0
0,- 

Šicí stroje
V této kategorii naleznete šicí stroje určené převážně k domácímu šití, ale uspokojí i náročného klienta ba dokonce profesionála. V nabídce Ráje šití jsou šicí stroje renomovaných a kvalitou prověřených značek jako je legendární Singer, Bernina, Brother a JanomeLucznik, Pfaff, Zetina, Veritas, Toyota, Gritzner, AEG, Bobbin, BabyLock, Veronica a Elna, Husqvarna, Necchi, Texi a mnoho dalších. Nabízíme kompletní sortiment více než 20 předních světových značek šicích strojů a příslušenství k nim. Šicí stroj využije každý, ať má šití jako hobby nebo povinnost. Chcete být originální? Obléci sebe a děti dle svého vkusu? Šicí stroje ušijí nejen oblečení pro celou rodinu, ale i textilie do bytu či domu jako záclony, závěsy, přehozy, polštáře či ložní povlečení, o jakých jste vždy snili. Na Ráji šití najdete i poradnu pro šití a další rady a tipy.

Nevíte v široké nabídce šicích strojů s výběrem rady? Neváhejte a kontaktujte nás! Pro každého z vás existuje šicí stroj, který bude vyhovovat právě jen Vám, pouze musíte vědět, co od šicího stroje očekáváte. Nehledejte v našem sortimentu šicí stroj podle ceny, ale podle kvality, vašich požadavků a našich zkušeností. Konzultujte výběr s našimy odborníky! Šicí stroje pro vás dle potřeby porovnáme a společně vybereme ten nejvhodnější. Pro nás je nejdůležitější vaše spokojenost, nikoli pouhý prodej šicího stroje! Pro zjednodušení nákupu naleznete u každého šicího stroje doporučené příslušenství, určené právě tomuto šicímu stroji. Na Ráji šití najdete i velké množství příslušenství pro kreativní šití, základní galanterii, jehly, nitě, díly pro šicí stroje, žehlící techniku a další sortiment pro šití.
 

z11

stránka
... Následující strana
Třídit dle:
 
ks
Šicí stroje Janome SEW MINI jsou malé dětské šicí stroje určené pro jednoduché šití v domácnosti nebo na cestách. Šicí stroje Janome SEW MINI mají rotační chapač, volné rameno a další užitečné funkce.
Cena s DPH: 2 256,- 
 
ks
ks
Šicí stroj AEG 210 je šicí stroj pro domácnost s volným ramenem a vertikálním uložením chapače. Šicí stroj má 20 šicích programů vč. overlockového otevřeného stehu, 15 stehů, 4-krokové šití knoflíkové dírky.
Cena s DPH: 2 390,- 
 
ks
ks
Šicí stroj AEG 220 mechanický šicí stroj pro domácnost s volným ramenem a vertikálním uložením chapače. Šicí stroj má 20 šicích programů, 15 stehů, 4-krokové šití knoflíkové dírky, možnost regulace délky stehu.
Cena s DPH: 2 420,- 
 
ks
ks
Šicí stroj Guzzanti GZ - 110 je mechanický domácí šicí stroj za přijatelnou cenu. Šicí stroj Guzzanti GZ - 110 nabízí 22 šicích programů, kyvný CB chapač, 4 - krokové šití knoflíkové dírky a volné rameno.
Cena s DPH: 2 480,- 
 
ks
ks
Šicí stroj Lucznik 510 Anna je mechanický šicí stroj pro občasné domácí šití. Šicí stroj Lucznik 510 Anna nabízí 15 šicích programů, kovovou vnitřní kostru, CB chapač, 4 krokovou knoflíkovou dírku a volné rameno.
Cena s DPH: 2 590,- 
 
ks
ks
Šicí stroj Brother J 14 je jednoduchý mechanický domácí šicí stroj Brother, který má horizontální rotační chapač, volné rameno, 4 krokovou knoflíkovou dírku a regulovatelné napětí horní nitě. Šikovný pomocník za skvělou cenu.
Cena s DPH: 2 660,- 
 
