0
0,- 

Šicí stroje Singer
Šicí stroje Singer Singer je proslulý americký výrobce šicí techniky, který vnikl v roce 1851. První továrna na šicí stroje Singer pak byla postavena v roce 1863 v Elizabeth, New Jersey. Firma se léta zabývala pouze výrobou šicích strojů a techniky s tím spojené, avšak během druhé světové války šicí techniku nesměla vyrábět a byla jí přidělena vládní zakázka na výrobu zbraní pro armádu. Po válce se firma vrátila ke své původní výrobě. To jí vydrželo do roku 1960, kdy začla procházet, stejně jako většina starších firem, spoustou změn, následně byla několikrát prodána a v současnosti je součástí společnosti SVP Worldwide, vlasníkem mimo jiné i značky Pfaff či Husqvarna Viking.
Značka Singer je synonymem v oblasti šicích strojů i díky výrazu Singerovka, zavedeného výrazu, kdy se šicí stroje rozlišují dle tvaru člunku na dlouhočlunkové, tzv. Singerovy. Dnes je moderní šicí stroj Singer zastoupen na našem trhu a nabízíme Vám jejich osvědčené šicí stroje. Pokud se rozhodnete ke koupi šicího stroje Singer, pak jste na správné adrese naší prověřené prodejny šicích strojů.

Singer dnes vyrábí celou řadu spotřebního zboží, hlavně šicí techniku a to především klasické šicí stroje a coverlocky, které jsou zpracovány na velmi vysoké úrovni. Dlouhá léta praxe značky Singer potom zaručují praktičnost a vynikající kvalitu. Nabídku Singeru tvoří nejen jednoduché mechanické šicí stroje pro začátečnice, ale také špičkové šicí a vyšívací stroje vybavené mnoha funkcemi a řízené počítačem či overlocky.

z2

stránka
... Následující strana
Třídit dle:
 
ks
Šicí stroj Singer SMC 1507 je domácí šicí stroj, který má 7 druhů stehů, 4-krokovou knoflíkovou dírku, volné rameno, a další užitečné funkce.
Cena s DPH: 1 999,- 
 
ks
ks
Šicí stroj Singer 8280 Family už svým názvem předpokládá jeho určení pro jednoduché domácí využití. Šicí stroj má 7 druhů stehů (základní, dekorativní, pružné), plynulá regulace délky stehu.
Cena s DPH: 2 390,- 
 
ks
ks
Singer 2250 Tradition je domácí mechanický šicí stroj s 10 druhy stehů, 4-krokovou knoflíkovou dírkou, kyvným CB chapačem a polohovatelnou jehlou. Tento šicí stroj je vhodný pro šití lehkých až středně silných látek.
Cena s DPH: 2 490,- 
 
ks
ks
Šicí stroj Singer 2259 Tradition je mechanický šicí stroj pro domácí použití. Šicí stroj je vybaven 19 druhy stehů, volným ramenem, kyvným chapačem a 4-krokovou knoflíkovou dírkou.
Cena s DPH: 3 100,- 
 
ks
ks
Šicí stroj Singer Simple 3221 je mechanický šicí stroj určený pro běžné domácí šití. Stroj má 21 druhů stehů, kyvný CB chapač, automatickou knoflíkovou dírku šitou na 1 krok a regulovatelnou délku stehu.
Cena s DPH: 3 440,- 
 
ks
ks
Šicí stroj Singer 2263 Tradition je mechanický šicí stroj pro domácí použití. Šicí stroj je vybaven 23 druhy stehů, volným ramenem, kyvným chapačem a 4-krokovou knoflíkovou dírkou.
Cena s DPH: 3 450,- 
 
ks
ks
Šicí stroj Singer Talent 3321 je mechanický šicí stroj pro domácnost s 21 druhy stehů, horizontálním rotačním chapačem, 4-krokovou knoflíkovou dírkou a automatickým navlékačem nitě, možnost regulace délky i šířky stehu.
Cena s DPH: 3 490,- 
 
