0
0,- 

Šicí stroje
V této kategorii naleznete šicí stroje určené převážně k domácímu šití, ale uspokojí i náročného klienta ba dokonce profesionála. V nabídce Ráje šití jsou šicí stroje renomovaných a kvalitou prověřených značek jako je legendární Singer, Bernina, Brother a JanomeLucznik, Pfaff, Zetina, Veritas, Toyota, Gritzner, AEG, Bobbin, BabyLock, Veronica a Elna, Husqvarna, Necchi, Texi a mnoho dalších. Nabízíme kompletní sortiment více než 20 předních světových značek a příslušenství k nim. Šicí stroj využije každý, ať má šití jako hobby nebo povinnost. Chcete být originální? Obléci sebe a děti dle svého vkusu? Šicí stroje ušijí nejen oblečení pro celou rodinu, ale i textilie do bytu či domu jako záclony, závěsy, přehozy, polštáře či ložní povlečení, o jakých jste vždy snili. Na Ráji šití najdete i poradnu pro šití a další rady a tipy.

Nevíte v široké nabídce šicích strojů s výběrem rady? Neváhejte a kontaktujte nás! Pro každého z vás existuje šicí stroj, který bude vyhovovat právě jen Vám, pouze musíte vědět, co od šicího stroje očekáváte. Nehledejte v našem sortimentu stroj podle ceny, ale podle kvality, vašich požadavků a našich zkušeností. Konzultujte výběr s našimi odborníky! Šicí stroje pro vás dle potřeby porovnáme a společně vybereme ten nejvhodnější. Pro nás je nejdůležitější vaše spokojenost, nikoli pouhý prodej! Pro zjednodušení nákupu naleznete u každého šicího stroje doporučené příslušenství, určené právě pro něj. Na Ráji šití najdete i velké množství příslušenství pro kreativní šití, základní galanterii, jehly, nitě, náhradní díly pro šicí stroje, žehlící techniku a další sortiment.
 

z14

stránka
... Následující strana
Třídit dle:
 
ks
Šicí stroj Lucznik Mini je mechanický šicí stroj pro občasné domácí šití. Lucznik Mini nabízí 12 šicích programů, kovovou vnitřní kostru, kovový horizontální rotační chapač, volné rameno. Vhodný nejen pro děti.
Cena s DPH: 1 490,- 
 
ks
ks
Šicí stroj Singer SMC 1507 je domácí šicí stroj, který má 7 druhů stehů, 4-krokovou knoflíkovou dírku, volné rameno, a další užitečné funkce.
Cena s DPH: 2 350,- 
 
ks
ks
Šicí stroj Singer 8280 Family už svým názvem předpokládá jeho určení pro jednoduché domácí využití. Šicí stroj má 7 druhů stehů (základní, dekorativní, pružné), plynulá regulace délky stehu.
Cena s DPH: 2 390,- 
 
ks
ks
Šicí stroj Lucznik Everyday je mechanický šicí stroj pro občasné domácí šití. Lucznik Everyday nabízí 16 šicích programů, kovovou vnitřní kostru, kovový horizontální rotační chapač, 4 krok. knoflík. dírku a volné rameno.
Cena s DPH: 2 390,- 
 
ks
ks
Šicí stroje Janome SEW MINI DX2 jsou malé dětské šicí stroje určené pro jednoduché šití v domácnosti nebo na cestách. Šicí stroje Janome SEW MINI mají rotační chapač, volné rameno a další užitečné funkce.
Cena s DPH: 2 400,- 
 
ks
ks
Singer 2250 Tradition je domácí mechanický šicí stroj s 10 druhy stehů, 4-krokovou knoflíkovou dírkou, kyvným CB chapačem a polohovatelnou jehlou. Tento šicí stroj je vhodný pro šití lehkých až středně silných látek.
Cena s DPH: 2 490,- 
 