ks
ks
Šicí stroj Brother J 17 je mechanický domácí šicí stroj Brother s kovovou kostrou a jednoduchou obsluhou. Vybaven 17 šicími programy, horizontálním rotačním chapačem, 4-krokovou knoflíkovou dírkou a volným ramenem.
Cena s DPH: 2 760,- 
 
ks
ks
Šicí stroj Toyota Necchi 215A je domácí šicí stroj s 21 programy, 9-ti pružnými stehy, volným ramenem, vertikálním kyvným chapačem. Šicí stroj má čtyřkrokové šití knoflíkové dírky, plynulou regulaci délky stehu a další funkce.
Cena s DPH: 2 799,- 
 
ks
ks
Šicí stroj Lucznik 419 Milena je mechanický domácí stroj, který je vybaven 22 šicími programy vč. overlockových stehů, kyvným CB chapačem, volným ramenem, 4-krokovou knoflíkovou dírkou i regulovatelnou délkou stehu.
Cena s DPH: 2 950,- 
 
ks
ks
Šicí stroj AEG 2701 s volným ramenem a vertikálním uložením chapače. Šicí stroj má 19 stehů, 36 šicích programů a 4-krokovou knoflíkovou dírku, plynule nastavitelnou délku stehu do 4 mm.
Cena s DPH: 2 990,- 
 
ks
ks
Šicí stroj Toyota ECO 15 CG je mechanický domácí šicí stroj nové generace, který má horizontální rotační chapač, 15 šicích programů a 4-krokovou knoflíkovou dírku.
Cena s DPH: 2 999,- 
 
ks
ks
Šicí stroj Toyota ECO 15 B je mechanický domácí šicí stroj nové generace, který má horizontální rotační chapač, 15 šicích programů a 4-krokovou knoflíkovou dírku.
Cena s DPH: 2 999,- 
 
ks
ks
Šicí stroj Lucznik 2014 Ewa II je multifunkční víceúčelový šicí stroj do domácnosti. Vybaven kyvným CB chapačem, 38 šicími programy a volným ramenem. Umožňuje dvojjehlou šít všechny stehy. Výhodný poměr ceny a výkonu.
Cena s DPH: 3 150,- 
 
ks
ks
Šicí stroj Toyota ECO 15 A je mechanický domácí šicí stroj nové generace, který má horizontální rotační chapač, 15 šicích programů a 4-krokovou knoflíkovou dírku.
Cena s DPH: 3 180,- 
 
ks
ks
Moderní, praktický šicí stroj AEG 225 nové generace s LCD displejem. Šicí stroj má 4-krokovou knoflíkovou dírku, 25 šicích programů, volné rameno a vertikální kyvný CB chapač.
Cena s DPH: 3 195,- 
 
ks
ks
Šicí stroj Juno E 1015 je nový domácí šicí stroj s jednoduchým ovládáním a overlockovými stehy. Šicí stroj má 15 šicích programů, vertikální kyvný CB chapač, volné rameno, 4-krokovou knoflíkovou dírku a možnost regulace délky stehu.
Cena s DPH: 3 196,- 
 
ks
ks
Šicí stroj Brother BQ 1700 je domácí šicí stroj s celokovovou konstrukcí určený pro domácí šití. Šicí stroj Brother BQ 1700 je vybaven volným ramenem, rotačním chapačem a má 17 šicích programů včetně 4-krokové knoflíkové dírky.
Cena s DPH: 3 239,- 
 
ks
ks
Šicí stroj Lucznik 417 Diana je skvěle vybavený šicí stroj s overlockovými a elastickými stehy. Šicí stroje Lucznik Diana mají 24 programů, kyvný CB chapač, 4-krokovou dírku, volné rameno, ořez nitě, reg. přítlak patky.
Cena s DPH: 3 250,- 
 