ks
ks
Šicí stroj Singer Talent 3323 je mechanický šicí stroj určený pro domácí šití. Stroj má 23 stehů, horizontální rotační chapač, automatickou knoflíkovou dírku šitou na 1 krok a automatický navlékač nitě.
Cena s DPH: 3 590,- 
 
ks
ks
Šicí stroj Singer 2273 Tradition je mechanický šicí stroj pro domácí použití. Šicí stroj je vybaven 23 druhy stehů, volným ramenem, kyvným chapačem a automatickou knoflíkovou dírkou na 1 krok.
Cena s DPH: 3 690,- 
 
ks
ks
Šicí stroj Singer Simple 3223 je mechanický šicí stroj určený pro domácí šití. Stroj má 23 druhů stehů, kyvný CB chapač, poloautomatickou knoflíkovou dírku šitou na 4 kroky a regulovatelnou délku stehu.
Cena s DPH: 3 690,- 
 
ks
ks
Šicí stroj Singer Heavy Duty 4411 je mechanický šicí stroj pro domácí použití. Šicí stroj je vybaven 11 druhy stehů, volným ramenem, rotačním chapačem a 4-krokovou knoflíkovou dírkou.
Cena s DPH: 3 990,- 
 
ks
ks
Šicí stroj Singer Simple 3232 je mechanický šicí stroj určený pro domácí šití. Stroj má 32 druhů stehů, kyvný CB chapač, automatickou knoflíkovou dírku šitou na 1 krok a automatický navlékač nitě.
Cena s DPH: 4 290,- 
 
ks
ks
Šicí stroj Singer Starlet 6660 je kvalitní elektronický šicí stroj s moderním designem určený pro domácí šití. Nabízí přehledný displej, 60 druhů stehů vč. overlockových, 4 typy automatické knoflíkové dírky a kyvný CB chapač.
Cena s DPH: 4 788,- 
 
ks
ks
Elektronický šicí stroj Singer 7463 Confidence má 30 druhů stehů včetně pružných, 2 druhy automatické 1 krokové knoflíkové dírky, horizontální rotační chapač a volné rameno.
Cena s DPH: 5 699,- 
 
ks
ks
Šicí stroj Singer Starlet 6680 je moderní elektronický šicí stroj pro domácnost s jednoduchým ovládáním, přehledným displejem, 80 druhy stehů, 6 typy automatické knoflíkové dírky a kyvným CB chapačem. V ceně stroje přídavný stolek.
Cena s DPH: 5 990,- 
 
ks
ks
Šicí stroj Singer Heavy Duty 4423 je mechanický šicí stroj pro domácí použití. Šicí stroj je vybaven 23 druhy stehů, volným ramenem, rotačním chapačem a aut. knoflíkovou dírkou.
Cena s DPH: 6 190,- 
 
ks
ks
Šicí stroj Singer Heavy Duty 4432 je mechanický šicí stroj pro domácí použití. Šicí stroj je vybaven 32 druhy stehů, rotačním chapačem a aut. knoflíkovou dírkou. Část pracovní desky má kovový povrch.
Cena s DPH: 6 900,- 
 
ks
ks
Šicí stroj Singer 7465, šicí stroj vybavený systémem Six point feed. 50 typů programů, 2 styly knoflíkové dírky, 13 pozic jehly, šití dekorativních stehů.
Cena s DPH: 6 915,- 
 
ks
ks
Šicí stroj Singer Curvy 8763 je elektronický šicí stroj pro domácí použití. Šicí stroj je vybaven 23 druhy stehů, volným ramenem, rotačním chapačem a aut. knoflíkovou dírkou.
Cena s DPH: 6 990,- 
 
ks
ks
Šicí stroj Singer Curvy 8770 je elektronický šicí stroj s LCD diplejem pro domácí použití. NOVINKA - šicí stroj s moderním designem je vybaven 225 druhy stehů, volným ramenem, rotačním chapačem a 7 typy aut. knoflíkové dírky.
Cena s DPH: 6 990,- 
 
ks

z2

stránka
... Následující strana
Třídit dle:
 

