0
0,- 

Šicí stroje Pfaff
Šicí stroje Pfaff jsou po celém světě pojmem! Jejich konstrukce vyniká německým perfekcionismem, nejdokonalejšími výrobními technologiemi, precizním provedením či luxusním designem, ale i svou vysokou kvalitou a velmi dlouhou životností.


Třídit dle:
 
ks
Šicí stroj Pfaff Smarter 140 S je novinka značky Pfaff, která nahrazuje oblíbený model Hobby 1122. Jedná se o moderní mechanický šicí stroj s 21 druhy stehů, horizontálním rotačním chapačem a pevným barevným "kufříkem" v ceně.
Cena s DPH: 5 082,- 
 
ks
ks
Šicí stroj Pfaff Smarter 130 S je novinka značky Pfaff, která nahrazuje oblíbený model Hobby 1122. Jedná se o moderní mechanický šicí stroj s 21 druhy stehů, horizontálním rotačním chapačem a pevným barevným "kufříkem" v ceně.
Cena s DPH: 5 082,- 
 
ks
ks
Šicí stroj Pfaff Smarter 160 s je novinka značky Pfaff, která nahrazuje oblíbený model Hobby 1132. Jedná se o moderní mechanický šicí stroj s 23 druhy stehů, aut. knoflíkovou dírkou, rotačním chapačem a pevným "kufříkem" v ceně.
Cena s DPH: 5 687,- 
 
ks
ks
Šicí stroj Pfaff Smarter 150 s je novinka značky Pfaff, která nahrazuje oblíbený model Hobby 1132. Jedná se o moderní mechanický šicí stroj s 23 druhy stehů, aut. knoflíkovou dírkou, rotačním chapačem a pevným "kufříkem" v ceně.
Cena s DPH: 5 784,- 
 
ks
ks
Šicí stroj Pfaff Smarter 260 c je elektronický šicí stroj moderního designu značky Pfaff, vybavený displejem, 27 druhy stehů vč. overlockových, 1 typem automatické knoflíkové dírky a rotačním chapačem.
Cena s DPH: 9 999,- 
 
ks
ks
Šicí stroj Pfaff Passport 2.0 je domácí elektronický stroj vhodný i na přenášení. Vybavený 70 druhy stehů, systémem horního podávání IDT, automatickou knoflíkovou dírkou a volným ramenem. Na šicím stroji lze šít i bez pedálu.
Cena s DPH: 12 099,- 
 
ks
ks
Šicí stroj Pfaff Select2.2 je robustní domácí šicí stroj s moderním designem, který nahrazuje oblíbený model Select2.0. Šicí stroj má jednoduché ovládání, 27 stehů, volné rameno, 4 krokovou knoflíkovou dírku a LED osvětlení.
Cena s DPH: 12 390,- 
 
ks
ks
Šicí stroj Pfaff Select3.2 je výkonný šicí stroj s praktickými funkcemi. Šicí stroj má 27 druhů stehů, volné rameno, 4 krokovou knoflíkovou dírku, ořez nitě, regulaci délky a šířky stehu. Předností je funkce horního podávání IDT!
Cena s DPH: 12 584,- 
 
ks
ks
Šicí stroj Pfaff Select4.2 je moderní domácí šicí stroj s praktickými funkcemi. Šicí stroj má volné rameno, 40 stehů, 4-krokovou knoflíkovou dírku, systém dvojího podávání IDT, ořez nitě, regulaci délky a šířky stehu.
Cena s DPH: 14 641,- 
 
ks
ks
Šicí stroj Pfaff Ambition Essential je moderní elektronický šicí stroj s grafickým displejem a funkcí horního podávání. Má 110 šicích programů vč. abecedy, volné rameno, 6 typů aut. knoflíkové dírky a rotační chapač.
Cena s DPH: 14 813,- 
 
ks
ks
Šicí stroj Pfaff Ambition 1.0 je moderní elektronický šicí stroj s podsvíceným LCD displejem. Šicí stroj Pfaff nové řady Ambition má 136 šicích programů, dlouhé volné rameno, automatickou knoflíkovou dírku a horizontální rotační chapač.
Cena s DPH: 15 246,- 
 
ks
ks
Šicí stroj Pfaff Ambition 2.0 Quilt je moderní elektronický šicí stroj s dotykovým LCD displejem, velkou pracovní plochou a 201 typy stehů vč. 4 typů abeced. Systém zabudovaného horního podávání látky IDT a čidlo návinu spodní niti.
Cena s DPH: 19 999,- 
 
ks
ks
Šicí stroj Pfaff Expression 3.5 je špičkový elektronický šicí stroj se zabudovaným horním podáváním IDT a grafickým displejem. Ideální pomocník pro náročné patchworkářky. Expression 3.5 obsahuje 204 typů stehů a šířkou až 9 mm.
Cena s DPH: 28 677,- 
 
ks
ks
Šicí stroj Pfaff Expression 4.2 Quilt je inovovaný model oblíbeného stroje Expression 4.0. Špičkový elektronický stroj určený pro domácí šití s horním podáváním IDT. Expression 4.2 má 254 šicích programů i automatický odstřih niti.
Cena s DPH: 30 976,- 
 
