0
0,- 

Software pro vyšívání
V této kategorii Ráj šití nabízíme softwary pro začínající i pokročilé návrháře pro šicí stroje i vyšívací stroje. Nabízíme vše od jednoduchých softwarů pro vytváření návrhů výšivek, ideální pro začínající designery, kdy program automaticky konvertuje kresby do vyšívacích formátů. Často tyto softwary mají již  také vestavěné fonty pro vytváření číslic, písmen a různých znaků. Některé umí také konvertovat navzájem mezi formáty (vždy je k dispozici výběr). Např. softwary lite jsou jednoduchými programy pro PC, většinou již s nahrávacím modulem USB. Umožňují také tvorbu vlastních výšivek automatickou konverzí z grafické předlohy či konverzí z jiného vyšívacího formátu, např. dst, pcs, hus platí kupříkladu u softwaru Lite od firmy Brother. Nabízíme software pro šicí a vyšívací stroje Brother, šicí a vyšívací stroje Janome a další typy softwaru. Popis a vhodnost pro daný typ šicího stroje najdete vždy u výrobku.

Třídit dle:
 
ks
Softwarový balíček BERNINA – DesignWorks je balíček obsahující instalační programy pro CutWork, PaintWork a CrystalWork. DesignWorks je nutný software pro užívání ostatních volitelných softwarů Bernina.
Cena s DPH: 2 250,- 
 
ks
ks
Aktivační klíč pro BERNINA – PaintWork je aktivační klíč pro volitelný software pro vyšívací stroje Bernina.
Cena s DPH: 2 490,- 
 
ks
ks
Aktivační klíč pro BERNINA – CrystalWork je aktivační klíč pro volitelný software CrystalWork pro vyšívací stroje Bernina.
Cena s DPH: 2 490,- 
 
ks
ks
Aktivační klíč pro BERNINA – CutWork je aktivační klíč pro volitelný software CrystalWork pro vyšívací stroje Bernina.
Cena s DPH: 2 490,- 
 
ks
ks
Vyšívací software Bernette Customizer je software pro vyšívací stroje Bernette Chicago 7 a Deco 340. V tomto programu lze kreativně tvořit výšivky pro Váš vyšívací stroj.
Cena s DPH: 3 500,- 
 
ks
ks
Vyšívací software Pfaff 5D Cross Stitcher je vyšívací software pro šicí a vyšívací stroje Pfaff Creative. Umožňuje vyšívat tradiční výšivky křížkovým stehem v ruční kvalitě rychlostí stroje. Novější verze softwaru 4D Cross Stitcher.
Cena s DPH: 4 380,- 
 
ks
ks
Upgrade pro stroje V5/V7/V3 je software, který rozšiřuje možnost uvedených strojů vyšívat do rámečku 300x200mm. Balíček obsahuje rámeček 200x200mm, 200x300mm, software s 30 nových motivů a nové druhy vyšívaných písmen.
Cena s DPH: 4 900,- 
 
ks
ks
Jednoduchý software Janome DIGITIZER JUNIOR pro vytváření návrhů výšivek. Je ideální pro začínající designery. Program automaticky konvertuje kresby do vyšívacích formátů. Má také vestavěné fonty pro vytváření číslic, písmen a různých znaků.
Cena s DPH: 6 594,- 
 
ks
ks
UPGRADE PED 5/6/7/8/next na PED 10 je aktualizace na vyšívací software PE-Design 10.
Cena s DPH: 7 900,- 
 
ks
ks
Vyšívací software Creative 5D Sketch je vyšívací software pro šicí a vyšívací stroje Pfaff Creative. Software slouží pro vytváření vzorů vyšívaných volnou rukou (volným pohybem) a zvýraznění struktury. Novější verze softwaru 4D.
Cena s DPH: 8 490,- 
 
ks
ks
Vyšívací software Pfaff 5D Embroidery je nový vyšívací software pro šicí a vyšívací stroje Pfaff Creative. Software Pfaff 5D Embroidery novější verze softwaru 4D umožňuje upravovat, přizpůsobovat a kombinovat vaše výšivkové vzory.
Cena s DPH: 9 240,- 
 
ks
ks
Vyšívací software PE DESIGN Plus 2 je jednoduchý program umožňující tvorbu a úpravu výšivek pro vyšívací stroje značky Brother. Jedná se o nástupce programu PE Design Plus s čtečkou paměťových karet (nahrávacím modulem pro USB).
Cena s DPH: 9 640,- 
 
ks
ks
Vyšívací software BERNINA 7 - EditorPlus. S tímto softwarem bude každá Vaše výšivka jedinečná díky snadné editaci a rozsáhlým možnostem tvorby nápisů. Vytvořte si své vlastní vzory.
Cena s DPH: 12 990,- 
 
ks
ks
Vyšívací software Pfaff 5D Embroidery Extra je dokoupitelné příslušenství pro šicí a vyšívací stroje Pfaff Creative. Software 5D Embroidery Extra dokáže automaticky vytvářet vyšívací vzory z obrázku.
Cena s DPH: 18 990,- 
 
ks
ks
PE-DESIGN NEXT je pokročilý program pro PC s nahrávacím modulem USB. PE-DESIGN NEXT umožňuje tvorbu vlastních výšivek, import vektorových souborů a další. Jendá se o doporučené příslušenství pro vyšívací stroje značky Brother.
Cena s DPH: 27 790,- 
 
ks
ks
PE-DESIGN 10 je nejnovější program pro PC s nahrávacím modulem USB. PE-DESIGN 10 umožňuje tvorbu vlastních výšivek.
Cena s DPH: 29 900,- 
 
ks
ks
Janome DIGITIZER MBX ver. 4 je profesionální vyšívací software s integrovaným programem CorelDraw Graphics Suite X5. Tento vyšívací software pro vyšívací stroje Janome je vhodný pro začátečníky, profesionály i do tiskařského průmyslu
Cena s DPH: 29 994,- 
 
ks
ks
Vyšívací software BERNINA 7 - DesignerPlus. Proměňte své tvůrčí sny ve skutečnost se skvělými trojrozměrnými (3D) funkcemi, jako je PunchWork, StumpWork, Trapunto a Raised Satin. Vyšívací software BERNINA 7 – obsahuje řadu 3D efektů pro jedinečné zdo
Cena s DPH: 30 990,- 
 
ks
ks
Vyšívací software Pfaff 5D Suite je nový kompletní software pro šicí a vyšívací stroje Pfaff Creative. Software 5D Suite obsahuje všech 12 modulů pro vyšívání v jednom a umožňuje využívat všechny vyšívací funkce.
Cena s DPH: 38 990,- 
 
ks
Třídit dle:
 


KATEGORIE
Nejprodávanější
Platební metody
Naši partneři
Weblogo
Doporučujeme z naší nabídky
 
Cena s DPH: 29 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 22 490,- 
ks
 
Cena s DPH: 23 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 12 990,- 
ks
Mohlo by vás zajímat

Copyright 2008 © OK business, s.r.o.
Šumavská 416/15 , 602 00 Brno, IČ:26908280, DIČ:CZ26908280, více info v kontaktech © OK business, s.r.o. - všechna práva vyhrazena Šicí stroje
Google
statistics NetDirect
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.