0
0,- 

Šicí stroje - novinky

14.08.2013
Novinky a akce na šicí stroje tak, jak s nimi přicházejí značky šicích strojů. Ráj šití trvale rozšiřuje svoji nabídku šicích strojů a to nejen v tomto sortimentu, ale i v kategoriích žehlení, galanterie a příslušenství.

Ráj šití průběžně doplňuje svoji nabídku šicích strojů pro domácnosti a malé dílny o zavádí do prodeje novinky značek které nabízí. Aktuálně je v nabídce již přes 20 značek šicích strojů, prověřených a kvalitních značek, které mají svůj zvuk a zabezpečují jak dodávky příslušenství, náhradních dílů, tak servis a pozáruční servis. Rozšíření sortimentu se dočkaly nejsen storje, ale i příslušenství a galanterie. Jednou z ovinek je šicí stroj Brother RH 137, ale nejvíce toho přichází od značky SInger. Z toho důvodu větší přehlednosti pro zákazníka, jsme rozšířili a vytvořili podkategorii Šicí a vyšívací stroje Singer, kde najdete tzv. kombinace strojů, jinými slovy stroje, které jsou vhodné jak pro šití, tak i vyšívání. Singer si svoje nové stroje označil Futura a Simple. Prvním v řadě z šicích a vyšívacích je šicí a vyšívací stroj Singer Futura XL – 400, následovaný šicím a vyšívacím strojem Singer Futura XL – 550. Na trh vstupuje i "Number one", což je šicí stroj Singer pod tímto označením. Představujeme šicí stroj Singer One. Do řady Simple byly zařazeny a máme v nabídce aktuálně šicí stroje: šicí stroj Singer 3232, šicí stroj Singer 3223, šicí stroj Singer 3221. K bližšímu představení tohoto posledně uvedeného stroje. Šicí stroj Singer Simple 3221 je nový mechanický šicí stroj značky Singer pro běžné domácí šití s automatickou knoflíkovou dírkou a kyvným CB chapačem. Stroj nabízí 21 druhů stehů a to 6 základních, 9 dekorativních, 5 pružných, 1 typ automatické knoflíkové dírky šité na 1 krok. Na stroji lze regulovat délku stehu, šit dvojjehlou a polohovat jehlu vpravo a vlevo. Z nabídky a to nejen této značky, z celé nabídky Ráj šití, je možno vystopovat, že se snažíme na trh zavádět stroje, které uspokojí každého uživatele a jeho potřeby, že si u nás každý vybere ten svůj.

Největší bombou je však aktuální akce na levný, ale výkonný šicí stroj Lucznik. Šicí stroj Lucznik 510 Anna. tento stroj vhodně zatíží vaši kapsu finančně a poslouží skvěle svoji kvalitou. Šicí stroj Lucznik 510 Anna je totiž dodáván navíc s patkou zdarma.

Novinky jsou i v sortimentu pro žehlení:  Žehlička s parním generátorem.

KATEGORIE
Nejprodávanější
Platební metody
Naši partneři
Weblogo
Doporučujeme z naší nabídky
 
Cena s DPH: 29 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 22 490,- 
ks
 
Cena s DPH: 23 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 12 990,- 
ks
Mohlo by vás zajímat

Copyright 2008 © OK business, s.r.o.
Šumavská 416/15 , 602 00 Brno, IČ:26908280, DIČ:CZ26908280, více info v kontaktech © OK business, s.r.o. - všechna práva vyhrazena Šicí stroje
Google
statistics NetDirect
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.