0
0,- 

Soutěž o šicí stroj

20.11.2013
Zúčastněte se soutěže o šicí stroj! Časopis Burda pořádá ve svém vánočním čísle zajímavé soutěže. Jednou z možností účasti v soutěži je i vyhrát šicí stroj Lucznik, který do soutěže věnovala společnost OK business, s.r.o.

Časopis Burda pořádá ve svém vánočním čísle zajímavé soutěže. Jednou z možností účasti v soutěži je i vyhrát šicí stroj Lucznik, který do soutěže věnovala společnost OK business, s.r.o., která je zastoupením této značky pro Českou republiku a Slovensko. Na značku Lucznik se řada lidí dívá jako na polský produkt, stejně jako na potraviny, ale v tomto směru se mýlí. Ze značky Lucznik zústal pouze název, jako je tomu i u ostatních mnoha značek, včetně českých a továrny, ze kterých se chrlí šicí stroje jsou stejné, asijské. Skutečný původ strojů je odhalen až na místě a mnohdy je to jinak než obchodník prezentoval. Rovněž není košér pomlouvat konkurenci, tam si na to dejte pozor. Chtějte slyšet pravdu :-)! Každá značka má své vlajkové lodě, produkty, které stojí za ty prachy a které naopak ne! Každý šicí stroj se hodí na něco jiného, ten na to, ten na ono. Značka Lucznik se na českém trhu stala oblíbenou již v minulosti a v našich dobách má ve své ucelené řadě řadu šicích strojů, které odpovídají moderním trendům a uspokojí náročné i začínající. Stačí se dotázat a nechat si co nejobjektivněji poradit. Do této soutěže Lucznik neposkytl jen tak obyčejnou mašinu. O tento šicí stroj se vyplatí soutěžit! Držíme palce, abyste to byli právě Vy! Vyhrát stroj za 5 490,-, to není málo.

Soutěž o šicí stroj LucznikKATEGORIE
Nejprodávanější
Platební metody
Naši partneři
Weblogo
Doporučujeme z naší nabídky
 
Cena s DPH: 29 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 22 490,- 
ks
 
Cena s DPH: 23 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 12 990,- 
ks
Mohlo by vás zajímat

Copyright 2008 © OK business, s.r.o.
Šumavská 416/15 , 602 00 Brno, IČ:26908280, DIČ:CZ26908280, více info v kontaktech © OK business, s.r.o. - všechna práva vyhrazena Šicí stroje
Google
statistics NetDirect
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.