ks
ks
Lucznik 418 Maria je mechanický stroj s overlockovými a elastickými stehy pro domácnost. Lucznik Maria mají 24 programů, kyvný CB chapač, 4-krokovou dírku, volné rameno, ořez nitě a nastavitelnou šířku stehu.
Cena s DPH: 3 250,- 
 
ks
ks
Lucznik 420 Alice je mechanický stroj pro domácnost s moderním designem. Alice má 24 šicích programů vč. overlockových stehů, volné rameno, 4-krokovou knoflíkovou dírku, regulovatelný přítlak patky i délku stehu.
Cena s DPH: 3 350,- 
 
ks

z11

stránka
... Následující strana
Třídit dle:
 

Šicí stroje
Na Ráji šití nabízíme kompletní výběr značek na českém trhu. Nabízíme šicí stroje renomovaných značek jako např. švýcarskou značku pro šicí stroje Bernina, japonské značky Janome a Brother, proslulý americký Singer, polskou značku s více než 60ti letou tradicí Lucznik, Veritas, který není třeba představovat, tradiční německou značku Pfaff i českou značku Zetina. Dále nabízíme šicí stroje AEG, Toyota, Gritzner, Bobbin, Husqvarna, Baby Lock, Elna, Veronica a nejnověji také šicí stroje Guzzanti, Necchi a Texi. Jedná se o šicí stroje pro domácí a hobby šití, které ale poslouží i náročnějším uživatelům či profesionálům. Jaký šicí stroj si vybrat, Vám rádi a ochotně poradíme. V případě zájmu zákazníkům doporučíme nejvhodnější typ šicího stroje či strojů s ohledem na jeho potřeby a požadavky. Ráj šití nabízí kvalitní šicí stroje z vlastního dovozu nebo vždy od oficiálních zastoupení.

Doprava na šicí stroje nebo u objednávek od 3 300,- Kč je zdarma. Pro věrné zákazníky poskytujeme na opakované nákupy slevy. Záruční i pozáruční servis na šicí stroje i overlocky je zajištěn námi nebo přímo servisními středisky dovozců jednotlivých značek, kteří mají vždy proškolené servisní techniky i na nejnovější modely šicích strojů a mají dostupné veškeré technické informace od výrobců vč. největšího skladu náhradních dílů v republice. Ke každému stroji obdržíte automaticky český návod na obsluhu. Na Ráji šití máte jistotu, že nakoupíte kvalitní šicí stroje z oficielních dovozů a že budete mít zajištěny veškeré poprodejní služby. Nebudete ničím nepříjemně zaskočeni jako nemálo zákazníků, kteří k nám volají a sdělují své negativní zkušenosti s nákupy jinde.

Na Ráji šití nakoupíte samozřejmě i příslušenství k šicím strojům, jehly potřebné ke každému námi nabízenému šicímu stroji, overlocku či coverlocku, základní položky galanterie, nitě, často vyměňované opotřebitelné náhradní díly a mnoho dalšího. Samozřejmě si můžete na Ráji šití také vybrat z široké nabídky šicích a vyšívacích strojů, softwaru k vyšívacím strojům, z overlocků, coverlocků, kombinací overlock - coverlock, z žehlících lisů či mandlů pro domácnost či poloprofesionální použití. Pokud potřebujete konzultaci, neváhejte nás kontaktovat.


KATEGORIE
Nejprodávanější
Platební metody
Naši partneři
Weblogo
Doporučujeme z naší nabídky
 
Cena s DPH: 20 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 12 490,- 
ks
 
Cena s DPH: 21 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 4 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 7 990,- 
ks
Mohlo by vás zajímat

Copyright 2008 © OK business, s.r.o.
Šumavská 416/15 , 602 00 Brno, IČ:26908280, DIČ:CZ26908280, více info v kontaktech © OK business, s.r.o. - všechna práva vyhrazena Šicí stroje
Google
statistics NetDirect