0
0,- 

Software Pfaff
Software pro vyšívání je kategorie, ve které jsou dostupné vyšívací softwary pro vyšívací stroje Pfaff. Např. Creative 4D Cross Stitcher je vyšívací software určený pro šicí a vyšívací stroje Pfaff Creative. Software 4D Cross Stitcher umožňuje vyšívat výšivky křížkovým stehem v ruční kvalitě, ale s rychlostí stroje. Se softwarem Cross Stitcher lze používat obrázky jako šablony nebo si vytvořit vzor automaticky. Vytvoříte tak tradiční i moderní vzory úplným křížkovým stehem, polovičním i čtvrtinovým. Dále pak lze vyšívat pomocí mini křížků, křížků s poloviční výškou nebo šířkou, s pevnými nebo volnými zpětnými stehy či francouzskými uzlíky. Zajímavá je funkce násobení s níž jde automaticky udělat až 8 odrazů původního tvaru. Software Stitcher obsahuje přes 150 vzorů a 27 fontů pro křížkové stehy a výplně. Každý nabízený software pro vyšívání má ve svém detailu produktu popis, kde najdete podrobné informace. S vyšívacím softwarem si vyšívání nejen usnadníte. V kategorii software pro vyšívání pro vyšívací stroje Pfaff je nabízena široká škalá SW až po Vyšívací software Creative 4D Suite, který obsahuje veškerý software Creative 4D, takže v něm naleznete všech 5 modulů. 4D Suit nabízí 250 výplňových vzorů, možnost vytvořit si vlastní vzory, nástroje kreslení. Tento software obsahuje veškeré funkce ze softwarů Embroidery Extra, Design Enhancer, Cross Stitcher i Sketch. Softwaru 4D Suite nechybí ani 4D Organizer pro přehledné vyhledávání obrázků, vzorů či motivů. Vzory si můžete prohlédnout v blocích, ve 2D i 3D rozlišení, takže jen zvolit.

Třídit dle:
 
ks
Vyšívací software Pfaff 5D Cross Stitcher je vyšívací software pro šicí a vyšívací stroje Pfaff Creative. Umožňuje vyšívat tradiční výšivky křížkovým stehem v ruční kvalitě rychlostí stroje. Novější verze softwaru 4D Cross Stitcher.
Cena s DPH: 4 380,- 
 
ks
ks
Vyšívací software Creative 5D Sketch je vyšívací software pro šicí a vyšívací stroje Pfaff Creative. Software slouží pro vytváření vzorů vyšívaných volnou rukou (volným pohybem) a zvýraznění struktury. Novější verze softwaru 4D.
Cena s DPH: 8 490,- 
 
ks
ks
Vyšívací software Pfaff 5D Embroidery je nový vyšívací software pro šicí a vyšívací stroje Pfaff Creative. Software Pfaff 5D Embroidery novější verze softwaru 4D umožňuje upravovat, přizpůsobovat a kombinovat vaše výšivkové vzory.
Cena s DPH: 9 240,- 
 
ks
ks
Vyšívací software Pfaff 5D Embroidery Extra je dokoupitelné příslušenství pro šicí a vyšívací stroje Pfaff Creative. Software 5D Embroidery Extra dokáže automaticky vytvářet vyšívací vzory z obrázku.
Cena s DPH: 18 990,- 
 
ks
ks
Vyšívací software Pfaff 5D Suite je nový kompletní software pro šicí a vyšívací stroje Pfaff Creative. Software 5D Suite obsahuje všech 12 modulů pro vyšívání v jednom a umožňuje využívat všechny vyšívací funkce.
Cena s DPH: 38 990,- 
 
ks
Třídit dle:
 


KATEGORIE
Nejprodávanější
Platební metody
Naši partneři
Weblogo
Doporučujeme z naší nabídky
 
Cena s DPH: 29 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 22 490,- 
ks
 
Cena s DPH: 23 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 12 990,- 
ks
Mohlo by vás zajímat

Copyright 2008 © OK business, s.r.o.
Šumavská 416/15 , 602 00 Brno, IČ:26908280, DIČ:CZ26908280, více info v kontaktech © OK business, s.r.o. - všechna práva vyhrazena Šicí stroje
Google
statistics NetDirect
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.