ks
ks
Šicí stroj Guzzanti GZ - 110 je mechanický domácí šicí stroj za přijatelnou cenu. Šicí stroj Guzzanti GZ - 110 nabízí 22 šicích programů, kyvný CB chapač, 4 - krokové šití knoflíkové dírky a volné rameno.
Cena s DPH: 2 499,- 
 
ks
ks
Šicí stroj Lucznik 510 Anna je mechanický šicí stroj pro občasné domácí šití. Šicí stroj Lucznik 510 Anna nabízí 15 šicích programů, kovovou vnitřní kostru, CB chapač, 4 krokovou knoflíkovou dírku a volné rameno.
Cena s DPH: 2 590,- 
 
ks
ks
Šicí stroj Texi Joy 1303 Green je mechanický šicí stroj pro základní a příležitostné šití. Nabízí 13 šicích programů, kyvný CB chapač, volné rameno, 4 krokovou knoflíkovou dírku a LED osvětlení.
Cena s DPH: 2 593,- 
 
ks
ks
Šicí stroj Texi Joy 1304 Blue je mechanický šicí stroj pro základní a příležitostné šití. Nabízí 13 šicích programů, kyvný CB chapač, volné rameno, 4 krokovou knoflíkovou dírku a LED osvětlení.
Cena s DPH: 2 593,- 
 
ks
ks
Šicí stroj Texi Joy 1301 Pink je mechanický šicí stroj pro základní a příležitostné šití. Nabízí 13 šicích programů, kyvný CB chapač, volné rameno, 4 krokovou knoflíkovou dírku a LED osvětlení.
Cena s DPH: 2 593,- 
 
ks
ks
Šicí stroj Texi Joy 1302 Purple je mechanický šicí stroj pro základní a příležitostné šití. Nabízí 13 šicích programů, kyvný CB chapač, volné rameno, 4 krokovou knoflíkovou dírku a LED osvětlení.
Cena s DPH: 2 593,- 
 
ks
ks
Šicí stroj Toyota Necchi 215A je domácí šicí stroj s 21 programy, 9-ti pružnými stehy, volným ramenem, vertikálním kyvným chapačem. Šicí stroj má čtyřkrokové šití knoflíkové dírky, plynulou regulaci délky stehu a další funkce.
Cena s DPH: 2 799,- 
 
ks
ks
Šicí stroj Texi Joy 25 je nový mechanický šicí stroj pro základní až běžné domácí šití. Nabízí 25 šicích programů, kyvný CB chapač, volné rameno, 4 krokovou knoflíkovou dírku a možnost regulace délky i šířky stehu.
Cena s DPH: 2 859,- 
 
ks
ks
Šicí stroj Singer Simple 3210 je mechanický šicí stroj určený pro domácí šití. Stroj má 10 druhů stehů, kyvný CB chapač, poloautomatickou knoflíkovou dírku šitou na 4 kroky a regulovatelnou délku stehu.
Cena s DPH: 2 903,- 
 
ks
ks
Šicí stroj Brother J 14 je jednoduchý mechanický domácí šicí stroj Brother, který má horizontální rotační chapač, volné rameno, 4 krokovou knoflíkovou dírku a regulovatelné napětí horní nitě. Šikovný pomocník za skvělou cenu.
Cena s DPH: 2 970,- 
 
ks
ks
Šicí stroj Brother KD 144 Little Angel je jednoduchý mechanický domácí šicí stroj určený pro malé švadlenky. Stroj je jednoduchý na obsluhu, vybavený chráničem prstů proti poranění dětí. 14 typů stehů, výměnné designové panely.
Cena s DPH: 2 970,- 
 
ks
ks
Šicí stroj Brother KE 14 Little Darling je jednoduchý mechanický domácí šicí stroj určený malé i velké začátečníky. Stroj je jednoduchý na obsluhu, vybavený chráničem prstů proti poranění dětí.
Cena s DPH: 2 970,- 
 
