0
0,- 

Šicí stroje Zetina
Šicí stroje Zetina jsou šicí stroje určené pro domácí šití. Šicí stroje Zetina online nabízené jsou vybaveny funkcemi, které šití učiní komfortnějším a pohodlnějším. Šicí stroje Zetina mají dlouhou životnost a dobrou kvalitu. Majitelky šicího stroje Zetina značku nemění a hledají opět Zetinu. Šicí stroje Zetina nabízejí vše, co od dobrého šicího stroje očekáváte. V této kategorii je naše nabídka na šicí stroje Zetina on line uveřejněná.

Třídit dle:
 
ks
Šicí stroj Zetina 2312 je multifunkční šicí stroj pro náročné použití. Šicí stroje Zetina 2312 mají 80 stehů, vysoce kvalitní vertikální rotační chapač, volné rameno a další užitečné funkce. Šicí stroj Zetina 2312 ocení i zkušené švadleny.
Cena s DPH: 8 490,- 
 
ks
ks
Šicí stroj Zetina 2023 je robustní elektronický šicí stroj s DFT horním podavačem a LCD displejem. Nabízí 28 typů stehů vč. 4 typů automatické knoflíkové dírky na 1 krok, vertikální rotační chapač a automatický navlékač.
Cena s DPH: 14 990,- 
 
ks
ks
Šicí stroj Zetina 2028 je robustní elektronický šicí stroj s DFT horním podavačem a LCD displejem. Nabízí 68 typů stehů vč. 3 typů automatické knoflíkové dírky na 1 krok, vertikální rotační chapač a automatický navlékač.
Cena s DPH: 15 990,- 
 
ks
Třídit dle:
 

Šicí stroje Zetina
Zetina je tradiční česká značka, která se stala pojmem na českém trhu. Hlavní pozornost výrobce této značky šicích strojů, bylo zaměření se na kvalitu výroby a kvalitu produktu. První šicí stroje Zetina byly vyrobeny ve 30. letech minulého století na Moravě, v tehdejším zbrojním závodě.  Jméno Zetina, používané pro šicí stroje, se stalo registrovanou ochrannou známkou. Rozmach značky a největší prodej šicích strojů Zetina následoval v r. 1991, kdy bylo na český trh umístěno více než 20 000 ks jednoho modelu šicích strojů Zetina. Značka Zetina se v této době stala nejprodávanější československou značkou. Šicí stroje Zetina najdete na našem trhu i dnes.

DEJTE POZOR při výběru šicího stroje, všechny šicí stroje v levnější cenové kategorii nemají overlockové stehy. U většiny modelů jsme pro Vás stehy vyfotili a zobrazili po šicím strojem. Obrázek lze zvětšit a podívat se, jaké stehy šicí stroj obsahuje. Pokud nevíte, jak vypadají overlockové stehy, nabízíme Vám je k nahlédnutí v našem podrobnějším vysvětlení k rozdílům mezi overlockovými stehy. Pokud není foto se stehy umístěno, kontaktujte nás a my pro Vás náhled stehů či informaci zajistíme.


KATEGORIE
Nejprodávanější
Platební metody
Naši partneři
Weblogo
Doporučujeme z naší nabídky
 
Cena s DPH: 29 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 22 490,- 
ks
 
Cena s DPH: 23 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 12 990,- 
ks
Mohlo by vás zajímat

Copyright 2008 © OK business, s.r.o.
Šumavská 416/15 , 602 00 Brno, IČ:26908280, DIČ:CZ26908280, více info v kontaktech © OK business, s.r.o. - všechna práva vyhrazena Šicí stroje
Google
statistics NetDirect
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.