ks
ks
Šicí stroj Pfaff Performance 5.0 je špičkový elektronický šicí stroj s dotykovým displejem a systémem horního podávání látky IDT. Performance 5.0 nabízí 306 šicích programů, umožňuje šití i do stran, díky bočnímu posuvu látky.
Cena s DPH: 41 900,- 
 
ks
ks
Šicí a vyšívací stroj Pfaff Creative Performance 5.0 je špičkový stroj s velkým dotykovým displejem určený pro vyšívání i klasické šití, vybavený vyšívací plochou až 360 x 350 mm, 454 šicími programy, 4 druhy abecedy, kolenní pákou.
Cena s DPH: 99 899,- 
 
ks
Třídit dle:
 

Šicí stroje Pfaff
Šicí stroje Pfaff nabízí od jednodušší řady Pfaff Hobby vhodné pro začínající švadlenky, přes střední kategorii Pfaff Select až k nejvyšší řadě Pfaff Expression určené pro náročné uživatele, jež už je řízena počítačem a dokážete s ním vytvořit dokonalý náročnější patchwork. Kvalitní šicí stroj značky Pfaff na Ráj šití.cz pořídíte za překvapivě výhodnou cenu. Šicí stroje Pfaff nemají jen pěkný vzhled, ale přináší i radost ze šití po dlouhá léta. Know-how firmy Pfaff je samozřejmě v ceně.
 
Potřebujete odborně poradit s výběrem šicího stroje? Zavolejte našemu odbornému prodejci, který značku Pfaff zná, porovná šicí stroje a pomůže Vám s volbou dle vašich požadavků na šití. Šicí stroje od firmy Pfaff jsou inteligentní šicí stroje s netušenými možnostmi! Můžete s nimi šít oděvy, elegantní módní doplňky, textilie pro domácnost nebo vám umožní rychlé opravy či změnu oděvu. Šicí stroje Pfaff uspokojí i náročné uživatele! 
V další kategorii Ráje šití najdete kombinaci šicího a vyšívacího stroje Pfaff, nabízíme i příslušenství a také další techniku jako overlocky Pfaff, coverlocky či mandly PfaffJsme oficiálním partnerem  pro šicí stroje značky Pfaff!


Šicí stroje Pfaff
jsou šicí stroje tradiční německé značky Pfaff. Historie značky Pfaff a jejích šicích strojů se datuje v roce 1862, kdy Georg Michael Pfaff sestrojil svůj první šicí stroj. Německá preciznost a silná konstrukce šicích strojů Pfaff si získaly letitý věhlas. Šicí stroje Pfaff 100% ně znají všichni, kdo se pohybují v oděvnictví. Každý z oboru ví, že šicí stroje Pfaff jsou kvalita, na kterou se mohou spolehnout. Většina švadlen totiž šije na šicích strojích Pfaff.

Nabídka šicích strojů Pfaff je široká. Jedná se o mechanické šicí stroje pro domácnost s názvem Pfaff Hobby pro běžné domácí šití, dále o mimořádně výkonné mechanické stroje PfaffSelect , které snesou bez problémů i pravidelné denní zatížení  i např. v případě šití zakázek a dále povedená elektronická řada šicí stroje Pfaff Expression, která nabízí kromě možnosti pravidelného zatížení i řadu moderních funkcí. Šicí stroje Pfaff Expression mají momentálně na trhu největší prostor od jehly doprava, silnou kostru a kvalitní moderní technologii. Šicí stroje PfaffSelect a Pfaff Expression jsou vybaveny zabudovaným horním podáváním tzv. systémem IDT. Vzorek horní a spodní látky se Vám neposune a i horní látka je díky tomuto systému plynule podávána.

Pfaff nabízí i šicí a vyšívací stroje Pfaff, velmi kvalitní jsou overlocky Pfaff a coverlocky Pfaff a bohaté příslušenství pro šicí stroje i overlocky Pfaff. Ať již chcete stroj pro domácí šití, nebo na šití zakázek, nebo na pravidelné či občasné kreativní šití vč. patchworku a quiltingu, budete s šicími stroji Pfaff maximálně spokojeni. Pfaff nabízí ještě něco navíc - kvalitní mandly pro domácí i poloprofesionální provoz!

Celou řadu šicích strojů Pfaff nabízíme na Ráji šití.cz. Pokud máte dotazy k šicímu stroji, volejte nebo pište. Rádi na základě bohatých zkušeností z prodeje šicích strojů poradíme.


KATEGORIE
Nejprodávanější
Platební metody
Naši partneři
Weblogo
Doporučujeme z naší nabídky
 
Cena s DPH: 29 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 22 490,- 
ks
 
Cena s DPH: 23 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 12 990,- 
ks
Mohlo by vás zajímat

Copyright 2008 © OK business, s.r.o.
Šumavská 416/15 , 602 00 Brno, IČ:26908280, DIČ:CZ26908280, více info v kontaktech © OK business, s.r.o. - všechna práva vyhrazena Šicí stroje
Google
statistics NetDirect
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.