Šicí stroje Singer
V průběhu slouhé historie firmy Singer vzniklo pro šicí stroje velké množství různých inovací a technologií, které jsou dnes velmi rozšířené a používané. Jednou z nich je takzvaný cikcak steh, který je charakteristický právě pro šicí stroje Singer. Společnost také jako první uvedla na trh šicí stroj poháněný elektřinou. Šicí stroje této značky jsou jedny z nejužívanějších domácích elektrospotřebičů a pokud u své babičky najdete šicí stroj, z 99 % se bude jednat právě o značku Singer.
Značka Singer představuje široký sortiment šicích strojů pro domácnost, z nichž si vybere opravdu každý. Stačí si pouze uvědomit své potřeby a přání. Nabídka šicích strojů Šicí stroje Singer obsahuje jak základní šicí stroje pro začátečníky, tak i širokou nabídku plně vybavených šicích strojů, které přivítají zkušené švadleny či dokonce profesionálky. K přednostem šicích strojů Singer patří vysoká spolehlivost, dlouhá životnost, velká přesnost stehů, nízké nároky na seřizování a údržbu. Účelné ovládání šicího stroje zjednodušuje obsluhu na skutečně nejmenší míru a ponechává maximální prostor pro Vaši tvořivost.

Šicí stroje Singers dělíme na tyto základní skupiny:
  • Quantum series, ta je považována za skupinu se špičkovými šicími stroji. Pro stroje spadající do této kategorie byly vyvinuty nejnovější high-tech technologie ve snaze zjednodušit a zrychlit šití. Jsou využívány zejména k vyšívání, k jehož podpoře nabízejí užitečné funkce jako je propojení s počítačem či využití vlastní dotykové obrazovky.
  • Ekonomická řada, která je vynikající pro domácí užití nebo tvorbu jednoduchých, základních i užitkových stehů. Rovněž doporučována ke všívání knoflíkových dírek.
  • Výukové šicí stroje, ke kterým jsou dodávány výukové materiály zaměřené na základní výuku šití. Obvykle se využívají textilními školami či centry nabízejícími kurzy šití.
  • Pro komerční využití, perfektní volba, jestliže chcete šít profesionálně a šitím se živit. Šicí stroje jsou upraveny tak, aby zvládly vysokou zátěž, pro příklad je motor o 60% odolnější ve srovnání s běžným motorem a zároveň dokážou podávat vysoký výkon, více než 1000 stehů za minutu šití.

Při výběru šicího stroje je nutné dát pozor na to, že všechny šicí stroje v levnější cenové kategorii nemají overlockové stehy. U většiny modelů jsme pro Vás vyfotili a zobrazili pod šicím strojem stehy, které tento produkt obsahuje a nabízí. Obrázek lze zvětšit a podívat se, jestli šicí stroj obsahuje všechny stehy, které potřebujete. Pokud nevíte, jak vypadají overlockové stehy, nabízíme Vám je k nahlédnutí v našem podrobnějším vysvětlení k rozdílům mezi overlockovými stehy - overlockový steh u šicího stroje. Pokud není foto se stehy umístěno, kontaktujte nás a my pro Vás náhled stehů či informaci zajistíme.

 KATEGORIE
Nejprodávanější
Platební metody
Naši partneři
Weblogo
Doporučujeme z naší nabídky
 
Cena s DPH: 29 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 22 490,- 
ks
 
Cena s DPH: 23 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 12 990,- 
ks
Mohlo by vás zajímat

Copyright 2008 © OK business, s.r.o.
Šumavská 416/15 , 602 00 Brno, IČ:26908280, DIČ:CZ26908280, více info v kontaktech © OK business, s.r.o. - všechna práva vyhrazena Šicí stroje
Google
statistics NetDirect
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.