ks
ks
Šicí stroj Singer Simple 3223 je mechanický šicí stroj určený pro domácí šití. Stroj má 23 druhů stehů, kyvný CB chapač, poloautomatickou knoflíkovou dírku šitou na 4 kroky a regulovatelnou délku stehu.
Cena s DPH: 2 998,- 
 
ks
ks
Šicí stroj Texi Joy 48 je elektronický šicí stroj pro základní až běžné domácí šití. Nabízí 48 šicích programů, kyvný CB chapač, volné rameno, 4 krokovou knoflíkovou dírku a možnost regulace délky i šířky stehu.
Cena s DPH: 2 999,- 
 
ks

z14

stránka
... Následující strana
Třídit dle:
 

Šicí stroje
Na Ráji šití nabízíme kompletní výběr značek na českém trhu. Nabízíme šicí stroje renomovaných značek jako např. švýcarskou značku Bernina, japonské značky Janome a Brother, proslulý americký Singer, polskou značku s více než 60ti letou tradicí Lucznik, Veritas, který není třeba představovat, tradiční německou značku Pfaff i českou značku Zetina. Dále nabízíme šicí stroje AEG, Toyota, Gritzner, Bobbin, Husqvarna, Baby Lock, Elna, Veronica a nejnověji také Guzzanti, Necchi a Texi. Jedná se o šicí stroje pro domácí a hobby šití, které ale poslouží i náročnějším uživatelům či profesionálům. Jaký šicí stroj si vybrat, Vám rádi a ochotně poradíme. V případě zájmu zákazníkům doporučíme nejvhodnější typ stroje či strojů s ohledem na potřeby a požadavky. Ráj šití nabízí kvalitní šicí stroje z vlastního dovozu nebo vždy od oficiálních zastoupení.

Doprava je u objednávek od 3 300,- Kč zdarma. Pro věrné zákazníky poskytujeme na opakované nákupy slevy. Záruční i pozáruční servis na šicí stroje i overlocky je zajištěn námi nebo přímo servisními středisky dovozců jednotlivých značek, kteří mají vždy proškolené servisní techniky i na nejnovější modely šicích strojů a mají dostupné veškeré technické informace od výrobců vč. největšího skladu náhradních dílů v republice. Ke každému stroji obdržíte automaticky český návod na obsluhu. Na Ráji šití máte jistotu, že nakoupíte kvalitní šicí stroje z oficielních dovozů a že budete mít zajištěny veškeré poprodejní služby. Nebudete ničím nepříjemně zaskočeni jako nemálo zákazníků, kteří k nám volají a sdělují své negativní zkušenosti s nákupy jinde.

Na Ráji šití nakoupíte samozřejmě i příslušenství k šicím strojům, jehly potřebné ke každému námi nabízenému šicímu stroji, overlocku či coverlocku, základní položky galanterie, nitě, často vyměňované opotřebitelné náhradní díly a mnoho dalšího. Samozřejmě si můžete na Ráji šití také vybrat z široké nabídky šicích a vyšívacích strojů, softwaru k vyšívacím strojům, z overlocků, coverlocků, kombinací overlock - coverlock, z žehlících lisů či mandlů pro domácnost či poloprofesionální použití. Pokud potřebujete konzultaci, neváhejte nás kontaktovat.


KATEGORIE
Nejprodávanější
Platební metody
Naši partneři
Weblogo
Doporučujeme z naší nabídky
 
Cena s DPH: 29 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 22 490,- 
ks
 
Cena s DPH: 23 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 12 990,- 
ks
Mohlo by vás zajímat

Copyright 2008 © OK business, s.r.o.
Šumavská 416/15 , 602 00 Brno, IČ:26908280, DIČ:CZ26908280, více info v kontaktech © OK business, s.r.o. - všechna práva vyhrazena Šicí stroje
Google
statistics NetDirect
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.