nezaměstnanost
- nabízíme Vám splátky bez akontace
- nabízíme Vám i splátky bez navýšení

 

Vybrali jsme a připravili jsme pro Vás nejvhodnější formy splátkového prodeje ve spolupráci se společností CETELEM. Cetelem je záruka stability společnosti BNP Paribas a navíc můžete získat kreditní kartu Aura v průběhu splácení. V nabídce jsou jak splátky bez akontace tak i splátkový režim bez navýšení.

Musíte splňovat pouze tyto základní podmínky:
- občanství ČR: prokážete platným občanským průkazem
- věk 18 - 70 let: rovněž tak
- pravidelný a trvalý zdroj příjmu jako jistotu
- pravidelný příjem nemusíte prokazovat


U každého produktu, který splňuje podmínky pro nabídku splátkového režimu najdete v detailu zboží kalkulačku splátek "Výpočet splátek", kde si můžete sami on-line provést kalkulaci, vybrat si produkt Cetelem, který Vám bude vyhovovat. V detailu Vaší objednávky zadáte volbu platby Cetelem. Ukončíte objednávku. Po ukončení Vaší objednávky se Vám nabídne logo Cetelem, kdy se Vám po prokliknutí zobrazí žádost o poskytnutí úvěru. Přímo na našich stránkách pak vyplníte potřebné formuláře pro poskytnutí úvěru a odešlete.

Pokud jste již držitelem karty Aura společnosti Cetelem, je to pro Vás ještě snažší. Můžete čerpat finance až do výše již poskytnutého úvěrového rámce.
VÝPOČET SPLÁTEK - CETELEM


Spočítejte si výši měsíční splátky. Zadejte akontaci (přímou platbu při dodání zboží) a počet měsíců, které budete splácet.

 

Prodej na splátky Akce 10x10  (Úvěr 1/10)
Při převzetí zaplatíte pouze jednu desetinu z ceny zboží a pak v 10ti stejně velkých měsíčních splátkách doplatíte zbytek, opět po 10ti % z ceny zboží (RPSN 26,27%, navýšení 10%). Postup: Vyberte Akce 10x10, Přímá platba 10% z ceny zboží, Počet splátek 10, Odklad 0 a potom „Přepočítat“.


VÝHODY

• nekomplikovanost, jednoduchost
• navýšení pouze 10% z ceny zboží
• oblíbené krátkodobé splácení
• možnost využití u všech druhů zboží

 

Prodej na splátky 1% měsíčně
1% měsíčně volíte si kolik zaplatíte při předání a kolik měsíců budete splácet. Sami si zvolíte jakou formu splátek chcete. Za každý měsíc splácení zaplatíte 1% z ceny produktu.
Postup: Vyberte 1% měsíčně, Přímá platba min 10% z ceny zboží nebo libovolná, Počet splátek 5-20, navýšení dle počtu splátek, Odklad 0 a potom „Přepočítat“. RPSN 23, 92%.

VÝHODY:
• nulová přímá platba
• navýšení pouze 1% měsíčně z ceny zboží
• krátkodobé splácení
• přehlednost a jednoduchost
• produkt svým nízkým navýšením nezatíží Váš rozpočet
• navýšení představuje pouze 1% z ceny zboží měsíčně
• záleží pouze na Vás, jak dlouho budete splácet a o kolik úvěr přeplatíte

 

Prodej na splátky Variabilní klasický úvěr
Jestliže potřebujete úvěr rozložit do delšího nebo naopak do kratšího období, pak si zvolte tento typ úvěru. Sami si určíte optimální kombinaci mezi velikostí zálohy (minimálně 10 % z ceny zboží), počtem pravidelných měsíčních splátek (6 až 36 měsíců) a cenou úvěru. Postup: Vyberte Klasický úvěr, Přímá platba 10% z ceny zboží, Počet splátek 6-36, Odklad 0 a potom „Přepočítat“.

Klasický úvěr je jednoduchý, flexibilní a bezpečný. Klasický spotřebitelský úvěr lze rychle a s minimální administrativou vyřídit přímo v eshopu. Nepotřebujete žádného ručitele, pouze doklady k ověření totožnosti, Vašeho příjmu a bydliště. Klasický úvěr si ušijete na míru. Výši přímé platby, délku splácení úvěru nebo výši měsíční splátky si zvolíte Vy:

libovolná přímá platba (od 10% z ceny zboží)
volitelná délka úvěru (od 6 měsíců)
volitelná výše měsíční splátky
navýšení dle počtu měsíců, RPSN 18,39%Prodej na splátky Božský úvěr
0% + 20 x 6
SPOTŘEBITELSKÝ ÚVĚR, který Vám umožňuje splatit úvěr bezúročně nebo standardně ve 20 měsíčních splátkách ve výši 6 % z ceny zboží.
Božský úvěr - přímá platba 0%, počet splátek 20, navýšení 20% / 0%, RPSN 23,92% / 0%  - pokud klient doplatí úvěr mezi 6 a 7 splátkou, pak doplatek bez navýšení.


VÝHODY

• možnost zvolit si způsob splácení
• bezúročná varianta
• nulová přímá platba
• výše splátky pouze 6 % z ceny zboží

   
Můžete se rozhodnout splatit celý úvěr bez navýšení, a to formou 6 měsíčních splátek a doplatku nebo standardní variantou v podobě 20 měsíčních splátek ve výši 6 % z ceny zboží. Nepotřebujete hotovost.

Prodej na splátky Úvěr pohoda 3

Pohodový spátkový režim. Přímá platba 10%, počet splátek 11 (po 10%), navýšení 20% / 0%, RPSN 35,79% / 0% pokud doplatíte úvěr do 3 měsíců.

VÝHODY:

• 0% pokud doplatíte úvěr do 3 měsíců, pak doplatek bez navýšení

KATEGORIE
Nejprodávanější
Platební metody
Naši partneři
Weblogo
Doporučujeme z naší nabídky
 
Cena s DPH: 29 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 22 490,- 
ks
 
Cena s DPH: 23 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 12 990,- 
ks
Mohlo by vás zajímat

Copyright 2008 © OK business, s.r.o.
Šumavská 416/15 , 602 00 Brno, IČ:26908280, DIČ:CZ26908280, více info v kontaktech © OK business, s.r.o. - všechna práva vyhrazena Šicí stroje
Google
statistics NetDirect
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.