0
0,- 

Šicí stroje, overlocky, mandly, žehlící lisy a Burda

04.11.2010
Ráj šití.cz je spolehlivým dodavatelem komodity šicí stroje, overlocky, mandly, žehlící lisy, příslušenství a náhradních dílů k nim, galanterie a produktů pro domácnost.

Ráj šití.cz je spolehlivým a prověřeným dodavatelem šicích strojů a overlocků, šicí techniky pro domácnost. Provozovatel online obchodu je na trhu již více než 7 let a reference, které eshop Ráj šití.cz má, nemají v České republice u specializovaných dodavatelů této komodity obdoby. Ráj šití.cz má jednoznačně nejvíce pozitivních referencí ze všech specializovaných eshopů s šicími stroji a overlocky, což svědčí o kvalitě přístupu k zákazníkovi, kvalitě služeb a kvalitě společnosti jako celku, o její stabilitě. Spolehlivost, flexibilita,  obchodní slušnost, pravdivost informací, výhodnost komplexnosti služeb, zboží skladem, záruky, servis a další atributy, jsou pro zákazníka zárukou více než dobré volby. Vše Ráj šití.cz podtrhuje i pravidelnou inzercí a zveřejňováním novinek na svých stránkách, obnovou akcí na šicí stroje a overlocky. Poslední naše inzerce vyšla v předvánočním čísle časopisu Burda č. 11/2010. Také nemůžeme opominout naši šestinu :-). Ráj šití.cz je správná volba pro zákazníky z oblasti šití pro domácnosti.

Ráj šití.cz šicí stroje a overlocky v reklamě v BurděŠicí stroje a overlocky šestina - Ráj šití.cz

KATEGORIE
Nejprodávanější
Platební metody
Naši partneři
Weblogo
Doporučujeme z naší nabídky
 
Cena s DPH: 29 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 22 490,- 
ks
 
Cena s DPH: 23 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 12 990,- 
ks
Mohlo by vás zajímat

Copyright 2008 © OK business, s.r.o.
Šumavská 416/15 , 602 00 Brno, IČ:26908280, DIČ:CZ26908280, více info v kontaktech © OK business, s.r.o. - všechna práva vyhrazena Šicí stroje
Google
statistics NetDirect
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.